20 Вересня, 2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 05.04.2020 року ПО ЯМПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНУ

Станом на 5 квітня у Ямпільському районі маємо один випадок підтвердженої коронавірусної інфекції.
За інформацією директора КНП «Ямпільська ЦРЛ» Шеремета О.І. на лікуванні в Ямпільській ЦРЛ знаходиться 37 хворих. За минулу добу до приймального відділення звернувся пацієнт у віці 18 років, який госпіталізований в інфекційне відділення з підозрою на коронавірус. Відібрані відповідні зразки аналізів.
На даний час в інфекційному відділені 2 хворих, яким призначено відповідне лікування. Стан хворих задовільний.
Крім того, сімейними лікарями, працівниками поліції, епідеміологами встановлено коло контактних осіб хворого на коронавірус, яких взято на облік, відібрано аналізи на ПЛР.
За інформацією головного лікаря КП «Ямпільський РМЦ первинної медико-санітанарної допомоги» Плахотної Г.П за минулу добу було відвідувань -1, консультацій по телефону 2. На контролі у сімейних лікарів перебуває 86 осіб, що повернулись з-за кордону і знаходяться на самоізоляції. Термін самоізоляції закінчився у 62 осіб.
Шановні Ямпільчани.
Переконливо просимо Вас, винайти всі можливості щоби постійно на період карантину перебувати вдома у своїх оселях та приміщеннях!
Часто провітрювати свої домівки, проводити дезінфекцію, вживати багато рідини та уважно стежити за станом свого здоров’я.
ЗАСТЕРІГАЄМО щодо максимального обмеження пересування вулицями своїх населених пунктів. Виходьте на вулицю винятково за найнагальніших потреб.
Обмежте дружні візити в гості, масові відпочинки в парках та на берегах річок.
При будь яких появах симптомів консультуйтесь зі своїм сімейним лікарем.
Піклуйтесь про близьких та будьте здорові!

Середній рейтинг
0 з 5 зірок. 0 голосів.