20 Вересня, 2020

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

В результаті значного поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 в деяких районах Вінниччини, сьогодні,14 вересня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Ганни СІНЧАК відбулось  засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідно до протоколу районої комісії з питань ТЕБ та НС від 14 вересня 2020 року  № 44, було обговорено наступні питання:

–  Щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня 2020 року №30.

За результатами засідання  комісія вирішила:

  • Запровадити дистанційне навчання в с. Цекинівка Ямпільського району на 5 днів у зв’язку із збільшення захворюваності дітей та вчителів до встановлення причини захворюваності;
  • Посилити контроль за дотримання вимог карантину у всіх навчальних закладах району;
Середній рейтинг
0 з 5 зірок. 0 голосів.