28 Листопада, 2020

Урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України

23 серпня на площі Богдана Хмельницького в м.Ямполі відбулися урочистості з нагоди відзначення двох найголовніших державних свят – Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України.

Відкрили святкові заходи учасники велопроєкту «Естафета «Квадрат» за участю молоді Ямпільщини, які з державними прапорами проїхали від в’їзду в с.Пороги до центральної площі міста. До юних велосипедистів Ямпільщини приєднались навіть жителі обласного центру, які виявили бажання долучитись до цього креативного заходу.

Відкрила урочистості Тетяно Жошко, прочитавши вірша про Україну, а далі пролунала патріотична українська пісня у виконанні Віти Мануїлової. З уст ведучих Андрія Левицького та Вікторії Алєксандрової линули слова, сповнені любові і шани до рідної Батьківщини та її державних символів.

На площу військовослужбовці – нацгвардійці в/ч 3008 та прикордонники внесли Державний Прапор України. Очолював процесію учасник АТО Антон Ордатій, який разом з його 3-річним синочком Атреєм був удостоєний честі підняти прапор на площі перед адмінбудівлею. Під звуки Державного Гімну України у небесну блакить гордо злетів жовто-блакитний стяг нашої держави.

З вітальним словом до присутніх звернулась голова Ямпільської РДА Ганна Сінчак:
«Молода Українська держава торує шлях випробувань і пошуків. На цій дорозі не завжди барвисто квітує калина, але переконлива віра у власні сили й наполеглива праця допоможуть нам побудувати правову державу, визнану світом, – висловила впевненість виступаюча. – Ми, українці, народ працелюбний, терплячий і наполегливий, тому зробимо нашу країну сильною своїм вагомим внеском у розвиток її економіки, великими досягненнями культури та освіти на теренах Ямпільщини».
Ганна Сінчак побажала всім віри у краще майбутнє, щоб у всіх родинах панував спокій, затишок, міцного здоров’я та гарних святкових днів.

Далі голова РДА вручила Почесну грамоту Вінницької ОДА та Вінницької обласної ради директору КНП «Ямпільська ЦРЛ» Олегу Шеремету.

Ряду військовослужбовців – прикордонникам, нацгвардійцям та правоохоронцям, які оберігають наш спокій на кордоні та дбають про наші захист та безпеку, а також громадянам, які всебічно допомагають громадам району у всіх сферах життя, було вручено листи-подяки від Ямпільської РДА з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, наполегливість під час виконання службових завдань.
Василь Кізка, який отримав з рук голови РДА листа-подяку, натхненно виконав вірша про Україну. З вітальним словом виступив учасник АТО військовослужбовець-прикордонник Руслан Герасимюк. Музичним вітанням стала пісня у виконанні Олександра Бернадзіковського.

До меморіала Слави та пам’ятного знака полеглим учасникам АТО були покладені живі квіти.

Після урочистостей було зроблено оголошення про рішення обласної комісії з ТЕБ та НЗ від 20 серпня 2020 року заборонити проведення усіх масових святкових та культурно-мистецьких заходів на території області, а отже оголошений на 24 серпня концерт біля районного будинку культури скасовується.

Середній рейтинг
0 з 5 зірок. 0 голосів.