20 Вересня, 2020

Не стань жертвою торгівлі людьми

3 30.07.2020 р. по 07.08.2020 р. працівниками Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області спільно із працівниками Ямпільського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області було проведено тиждень просвітницько-профілактичної роботи з теми: «Не стань жертвою торгівлі людьми» з особами засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Під час тижня просвітницько-профілактичної роботи проводилися індивідуальні та групові бесіди, надавалася соціальна послуга «Консультування» особам з питань протидії торгівлі людьми.

Робота з особами молодіжного віку вищезазначених категорій знаходиться на постійному контролі працівників Ямпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вінницької області та Ямпільського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області.

Середній рейтинг
0 з 5 зірок. 0 голосів.