9 Липня, 2020

Шановні ямпільчани!

Прийміть щирі вітання з головним державним святом – Днем Конституції України!
Основний Закон України ознаменовує фундаментальне закріплення нашої незалежності, волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету країни, консолідації суспільства, створення умов для самореалізації особистості. Важливо, щоб положення, які зафіксовані на сторінках Конституції, були не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, але й нормою повсякденного життя українців. Наші громадяни повинні відчувати себе захищеними і вільними, а одним з головних суспільних ідеалів має залишатися принцип верховенства права.
Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.
Бажаємо вам взаєморозуміння, достатку, благополуччя, спокою та миру. Нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу, на благо своєї родини. Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави.

Середній рейтинг
0 з 5 зірок. 0 голосів.