2 Червня, 2020

Святкуємо День вишиванки

21 травня українці святкують День вишиванки.  У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.   Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.  

Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.

Вишита сорочка – свого роду оберіг, символ здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й родової пам’яті, любові та святковості. Коли кажуть, що людина народилася в сорочці, мають на увазі, що це – щаслива людина.  

 Цьогоріч в період пандемії кононавірусу не залишаймося байдужими до національного свята – День вишиванки 2020, присвятімо  цей день нашій українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо – турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного, адже кожен український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

Просимо з вечора підготувати вишиті сорочки для всієї родини   і уже 21 травня вранці прокинутися в гарному настрої, одягнути вишиванки, зробити гарні фото та викласти їх у соцмережі , бо українському роду-немає переводу.

Середній рейтинг
0 з 5 зірок. 0 голосів.