ЗНО 2016 у Ямпільському районі

19.05.2016

zno1 Черговим випробуванням загальної середньої освіти району, як і всієї країни, можна назвати зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року.
Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови та літератури , математики або історії України зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації.
05 травня стартувала основна сесія ЗНО. На базі пункту тестування ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Івана Богуна м. Ямполя проведено ЗНО з української мови і літератури, в якому взяли участь 216 учнів Ямпільського району, явка склала 100 %.
11 травня на базі пункту тестування НВК « Томашпільська ЗНЗ І-ІІІ ступенів -гімназія » відбулось ЗНО з математики. Для участі в тестуванні зареєструвалось 84 учня ЗНЗ, з’явилось 84учня, явка склала 100%.
13 травня на базі пункту тестування ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Івана Богуна м. Ямполя проведено ЗНО з історії України. Участь у тестуванні взяли 169 учнів ЗНЗ району, явка 100%.
Відділом освіти здійснено організований підвіз шкільними автобусами до пунктів проведення ЗНО та забезпечено належну співпрацю з Вінницьким центром оцінювання якості освіти. Організовано медичний супровід Центром первинної медично – санітарної допомоги ( керівник Плахотна Г.П.).
Бажаємо успіху випускникам і майбутнім абітурієнтам у складанні ЗНО-2016!

zno1

zno2

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль