Змагання з легкої атлетики

26.04.2016

la219 – 20  квітня  в м. Вінниця   відбулись  Спрортивні ігри школярів області з легкої атлетики серед юнаків  та  дівчат.
У змаганнях взяла участь команда Ямпільського району, представник команди тренер Ямпільської ДЮСШ Волчанський Володимир Іванович.  Понад 300 учасників із всіх районів Вінниччини змагались у 14 видах легкої атлетики. Завдячуючи високій майстерності  команда Ямпільського району показала високі результати зайнявши третє командне місце, а члени команди зайняли: Бодзяк Віталій І місце – біг 110 м. з бар’єрами, ІІ місце – стрибок у висоту,  Мудрак Діана І місце – біг 110 м. з бар’єрами, ІІІ місце – стрибок у висоту, Крива Вікторія ІІ місце – штовхання ядра,  Гладкий Олег ІІІ місце – біг 1500 м., Бондарчук Влад ІІІ місце – біг  200 м.
Участь у змаганнях організовано за підтримки райдержадміністрації, на проїзд, проживання та харчування спортсменів витрачено більше 3 тис. грн.
Райдержадміністрація та спортивна громадськість району вітають з високими досягненнями наших спортсменів, їхнього тренера та батьків, бажають нових спортивних здобутків, гарної спортивної кар’єри та дякуємо за пропаганду здорового способу життя серед молоді.

la2

la3

la1

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль