Зберегти вирощений урожай – обовязок кожного

20.07.2016

pojeja

Продовжується збирання нового врожаю зернових. Щоб жнива пройшли без втрат, нагадуємо керівникам сільськогосподарських підприємств, що під час збирання, зберігання та переробки врожаю необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів. Оскільки значно легше запобігти пожежі, ніж потім ціною великих зусиль відвоювати вирощене. Потрібно зробити все для того, щоб над жнивним полем не вирував згубний вогонь.

Відповідальність за дотримання заходів пожежної безпеки при збиранні, зберіганні та переробці врожаю несуть керівники сільськогосподарських підприємств. Від того, як в господарстві подбали про стан техніки, що використовується на жнивах та як підготували поля, у великій мірі залежить захист врожаю від пожеж. Прорахунків при підготовці до хлібозбирання не повинно бути!

Окремі вимоги стоять перед керівниками господарств щодо виконання заходів зі збереження врожаю від пожеж та виконання в повному обсязі приписів Ямпільського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області. Місця зберігання нового врожаю необхідно привести в належний протипожежний стан, забезпечити необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння та запасами води для здійснення пожежогасіння.

Для того, щоб уникнути пожежі на хлібних масивах, всі, хто бере участь у жнивах, повинні добре знати правила пожежної безпеки і суворо дотримуватись їх.

Сподіваємося, що ця інформація не залишиться поза увагою керівників сільськогосподарських підприємств та населення, і належний стан протипожежного захисту нового врожаю буде надійно забезпечений.

 

ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль