Про велике молоко дбай і про заготівлю кормів не забувай

19.05.2016

trava2016Одними із перших в районі розпочали роботи по збиранню багаторічних трав для заготівлі кормів та годівлі тварин працівники рослинницької галузі з сільськогосподарських підприємств СТОВ „Писарівка” с. Писарівка, СТОВ „Нива” с. Безводне, ТОВ „Великокісницьке” с. В Кісниця, СВК „Поділля” с. Пороги.
Так станом на 19 травня 2016 року багаторічні трави вже скошено на площі в 560 гектарів з них на заготівлю сіна покладено в покоси – 97 га, для заготівлі сінажу використано площу в 254 га, 209 гектарів використали для годівлі сільськогосподарських тварин зеленою масою. Проведений контрольний укіс багаторічних трав у фазі бутонізації видав середню урожайність зеленої маси в 160 центнерів з одного гектара, а це свідчить про те, аби не запізнитись з ходом робіт по збиранню багаторічних трав і не втратити цінну зелену масу на полі, пора масово приступати до організації робіт по збиранню першого укосу багаторічних трав.
З гарним настроєм і трудовим завзяттям вийшли в поле на збирання зеленої маси багаторічних трав члени механізованих ланок Березовський Олексій та Іванцов Валерій на потужному „Ягуарі – 850” в СТОВ „Писарівка” с. Писарівка, Гриневич Олександр на комбайні марки „Рось” в СВК „Поділля” с Пороги, Чорнолуцький Сергій на кормо- збиральному агрегаті Е – 280 „Марал” в ТОВ „Великокісницьке” с. В Кісниця.
Вправно справляються із своєю роботу і по ударному трудяться на перевезені зеленої маси багаторічних трав з поля на кормові двори водії Андрій Мунтян, Віталій Мушинський, Олег Яремчук.

trava2016

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль