Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за червень 2019 року

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації у червні 2019 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на липень та ІІІ квартал 2019 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– однієї апаратної наради голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації.

    Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на липень 2019 року.

Підготовлено 4 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 5 проектів розпоряджень.

Підготовлено 12 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад, проведення місцевих виборів та позачергових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 року, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 8 телефонограм.

Проведено огляд 20 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесені в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за травень 2019 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

 Надано консультаційну допомогу апарату Довжоцької сільської ради з питань організаційного забезпечення проведення загальних зборів громадян та організаційно забезпечено участь в них представників районної державної адміністрації.

Надано практичну допомогу апаратам Михайлівської та Петрашівської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 21 усна консультація сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації роботи, ведення діловодства, забезпечення виконання повноважень.

Надана практична допомога щодо забезпечення приміщеннями та матеріально-технічного забезпечення Ямпільської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 16 з дострокових виборів народних депутатів України та здійснено передачу ОВК печаток ДВК і штампів «Вибув».

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі у відзначенні  Дня пам’яті та примирення, Дня Конституції України, Дня медичного працівника.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у червні місяці 2019 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 100 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій. Відіслано 213 документів.

Зареєстровано 23 розпорядження виданих головою райдержадміністрації.

Звернення громадян які надійшли у березні місяці на адресу вищих органів державної влади (16 письмових) опрацьовано та підготовлено відповіді на них за підписом керівництва райдержадміністрації.

Організовано проведення особистих прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 10 письмових звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 5 письмових звернень.

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом червня місяця робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв’язків із громадськими та релігійними організаціями, співпрацю із місцевими  засобами масової інформації в питанні забезпечення проведення державної політики у даній сфері.

Сектором спільно з відповідними управліннями, відділами, службами РДА взято безпосередню участь в організації та проведенні масових заходів які мають загальнодержавний, або суспільно – політичний характер.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

Значна увага протягом місяця була приділена виконанню указів Президента України щодо  відзначення пам’ятних та ювілейних дат.

Постійно відбувається інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району в межах компетенції сектору та функціонує веб – сайт адміністрації.

Робота сектору направлена на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною, передбачуваною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації у травні 2019 року проводився Постійно проводиться моніторинг за станом посівів та заготівлею кормів. Сільськогосподарськими підприємствами заготовлено 13,1 тис. тонн сінажу та 52 тонни сіна. На годівлю тварин зеленими кормами скошено  41 га площі багаторічних трав.

Підготовлено аналіз виконання завдання по осіменінню корів. Організовано зооветспеціалістами сільськогосподарських підприємств апробацію 1033 голів ремонтних телиць різного віку. Із числа осімінених 963 гол. телиць  306 голів переведено в основне стадо, 322 голови реалізовано за межі району. Крім того, апробовано 29 голів кнурів плідників та 60 голів ремонтних свинок.

Спаровано з початку року корів 1185 гол., телиць 577 гол., свиноматок 160 гол.

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району, якими за січень- червень 2019 року виготовлено продукції у фактичних цінах на 74413,7 тис. грн. (159,0%),  що на 27616,9 тис. грн. більше  у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

Обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» –39479,7 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 29356,0 тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 3316,0 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1275,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – тимчасово не працює;

– ПАТ «Ямпільський кар’єр» – 987,,0 тис. грн.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо реалізації скрапленого газу ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» та ТОВ «Укрбалонпостач» для побутових потреб населення району за травень 2019 року, якого реалізовано 39924,0  кг.

Подано інформацію щодо стану запровадження в області системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-червень 2019 року здійснено 166 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах склала  21391864,18 грн., економія – 1038619,45 грн.; сума запланованих коштів по договірних торгах склала 7700300,08 –  грн., економія – 194332,18 грн.

Сформовано та  подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. Зареєстровано 90 фізичних осіб і 5 юридичних особи, а припинили господарську діяльність 81  фізична особа та 4 юридичних особи.

Сформовано та подано інформацію за січень-травень щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами, які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 5470

– Паспортна система – 2763

– Реєстрація бізнесу – 67

– Реєстрація майна – 4919

– Земельні відносини – 1149

– Видача довідок архівного відділу РДА – 147

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводився моніторинг реалізації та використання коштів проекту «Будівництво Гальжбіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального підприємства «Ямпільський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги», що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Проводився моніторинг подання пропозицій місцевих рад до проектів, що пропонуються до фінансування в рамках реалізації Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2019 рік.

Здійснювався аналіз виконання рейсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

Здійснювався контроль готовності комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за червень місяць 2019 року виконано на 150,6 %. При плані на місяць 6690,8 тис. грн. фактично надійшло 10078,4 тис. грн., що більше на 3387,6 тис. грн.

Протягом червня місяця отримано з державного бюджету:

 • базової дотації – 1494,3 тис. грн..;
 • освітньої субвенції – 11089,9 тис. грн..;
 • медичної субвенції – 2256,1 тис. грн.;
 • субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню на оплату енергоносіїв та придбання твердого палива  і скрапленого газу – 6062,5 тис. грн.

Касові видатки по загальному фонду бюджету у червні місяці 2019 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 37996,1 тис. грн., що складає 94,2  % до асигнувань на період.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 21598,6 тис. грн., на медикаменти, продукти харчування , проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 689,5 тис. грн. бюджетних коштів.

У червні місяці за рахунок бюджетних коштів проведено касові видатки по роботах капітального характеру у сумі 2550,8 тис. грн.

На фінансування комунальних підприємств «Ямпільська центральна районна лікарня» та «Ямпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» з бюджету у червні місяці використано 2551,4 тис. грн. та 86,5 тис. грн.

За оперативною інформацією незабезпечена потреба в коштах складає 6324,9 тис. грн., із яких:

 • ЗОШ – 5043,8 тис. грн.;
 • ДНЗ та БДЮТ – 1281,1 тис. грн.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом червня 2019 року здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. Якісний та професійний розгляд звернень громадян є одним із пріоритетних напрямків діяльності управління. За червень 2019 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 18 письмових звернень громадян.

Призначення та виплата соціальних допомог та субсидій.

                Протягом червня 2019 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації було призначено та профінансовано наступні види допомог:

 Вид допомоги Нараховано (тис. грн.) Перераховано (тис. грн.) Заборг.

станом на 01.07.2019 (тис. грн.)

Надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами 34,0 34,0 0,0
Надання допомоги при народженні дитини 907,8 907,8 0,0
Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 154,3 154,3 0,0
Надання допомоги на дітей одиноким матерям 616,9 616,9 0,0
Надання тимчасової державної допомоги дітям 0,0 0,0 0,0
Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям 1354,1 1354,1 0,0
Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 870,8 870,8 0,0
Надання допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу 127,9 127,9 0,0
Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами 81,3 81,3 0,0
Надання допомоги при усиновленні дитини 1,7 1,7 0,0
Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т.ч. сімейного типу, прийомних сім’ях) 98,8 98,8 0,0
Соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію та інвалідам 209,2 209,2 0,0
Допомога по догляду за пристарілим старше 80-рів та інвалідом І групи 3,4 3,4 0,0
Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 32,7 32,7 0,0
Послуги зв’язку 4,8 4,8 0,0
Надання допомоги багатодітним сім’ям 576,3 576,3 0,0
Разом 5074,0 5074,0 0,0

Протягом червня 2019 року до управління з приводу державних соціальних допомог звернулись 182 особи.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у червні 2019 року звернулись 82 сім’ї.

Призначено субсидії  на житлово-комунальні послуги на суму 226,0 тис. грн. та на придбання твердого палива та скрапленого газу 187 сім’ям на суму 553,63 тис. грн..

Профінансовано:

 • ЖКП – 0,00 тис. грн.;
 • СГТП – 885,06 тис. грн.;
 • Всього: 885,06 тис. грн.

Заборгованість станом на 01.07.2019 р. по використаним субсидіям складає:

 • СГТП – 553,63 тис. грн.;
 • ЖКП – 0,00 тис. грн.;
 • Всього: 553,63 тис. грн.

Особи, які переміщуються з тимчасово окупованої території

Станом на 01.07.2019 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 58 сімей (94 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 19 сімей (в тому числі 33 членам сім’ї) на суму 28,36 тис. грн..

Контроль за використанням  бюджетних коштів

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 78 обстежень сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

Стан пільгового забезпечення

Для проведення розрахунків за надані послуги пільговим категоріям населення та перевірки достовірності поданих відомостей підприємствами – надавачами послуг постійно підтримується в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги. По Ямпільському району в реєстр включено інформацію про 10580 пільговиків, яким надаються пільги відповідно до діючого законодавства.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1357 ветеранів війни, з них 394 учасників бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 3785 дітей війни, 3296 ветеранів праці, 127 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 103 ветерана військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 454 – сільський педагог, бібліотекар, медик, працівник культури на пенсії, 1217 членів багатодітних сімей.

За звітний період видано 82 направлення для замовлення та виготовлення ортопедичних виробів і технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням. Здійснено оплату на суму 78,7 тис. грн. за передані особам з інвалідністю протезно-ортопедичні вироби.

У червні на виконання Програми на відшкодування видатків, надання послуг, проведення обліку та розрахунків по зубопротезуванню пільговим категоріям громадян на 2019 – 2020 роки виплачено 8,7 тис. грн. На виконання Районної цільової програми надання грошової допомоги соціально незахищеним верствам населення на 2016 – 2020 роки за рахунок коштів районного бюджету виплачено 45,0 тис. грн.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у червні нарахована компенсація на суму 18,7 тис. грн., видано ліків за безкоштовними рецептами на суму 1,4 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 91,4 тис. грн.

У червні 2019 року особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, нарахована компенсація за придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 30,4 тис. грн.

На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» щодо виплати разової грошової допомоги до 5-го травня, перераховано кошти 1088 ветеранам війни на суму 1194,5 тис. грн., у числі одержувачів 277 учасників антитерористичної операції на Сході України.

З питань праці та соціально-трудових відносин

              Спеціалістами відділу з питань праці та соціально-трудових відносин:

           надавалась інформація з питань дотримання законодавства про працю на виконання протокольних доручень та розпоряджень КМУ, Президента України, обласної та районної державних адміністрацій, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації;

         проводився моніторинг щодо стану виплати поточної заробітної плати, дотримання її мінімального розміру, створення нових робочих місць в розрізі підприємств, організацій та установ району всіх форм власності.

Дані моніторингу надавались голові райдержадміністрації та департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

За даними моніторингу станом на 01 липня 2019 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Підготовлено та надано голові райдержадміністрації матеріали щодо рівня середньомісячної заробітної плати за січень-травень та травень 2019 року по підприємствах всіх форм власності, що входять в основне коло звітуючих в органи статистики.

Рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району за січень-квітень 2019 року становить 7245 грн., або 85,1% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-квітень 2019 року (8512грн.). В порівнянні із попереднім періодом (січнем-квітнем поточного року) зросла на 2,3% (+165 грн.), а в порівнянні з відповідним періодом минулого року –  зросла на 55,1% (+2575 грн.), в т.ч. у працівників сільського господарства – до відповідного періоду минулого року (січня-травня 2018р.) зросла на 23,3% (+1450 грн.) і за січень-травень 2019 року становить 7676 грн., або 106,0% до середньо районного показника (7245 грн.) та 81,1%  до середньо обласного показника за січень-квітень 2019 р. по галузі (9462 грн.).

Проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота з питань охорони праці при проведені польових робіт в сільськогосподарських підприємствах, зокрема інформацію розміщено в районній газеті та веб-сайті райдержадміністрації.

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації протягом червня місяця проводилась робота щодо виконання протокольних доручень голови Ямпільської райдержадміністрації.

Продовжується реалізація страхових проектів, по співпраці з страховими компаніями «Країна»,  «Провідна» та «Альфа» За рахунок страхових компаній на розвиток центральної районної лікарні отримано благодійно  за 6 місяців 2019 року 120,3тис. грн. (проліковано 530 осіб),

Завершено ремонт неврологічного відділення план 1788,6 тис. грн. використано 660,4 тис. грн.

Завершено  роботи   по ремонту хірургічного відділення план 1755,7 тис. грн. використано 1601,5 тис. грн.

Під постійним контролем знаходиться виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», станом на 01.07.2019 року сімейними лікарями виписано 4205 електронних рецептів,  отоварено 3063 рецепти.

Розпочато роботи по облаштуванню робочого місця лікаря в КНП «Ямпільська ЦРЛ». Придбано комп’ютерну техніку а саме: 40 ноутбуків, 20 принтерів, 8 комп’ютерів, 1 багатофункціональний пристрій. Підключені до мережі Інтернет, придбана та встановлена інформаційна система вартістю 248 тис. грн.   

Продовжується  будівництво лікарської амбулаторії в с. Гальжбіївка за кошти субвенції з державного бюджету для розвитку сільської медицини. За І півріччя 2019 року витрачено 2599,8 тис. грн.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом червня місяця 2019 року проведено:         

культурно – освітніх заходів – 52, присутніх – 11293,

концертів – 20,  присутніх – 4060,

виставок – 23, присутніх – 5275,

інших – 250, присутніх – 7320,

масових заходів – 345, обслужено 27948 глядачів.

Основні масові заходи: День захисту дітей, День медичного працівника, День скорботи та вшанування жертв  війни в Україні, Випускні вечори, День Конституції, День молоді.

Робота бібліотек Ямпільської РЦБС протягом червня місяця 2019 року  проводилась згідно планів роботи. Особливу увагу бібліотеки звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних  дат України, письменників, громадських діячів.

У перший день літа ми традиційно відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, Бібліотеки Ямпільщини  підготували та провели цікаві для маленьких читачів заходи:

– Літературна гра        «Острів читання на пам’ять  Літо» (Бушанська сільська бібліотека-філія)

– калейдоскоп цікавинок «Різнобарвна веселка Країни Дитинства» (РДБ)

– Дитячий ранок «Хай сонце і квіти всміхаються дітям» (Великокісницька сільська бібліотека-філія)

– Свято дитинства «Хай сонцю і квітам всміхаються діти» (Дзигівськасільська бібліотека-філія)

– Розважально-пізнавальна програма «Всі ми родом з дитинства» (Петрашівська сільська бібліотека-філія)

– Літературна подорож «Земля для мене –отчий дім, і я лишень дитина в нім» (Довжоцька сільська бібліотека-філія)

-Бесіда дискусія «Право на життя право на щасливе дитинство» (Писарівська сільська бібліотека-філія)

-Лялькова вистава «Рукавичка» (Придністрянська сільська бібліотека-філія)

– Літературні ігри «Чарівний світ дитинства» (Тростянецька сільська бібліотека-філія)

– Ігрова карусель«Розумні, кмітливі, допитливі, сміливі» (Ратушанська сільська біблотека-філія)

– Парад  літературних  героїв «Щоб сонцю і квітам всміхалися діти» (Северинівська сільська бібліотека-філія).

 Бібліотеки Ямпільщини ведуть екопросвітницьку роботу серед населення. В рамках відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища працівники РЦБС організували і провели ряд заходів:

– Засідання клубу «Барви» «Природи неповторную красу я серцем, словом, пензлем захищу» (Клембівська сільська бібліотека-філія)

– виставка роздум «Чи знаєте ви, що…»(Безводнівська сільська бібліотека-філія)

– Година екологічного виховання «Доля природи у наших руках» (Слободо-Підлісівська        сільська бібліотека-філія)

– Екологічний марафон « Світ навколо нас» (Підлісівська         сільська бібліотека-філія)

– Літературна панорама «Душа природи – душа добра» (ЦРБ).

22 червня вшановано світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Так, до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в бібліотеках Ямпільської РЦБС було організовано ряд заходів:

– Година історичної пам’яті «Щоб ніколи світанки не здригались від слова війна» (Безводнівська сільська бібліотека-філія)

– година пам’яті «Ще спала затуманена земля, а літо вже здригалося у злобі» (Великокісницька сільська бібліотека-філія)

– Година пам’яті «Надходив ранок. Червень. Двадцять друге…» (Дзигівськасільська бібліотека-філія

– Виставка – факт «Коли горів  мій край»        (Петрашівська сільська бібліотека-філія)

– Тематичний перегляд «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього» (Слободо-Підлісівська        сільська бібліотека-філія)    

– Хроніко-документальна експозиція «Той червень 41-го – ніколи не забути» (ЦРБ)

– виставка-спогад «Війна на сторінках книг» (РДБ).

 До Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків у бібліотеках РЦБС працівниками підготовлені і проведені наступні заходи:

– мультимедійна презентація «Життя – це скарб, спробуй його зберегти» (ЦРБ)

– інформаційна мозаїка «Наркоманії – стоп» (Писарівська сільська бібліотека-філія)

– евристична бесіда-застереження «Моє життя – мій вибір» (Русавська сільська бібліотека-філія).

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається  День молоді.  З цієї нагоди у центральній районній бібліотеці був організована літературна виставка- пульс               «Молодь обирає: ТОП – 10 популярних книг 2019року» та  бібліомікс        «Сучасна молодь у сучасному світі».

Бібліотекарі Ямпільської районної централізованої бібліотечної системи підготували низку заходів до Дня Конституції України:

– Патріотичний конкурс до Дня Конституції України «Конституція України: вимір історії і часу» (Безводнівська сільська бібліотека-філія)

-Бібліографічний огляд літератури        «Конституції України: традиційна і нове» (Бушанська сільська бібліотека-філія)

– Коментований перегляд літератури «Своїми руками, своїми серцями творімо нову Україну» (Великокісницька сільська бібліотека-філія)

– Книжкова виставка    «Молюсь за тебе, Україно» (Дзигівська сільська бібліотека-філія)

– правова година «Конституція – оберіг нашої держави» (Качківська сільська бібліотека-філія)

– Тематична викладка  «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» (Клембівська сільська бібліотека-філія)

– Урок права «Конституція України ― головний закон життя» (Петрашівська сільська бібліотека-філія)

– Книжкова виставка «Великий дім держава і лад у нім закон» (Писарівська сільська бібліотека-філія)

– Виставка-огляд «Конституція  – основний закон моєї держави» (Добрянецька сільська бібліотека-філія)

– правова бесіда «Живи за Законом» (Порогівська сільська біблотека-філія)

– Правова книжкова викладка «Конституція – паспорт держави» (Русавська сільська бібліотека-філія)

– Урок громадянства «Конституція України: від гетьмана до Президента (Слободо-Підлісівська        сільська бібліотека-філія)

– Патріотична бесіда «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» (Придністрянська сільська бібліотека-філія)

Слайд – шоу «Жити  за  законами держави» (Тростянецька сільська бібліотека-філія)

– Юридичний моніторинг «Конституція – фундамент суверенітету» (ЦРБ)

– Інформаційна зона «Людина в державі : гармонія права»       (Цекинівська сільська бібліотека-філія)

– правовий компас «Конституція України – оберіг нашої держави» (РДБ).

Профорієнтаційна робота.

– Прес – досьє «Робота. Покликання. Хобі. » (Русавська сільська бібліотека-філія)              

– прес-досьє «Світновихпрофесій» (ЦРБ)

– профорієнтаційна бесіда «Не помилися, вибираючи свій шлях» (Клембівська сільська бібліотека-філія).

До циклу заходів «Барвисте літо, літечко!» запросили юних читачів бібліотекарі районної дитячої бібліотеки. До смаку дітям прийшлись книжковий фуршет «Літо на книжкових островах», літературно-розважальна галявина «Немає кращої пори, ніж літо сонячне й веселе», інтелект-кафе «Літнє меню для книголюбів» та бібліомікс «Багато в світі є чудес, все викликає інтерес».

Заходи в рамках Програми літніх читань відбулись і в сільських бібліотеках-філіях:

– Пізнавально-оглядова мандрівка «Книжок країна чарівна у гості нас чекає» (Бушанська сільська бібліотека-філія)

– Бібліо-пікнік     «Веселися, грай, книжечки читай» (Гальжбіївська сільська бібліотека-філія)

– книжковий фуршет «Канікули з улюбленою книгою» (Цекинівська сільська бібліотека-філія)

-Година спілкування «Літні промені на книжкових сторінках» (Писарівська сільська бібліотека-філія) бліотека-філія)

-Енциклопедія дозвілля «Ура! Канікули» (Русавська сільська бібліотека-філія)

-Виставка – порада «Прочитай влітку» (Северинівська сільська бібліотека-філія)              

-Виставка-розвага «В літніпригоди з цікавою книгою»  (Слободо-Підлісівська               сільська бібліотека-філія)

літні читання під відкритим небом «Грай, відпочивай, але  про книгу не забувай» (Підлісівська       сільська бібліотека-філія).

По популяризації читання, книги проведено слідуючі заходи:

– виставка нових надходжень «Книжковий свіжачок» (Безводнівська сільська бібліотека-філія)

– День інформації «Хвилями інформаційного океану» (Гальжбіївська сільська бібліотека-філія)

-Пізнавально оглядова мандрівка «Книжок країна чарівна» (Русавська сільська бібліотека-філія)

-Інтернет – вернісаж «Улюблена книга в …Павутині» (ЦРБ)

-Караван книг «Прийшов! Побачив! Прочитав!» (Тростянецька сільська бібліотека-філія).

Популяризація творів українських та зарубіжних письменників в бібліотеках ЦБС :

Цикл  «Бібліотечний  хіт-парад «Ювілейний  калейдоскоп   червня» у Северинівській сільській філії включив літературні портрети письменників ювілярів червня: українського письменника-класика М. Черемшини,прозаїка Й.В.  Жупана, українського  дитячого письменника, драматурга, перекладача Б.Чалого.

Захоплююча літературна гра-вікторина до115-річчя українського дитячого письменника К.Чуковського та  220-річчя  російського письменника О.Пушкіна «Творці дитячих мрій» відбулась у Клембівській сільській філії.

Літературний портрет «Літературний світ М.Н. Чуковського» (До 115-ої річниці з дня народження) був організований у Великокісницькійсільській бібліотеці-філії)

Виставка-портрет «О. Пушкін-всесвітньо відоме ім’я» (До 220-ої річниці з дня народження) зацікавив читачів Довжоцької сільської бібліотеки-філії.

Виставка-знайомство «ЯсунаріКавабата: надзвичайне бачення світу»

(До 120-річчя з дня народження)відбулась у Цекинівській  сільській бібліотеці-філії.

До 95-річчя з дня народження білоруського прозаїка, драматурга В.В.Бикова у Качківській та Безводнівській сільських бібліотеках-філіях були організовані бібліографічний огляд літератури «Друга світова війна пером В.В.Бикова» та виставка-персоналія «Миттєвості війни – в творчості В.В.Бикова»

– Книжкова виставка до 95 річчя від дня народження українського поета Б.Й. Чалого «Сто пригод Барвінка та Ромашки» була організована у Добрянецькійсільській бібліотеці-філії.

-Виставка-персоналія «Духовний світ Марка Черемшини» (до 145-річчя від дня народження, українського письменника) була організована для читачів  Слободо-Підлісівської       сільської бібліотеки-філії.    

-Презентація творчості         до 130 річчя від дня народження російської письменниціА.Ахматової «І все-таки почують голос мій…»зацікавила читачів Підлісівської сільської бібліотеки-філії.

В Ямпільському районному  музеї образотворчого мистецтва протягом червня 2019 року проводилися наступні заходи:

 • «Руками дитини твориться краса» – виставка дитячих виробів до Дня захисту дітей.
 • « Життя там, де вода» – виставка фото, інформаційних матеріалів до Дня працівника водного господарства.
 • «Погляд у минуле» – виставка виробів декоративно ужиткового мистецтва з фондів музею.
 • «Код всесвіту – в узорах загадкових» – виставка вишиванок майстрів району та колективу «Соловїні вічка.».
 • «Ямпільські майстри» – виставка з нагоди проведення фестивалю майстрів м.Сорока (Молдова).

 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом червня 2019 року виконано ряд організаційних заходів:

07.06.2019 року проведено нараду керівників ДНЗ з питань:

  – Про перспективне планування роботи ДНЗ.

  – Про організацію ремонтних робіт в ДНЗ району.

  – Про організацію оздоровлення дітей в ДНЗ.

  – Різне.

11.06.2019 року проведено нараду керівників ЗНЗ з питань:

 • Про формування робочих навчальних планів на 2019-2020 навчальний рік, виконання навчальних планів і програм у ЗНЗ району на виконання законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», листа Міносвіти «Про навчальні плани ЗНЗ на 2019-2020 навчальний рік».
 • Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.
 • Різне.

Проведено урочисті лінійки по врученню свідоцтв та атестатів учням 9-х, 11-х класів.

У навчальних закладах району проводяться капітальні та поточні ремонти приміщень, теплових мереж, поповнюється матеріальна база.

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації проводилась робота відповідно до календарного  плану.    

Протягом місяця відділом було організовано та проведено заходи до Дня захисту дітей, до Дня молоді проведено святкову дискотеку.

Спільно із  керівництвом оздоровчого табору «Світанок»  організовано  для дітей туристичний похід «Козацькими стежками» у  с. Бушу, також проведено конкурс малюнків на асфальті «Щаслива сім’я України».

Організовано та проведено ряд  заходів, а саме:  до міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням; заходи до дня пам’яті померлих від СНІДу; заходи до Дня Конституції України

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї. Ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом  місяця оформлялись документи  56 батькам із багатодітних родин   для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх організовано і проведено 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, прийнято 6 рішень в інтересах дітей, взято участь у 4 судових засіданнях.

Відвідано 3 сім’ї в яких проживає 8 дітей. З батьками та дітьми проведено профілактичну роботу зважаючи на особливості проживання кожної сім’ї окремо.

До Міжнародного Дня захисту дітей для дитячого населення м. Ямполя та району працівниками служби прийнято участь у проведенні районного свята з розважально-ігровою програмою з конкурсами, призами, солодощами, естрадними номерами.  Також прийнято участь у проведенні заходів до Дня молоді.

Службою у справах дітей постійно надаються консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району з питань захисту законних прав та інтересів дітей. 

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліках Служби. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям.

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 167 сім’ями (в них 413 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечували своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід  9 сімей, в яких виховується 21 дитина, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 3 прийомних сімей, в яких виховується  6 прийомних дітей та 2 дитячих будинків сімейного типу, в якому виховується 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

Соціальними послугами було охоплено 9 вагітних жінок, а також 13 породіллі, які народили дітей у червні 2019 р.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 49 осіб з інвалідністю, з них – 34 дитини з обмеженими функціональними можливостями.

Відпрацьовано механізм взаємоінформування відповідно до Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що дало можливість забезпечити контроль за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Проводилась робота з попередження рецидивних злочинів з 3 особами, що звільнились з місць позбавлення волі, 2 неповнолітніми умовно-засудженими, з 19 особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Протягом травня соціальними послугами було охоплено 45  військовослужбовці, мобілізовані та  учасники АТО/ООС. В даних сім’ях було здійснено оцінку потреб, виявлено проблеми, надано рекомендації в межах компетенції. 

Організовано та проведено районні заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, Дню молоді.

Робота центру постійно висвітлюється у засобах масової інформації та на сторінці центру у соціальній мережі Фейсбук.                             

Постійно та вчасно надавалась інформація до обласного центру СССДМ відносно виконання програм та доручень.

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації протягом травня 2019 року надано 4 висновки про погодження проектів   землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

Видано 1 замовнику містобудівні умови та обмеження про початок виконання нового будівництва підземної теплової мережі на території лікарні по вул. Пірогова, 1 в м. Ямполі,  Ямпільського району, Вінницької області.

Вивчено, опрацьовано та видано 1 будівельний паспорт гр. Корець А.Ф. щодо реконструкції житлового будинку, гаража та літньої кухні м. Ямпіль, по вул. Подільській,  Ямпільського району, Вінницької області.

Сектором розглянуто в установленому порядку заяви, звернення і скарги громадян, суб’єктів містобудування  в Ямпільському районі з питань, що належить до компетенції, та вжиті відповідні заходи у сприянні  та роз’ясненні згідно з  державними будівельними нормами та  стандартами, норм і правил фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог містобудівного законодавства.

         Сектором цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації  проведено 6 засідань районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглянуто 12 питань.

          Направлено на проходження функціонального навчання в навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД  Вінницької області 2 осіб, що становить 67% від виконання плану комплектування на червень 2019 року.

Проведено 4 оцінки захисних споруд цивільного захисту Ямпільського району.

          10-20 червня пройдено планову перевірку додержання (виконання) вимог нормативно-правових актів та нормативних документів у сфері цивільного захисту.

          10 червня проведено спеціальні об’єктові навчання  в СО «Ямпільські ЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» та ПрАТ «Ямпільське АТП-10551».

26 червня проведено квартальну технічну перевірку працездатності внутрішньообласної системи централізованого оповіщення.

                  

          Протягом місяця підготовлено проекти розпорядження:

 • Про підготовку та проведення у 2019-2020 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту;
 • Про обстеження приміщень на території Ямпільського району та зарахування їх до фонду захисних споруд цивільного захисту як найпростіших укриттів.
   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

         С. МАЗУР

12.07.2019 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль