Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за червень 2018 року

                 

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації в червні 2018 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено плани роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проекти планів роботи райдержадміністрації на липень та ІІІ квартал 2018 року.

Організаційно забезпечено проведення:

– наради з міським, сільськими головами, депутатами місцевих рад, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за участю першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка.

– чотирьох апаратних нарад з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

– двох нарад з міським, сільськими головами, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів району з питань: добровільного об’єднання територіальних громад району, заходів з проведення реформи сільської медицини в районі, організації проведення фінансових розрахунків через управління служби Держказначейства у Ямпільському районі, затвердження ставок місцевих податків і зборів.

– засідання робочої групи із забезпечення відкритості та прозорості роботи під час внесення пропозицій щодо змін до перспективного плану формування територій громад області з питання перспективи формування спроможної територіальної громади шляхом добровільного об’єднання 19 територіальних громад району в одну Ямпільську міську об’єднану територіальну громаду.

Сформовано графік скликання сесій сільських рад з розгляду питання добровільного об’єднання територіальних громад та забезпечено участь у них представників робочої групи.

Сформовано графік  проведення засідань виконкомів міської, сільських рад на липень та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів у червні відповідальних працівників райдержадміністрації.

Підготовлено 4 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 5 проектів розпоряджень.

Підготовлено 9 довідок з питань роботи райдержадміністрації, виконавчих комітетів місцевих рад, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад які надіслано до облдержадміністрації, передано 6 телефонограм.

Проведено огляд 19 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу. Результати аналізу рішень виконкомів занесено в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за травень 2018 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Уточнено графік загальних зборів представників громадян населених пунктів територіальних громад.

Надано консультаційну допомогу апаратам Безводнівської, Порогівської сільських рад з питань організаційного забезпечення проведення загальних зборів громадян та організаційно забезпечено участь в них представників районної державної адміністрації.

Надано практичну допомогу працівникам апаратів Михайлівської та Петрашівської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 24 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організаційної роботи, ведення діловодства, забезпечення виконання повноважень.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі у відзначенні Дня медичного працівника, Дня державної служби, Дня Конституції України, Дня молоді.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у червні місяці 2018 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 271 документ, що надійшов з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій. Відіслано 172 документи.

Зареєстровано 33 розпорядження голови райдержадміністрації.

Запротокольовано 3 наради з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації.

Звернення громадян які надійшли у квітні місяці на адресу вищих органів  державної  влади (42 письмових звернень) опрацьовано та  підготовлено  відповіді  на  них  за  підписом  керівництва  райдержадміністрації.

Опрацьовано 45 письмових та 5 усних звернення громадян,  що  надійшли   до  районної  державної  адміністрації  (реєстрація, подання на розгляд  керівництва, доведення до відома  виконавців  та інше).

Організовано проведення особистих  прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 3 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 4 письмових та 1 усне звернення.

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом червня місяця робота здійснювалась згідно з Положенням про сектор із дотриманням вимог чинного законодавства на підставі плану роботи.

Проведений аналіз  та прогнозування розвитку суспільно – політичних процесів у районі, забезпечувалось постійне відстеження громадсько-політичних настроїв населення.

Здійснювалось інформування  облдержадміністрації про події, що носять суспільно – політичний характер і мають вплив на формування громадської думки серед населення району, у тому числі і для розміщення на веб-сайті обласної державної адміністрації .

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною. 

Політичні партії високої активності не проявляли, виступів партійних лідерів чи представників політичних партій у місцевих ЗМІ не простежувалось.

Усі події, що носять суспільно–політичний або загальнодержавний характер, діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування постійно висвітлювались на офіційному веб–сайті районної державної адміністрації,  телерадіомовним комітетом та редакцією газети “Ямпільські вісті” і були направлені на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

 

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації у червні  2018 року постійно проводився моніторинг за станом посівів.

Вівся моніторинг заготівлі кормів. Сільськогосподарськими підприємствами заготовлено 12,9  тис. тонн сінажу та 161 тонну сіна. На годівлю тварин зеленими кормами скошено  53 га площі багаторічних трав.

Підготовлено аналіз виконання завдання по нарощуванню стада  корів. 868 голів телиць переведено в основне стадо, 322 голови реалізовано за межі району. Апробовано 35 голів кнурів плідників та 93 голови ремонтних свинок.

Спаровано з початку року корів 1620 гол., телиць 571 гол., свиноматок 210 гол.

Розроблено розрахунок проведення жнив ранньої групи зернових та зернобобових культур  урожаю 2018 року.

Проведено моніторинг виплати орендної плати за оренду земельних та майнових паїв.

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району. Промисловими підприємствами району за січень – червень 2018 року виготовлено продукції у фактичних цінах на 47010,9 тис. грн. (87,7%),  що на 6609,6 тис. грн., менше  у порівнянні з відповідним періодом 2017 року. Обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» – 27310,0 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 15005,4  тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 2024,1 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1583,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – 259,9 тис. грн.

– ПАТ «Ямпільський кар’єр» – 828,5 тис. грн.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо стану запровадження в області системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro.  За січень-червень 2018 року здійснено 140 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 16 млн. 622 тис.  грн., економія – 386,5 тис. грн., сума запланованих коштів по договірних торгах склала – 6 млн. 149 тис. грн., економія – 279,4 тис. грн.

Сформовано та  подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. Зареєстровано 5 юридичних осіб  і 94 фізичних осіб, а припинили господарську діяльність 79  фізичних осіб та 3 юридичні особи.

Підготовлено довідки щодо соціально – економічного розвитку Слободо-Підлісівської, Порогівської та Гальжбіївської територіальних громад.

Сформовано та подано інформацію щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 6775

– Паспортна система – 4345

– Реєстрація бізнесу – 63

– Реєстрація майна – 6554

– Земельні відносини – 1563

– Видача довідок архівного відділу РДА – 299

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводився щотижневий моніторинг використання коштів обласного та місцевих бюджетів на реалізацію природоохоронних заходів.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Відділом житлово-комунального господарства та інфраструктури розробляється проект «Стратегії інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) в Ямпільському районі на 2018-2022 роки».

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

На виконання  розпорядження голови  районної державної адміністрації від  16 квітня  2018 року № 162  «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в

умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років»  проводиться контроль за виконанням плану заходів підготовки до опалювального сезону бюджетних організацій та житлового фонду.

Здійснювався контроль готовності комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за червень місяць 2018 року виконано на 78,2 %. При плані на місяць 11 млн. 183 тис. грн. фактично надійшло 8 млн. 747 тис. грн., або не доотримано 2 млн. 436 тис. грн.

Протягом червня місяця отримано з державного бюджету:

базової дотації –  1255,9 тис. грн.;

дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 1257,3 тис. грн..;

освітньої субвенції – 12523,1 тис. грн.;

медичної субвенції – 3016,7 тис. грн.;

субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства  та  дітям – інвалідам,  допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню – 7652,8 тис. грн.

Касові видатки по загальному фонду бюджету у червні  місяці 2018 року по зведеному бюджету району проведено у сумі 39154,2 тис. грн., що складає 98,8  % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 25965,3 тис. грн., що складає  95 % до розпису на місяць. На медикаменти, продукти харчування, проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 1087,6 тис. грн. бюджетних коштів.

Прострочених боргів у бюджетній сфері немає, окрім видатків, які фінансуються за рахунок цільових субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення.

Незабезпечена потреба у коштах для виплати заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетної сфери складає 5 млн. 477 тис. грн., із яких:

Ямпільська ЦРЛ – 1 млн. 555 тис. грн.;

ЗОШ – 2 млн. 695 тис. грн.;

ДНЗ – 1 млн. 227 тис. грн.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. За червень 2018 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 35 письмових звернень громадян.

Призначення та виплата соціальних допомог та субсидій

В червні 2018 року призначено та профінансовано наступні види допомог:

Вид допомоги Нараховано (тис. грн.) Перераховано (тис. грн.) Заборг.

станом на 01.07.2018

(тис. грн.)

Надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами 14,2 14,2 0,00
Надання допомоги при народженні дитини 1170,2 1170,2 0,00
Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 145,7 145,7 0,00
Надання допомоги на дітей одиноким матерям 546,5 546,5 0,00
Надання тимчасової державної допомоги дітям 1,0 1,0 0,00
Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям 1397,2 1397,2 0,00
Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам 824,0 824,0 0,00
Надання допомоги на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу 111,1 111,1 0,00
Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами 74,2 74,2 0,00
Надання допомоги при усиновленні дитини 12,9 12,9 0,00
Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т.ч. сімейного типу, прийомних сім’ях) 69,3 69,3     0,00
Соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію та інвалідам 166,5 166,5    0,00
Допомога по догляду за пристарілим старше 80-рів та інвалідом І групи 3,5 3,5    0,00
Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 19,1 19,1  
Послуги зв’язку 4,9 4,9 0,00
Разом 4560,3 4560,3 0,00

Протягом червня 2018 року до управління з приводу державних соціальних допомог звернулись 187 осіб. За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, на придбання твердого палива та скрапленого газу звернулось 500 сімей.

Призначено субсидії  на житлово-комунальні послуги на суму 324,7 тис. грн. та 42 сім’ям на придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 134,5 тис. грн.

Профінансовано:

–    готівкою – 1170,8 тис. грн.;

  • ЖКП – 1034,1 тис. грн.;

Всього: 2204,9 тис. грн.

Заборгованість станом на 01.07.2018 р. по використаним субсидіям складає:

  • СГТП – 5957,0 тис. грн.;
  • ЖКП – 479,9 тис. грн.;
  • Всього: 6436,9 тис. грн.

Особи, які переміщуються з тимчасово окупованої території

Згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 90 сімей (103 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 24 сім’ям (в тому числі 33 членам сім’ї) на суму 35,4 тис. грн.

Контроль за використанням  бюджетних коштів

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 150 обстежень сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

Стан пільгового забезпечення

Для проведення розрахунків за надані послуги пільговим категоріям населення та перевірки достовірності поданих відомостей підприємствами – надавачами послуг постійно підтримується в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги. По Ямпільському району в реєстр включено інформацію про 11090 пільговиків, яким надаються пільги відповідно до діючого законодавства.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1483 ветерани війни, з них 362 учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 4153 дітей війни, 3508 ветеранів праці, 134 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 103 ветерана військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 456 –  сільський педагог, бібліотекар, медик, працівник культури на пенсії, 1240 членів багатодітних сімей.

За звітний період заповнено 35 анкет на ортопедичні вироби та виготовлення технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням.

Забезпечено санаторно – курортним лікуванням 10 осіб з інвалідністю, 4 ветерани війни і один, постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи. Крім того, отримали компенсацію на суму 3,3 тис. грн.. замість невикористаного санаторно – курортного лікування 8 осіб з інвалідністю.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у травні нарахована компенсація на суму 19,6 тис. грн., видано ліків за безкоштовними рецептами на суму 0,4 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 106,8 тис. грн. На виконання районної Програми фінансового забезпечення компенсаційних виплат за надання пільг з оплати послуг зв’язку на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням 19 сесії 7 скликання районної ради від 15 грудня 2017 р., за рахунок  коштів районного бюджету ПАТ «Укртелеком» відшкодовано 9,4 тис. грн..

У червні 2018 року особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, нарахована компенсація за придбання твердого палива та скрапленого газу та видано твердого палива на суму 503,2 тис. грн.

У відповідності до рішення позачергової 27 сесії районної ради 7 скликання № 285 від 21.06.2018 року перевізнику ПрАТ «АТП 10551» проведено відшкодування втрат на суму 150,0 тис. грн.. за перевезення окремих категорій громадян автотранспортом приміського сполучення у 2017 році.

На виконання листа Міністерства соціальної політики України щодо виплати військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №185 від 08.04.2015 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги  військовослужбовцям, звільненим з  військової служби», проведено виплату на суму 3,5 тис. грн.

З питань праці та соціально-трудових відносин

Спеціалістами відділу з питань праці та соціально-трудових відносин:

– надавалась інформація з питань дотримання законодавства про працю на виконання протокольних доручень та розпоряджень КМУ, Президента України, обласної та районної державних адміністрацій, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації;

  – проводився моніторинг щодо стану виплати поточної заробітної плати, дотримання її мінімального розміру, створення нових робочих місць в розрізі підприємств, організацій та установ району всіх форм власності.

За даними моніторингу станом на 01 липня 2018 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Підготовлено та надано голові райдержадміністрації матеріали щодо рівня середньомісячної заробітної плати по підприємствах всіх форм власності за травень та січень-травень 2018 року, що входять в основне коло звітуючих в органи статистики.

За січень-червень 2018 року по підприємствах основного кола звітуючих, за даними моніторингу статистичної звітності ф.1-ПВ (місячна), рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району становить 5833 грн., що становить 83,5% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-квітень 2018 року (6989 грн.).

В порівнянні з попереднім періодом (січнем-квітнем 2018 року) заробітна плата зросла на 2,6% (+149 грн.), а в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 28,3% (+1285 грн.), зокрема, у працівників:

сільського господарства до січня-квітня поточного року на 5,2% (+ 308 грн.) і до відповідного періоду минулого року (січня-травня) зросла на 34,4% (+1603 грн.) і за січень-травня 2018 року становить 6266 грн., або 107,4% до середньо районного показника (5833 грн.) та 84,5%  до середньо обласного показника за січень-квітень 2018 р. по галузі (7398грн.);

Організовано та взято участь:

 в 2-х засіданнях районної робочої групи з питань легалізації, на яких заслухано звіти 11-ти роботодавців;

в засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, на яких заслухано звіти керівників 8-ми підприємств району.

 З метою інформування роботодавців  про дотримання чинного законодавства з питань праці та зайнятості населення за участю представників Держпраці проведено 2 рейди районної робочої групи з питань легалізації та зайнятості населення. В ході рейду про адміністративну відповідальність та розміри штрафних санкцій в разі використання праці найманих працівників без належного документального оформлення проінформовано 61 субєктів господарювання. Було виявлено використання найманої праці 10-ти працівників та 1 випадок здійснення підприємницької діяльності без належного документального оформлення. Матеріали рейдів направлені ДПІ для подальшого відпрацювання.

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.

 Протягом червня 2018 року зареєстровано 2 колективних договори.

 

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації в червні 2018 року проводилось  фінансування  матеріальних  ресурсів  закладів  охорони  здоров’я   району  та здійснювався  контроль за  їх  використання.

Прийнято участь в 2 нарадах Департаменту охорони здоров’я з питань покращення медичного обслуговування жінок та дітей, зниження малюкової, перинатальної та материнської смертності.

Проведено урочисті збори присвячені Дню медпрацівника та Дню Конституції України.

Проведено 3 наради з  лікарями РМЦ ПМСД щодо початку  роботи в нових умовах фінансування через НЗК України з 01.07.2018року.

Проведено нараду з медичними працівниками району по результатам роботи закладів охорони здоров’я за 5 місяців 2018 р.

Продовжується реалізація 2 страхових проектів, по співпраці з компаніями «Країна» та «Провідна» та медичними закладами району.

На постійному контролі знаходиться стан виконання Державної програми «Доступні ліки».

На постійному контролі знаходиться стан проведення  торгів через систему «Прозоро» по визначенню переможця для здійснення ремонтних робіт неврологічного та хірургічного відділень  Ямпільської ЦРЛ.

Відділом освіти райдержадміністрації протягом червня місяця виконано ряд організаційних заходів.

05.06.2018 року проведено нараду з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів з питань:

– Про оптимізацію мережі загальноосвітніх навчальних закладів та створення освітніх округів.

–  Про формування робочих навчальних планів на 2018-2019 навчальний рік, виконання навчальних планів і програм у ЗНЗ району.

–    Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році.

08.06.2018 року проведено нараду з керівниками дошкільних навчальних закладів з питань:

– Про перспективне планування роботи ДНЗ.

– Про організацію ремонтних робіт в ДНЗ району.

– Про організацію оздоровлення дітей в ДНЗ.

Проведено урочисті лінійки по врученню свідоцтв та атестатів учням 9-х, 11-х класів.

У навчальних закладах району організовано проведення капітальних та поточних ремонтів приміщень, теплових мереж, поповнюється матеріальна база.

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у червні проводилась робота відповідно до календарного  плану.

організовано та проведено заходи до Дня захисту дітей, Міжнародний молодіжний фестиваль «Діти України і Молдови – за спільне Європейське майбутнє!».

Спільно із  керівництвом оздоровчого табору «Світанок»  організовано  для дітей туристичний похід «Козацькими стежками» у  с. Бушу, також проведено конкурс малюнків на асфальті «Щаслива сім’я України». На завершення табірної зміни проведено  фестиваль учнівської молоді «Дзвінке літо».

Організовано та проведено ряд  заходів, а саме:  до Міжнародного Дня боротьби з тютюнопалінням; заходи до дня пам’яті померлих від СНІДу; заходи до Дня Конституції України

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї.   Ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом  місяця оформлялись документи 6 батькам із багатодітних родин для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, організовано і проведено  засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації,  прийнято 1 рішення в інтересах родинної групи із 5 малолітніх дітей, взято участь у 7 судових засіданнях.

Відвідано 3 сім’ї в яких проживає 8 дітей. З батьками та дітьми проведено профілактичну роботу зважаючи на особливості проживання кожної сім’ї окремо.

До Міжнародного Дня захисту дітей для дитячого населення м.Ямполя та району за участю працівників служби організовано та проведено районне свято з розважально-ігровою програмою з конкурсами, призами, солодощами, естрадними номерами. 

Службою у справах дітей постійно надаються консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району з питань захисту законних прав та інтересів дітей. 

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліках Служби. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям.

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з  198 сім’ями (в них 443дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечено своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 10 сімей, в яких виховується 18 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 3 прийомних сімей, в яких виховується  6 прийомних дітей та 2 дитячих будинків сімейного типу, в якому виховується 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

Соціальними послугами було охоплено 3 вагітних жінок, а також 5 породіллі, які народили дітей у червні 2018 р.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 49 осіб з інвалідністю, з них – 35 дитини з обмеженими функціональними можливостями.

Забезпечено діяльність мобільних робочих груп Ямпільського району із надання адресних соціальних послуг в територіальних громадах сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та забезпечення взаємодії суб’єктів соціальної роботи згідно доручення голови Ямпільської РДА.

Відпрацьовано механізм взаємоінформування відповідно до Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що дало можливість забезпечити контроль за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Проводилась робота з попередження рецидивних злочинів з 3 особами, що звільнились з місць позбавлення волі, 1 неповнолітніми умовно-засудженими, з 15 особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Соціальними послугами було охоплено 57 сімей військовослужбовців, з них – 44 сім’ї демобілізованих учасників АТО.  В цих сім’ях було здійснено оцінку потреб, виявлено проблеми, надано рекомендації в межах компетенції.

Організовано та проведено районні заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей, Дню молоді.

25 червня прийнято участь в заході до Дня Молоді та організації ІІІ Міжнародного фестивалю «Діти України і Молдови – за мирне Європейське майбутнє» в якому взяли участь представники Молдови, Ямпільського району та громадськість.

Робота центру постійно висвітлюється у засобах масової інформації та на сторінці центру у соціальній мережі Фейсбук.                             

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом квітня місяця 2018 року проведено всього:

культурно-освітніх заходів – 87 присутніх – 14016,

концертів – 38,  присутніх – 7007,

виставок – 10, присутніх – 1613,

інших – 274, присутніх – 10951,

масових заходів – 409 і обслужено 33587 глядачів.

Основні масові заходи: день пам’яті і примирення, тематичні концерти присвячені річниці перемоги в другій світовій війні над нацизмом, до Дня матері, до Дня Європи, до Дня Конституції, бесіди та літературні вечори, молодіжні вечори та дискотеки.

Робота бібліотек Ямпільської РЦБС протягом червня місяця 2018 року  проводилась згідно планів роботи. Особливу увагу бібліотеки звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних  дат України, письменників, громадських діячів.

1 червня світова громадськість відзначала світле і надзвичайно гуманне свято – Міжнародний Деньзахисту дітей. День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою, в майбутньому стали хорошими громадянами своєї країни. Бібліотеки Ямпільщини  підготували та провели цікаві для маленьких читачів заходи:

– Ігрова скарбничка «Маленька країна – Країна Дитинства, де сонечко світить і казка живе» (РДБ)

– Літературна гра        «Острів читання на планеті Літо» (Бушанська сільська бібліотека-філія)

– Бібліопікнік «Щоб сонце світило дітям, а діти всміхались йому» (Придністрянська сільська біблотека-філія)

– Виставка творчих робіт  дітей     «Я землі цієї паросток зелений» (Михайлвська сільська бібліотека-філія)

– Казкова естафета «Яскрава веселка дитинства» (Слободо-Підлісівська сільська бібліотека-філія)

– Літературні ігри «Чарівний світ дитинства» (Тростянецька сільська бібліотека-філія)

– Свято дитинства        «Подорож до країни дитинства» (Дзигівська сільська бібліотека-філія)

– Літературний вітраж «Літня альтанка з книгою»  (Ратушанська сільська бібліотека-філія)

-Вікторина «Почитаємо, пограємо,  казки відгадаємо» (Підлісівська сільська бібліотека-філія)

– Вуличний  фестиваль          «Дитинство – це гомін веселий усюди» (Довжоцька сільська бібліотека-філія)

-Інформаційно-пізнавальна година «Світ твоїх прав»     

– Година розваги «Почитаємо, пограємо, казки відгадаємо” (Безводнівська сільська бібліотека-філія)

– Дитячий ранок «Острів відпочинку на планеті –Літо» (Великокісницька сільська бібліотека-філія)

Розважальна-ігрова програма      «Незабутній світ дитинства» (Гальжбіївська сільська бібліотека-філія)

– Конкурс малюнків     «Я малюю неньку Україну» (Добрянецька сільська бібліотека-філія).

 Бібліотеки Ямпільщини ведуть екопросвітницьку роботу серед населення. В рамках відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища працівники РЦБС організували і провели ряд заходів:

– Засідання клубу «Барви»   «Природи неповторную красу я серцем, словом, пензлем захищу» (Клембівська сільська бібліотека-філія)

– Година екологічного виховання «Природа наша мати – треба її оберігати» (Слободо-Підлісівська сільська бібліотека-філія)

– Слайд – шоу «За сторінками Червоної книги» (Підлісівська сільська бібліотека-філія)

-Екологічна мандрівка «Збережи нашу землю для майбутніх поколінь» (ЦРБ)

– Година екології «Чисте довкілля – чисте сумління» (Безводнівська сільська бібліотека-філія).

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в бібліотеках Ямпільської РЦБС було організовано ряд заходів:

– Година пам’яті «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні» (Безводнівська сільська бібліотека-філія)

-Бесіда-пам’ять «Хай буде пам’ять незгасима» (Великокісницька сільська бібліотека-філія)

– Година пам’яті «Людська пам’ять стукає в наші серця» (Дзигівська сільська бібліотека-філія)

– Виставка – факт «Краю, мій рідний, краю мій    любий, скільки тебе спустошали…»(Петрашівська сільська бібліотека-філія)

– Година пам’яті «Допоки пам’ять є людська, – герої не вмирають» (Добрянецька сільська бібліотека-філія)

– Тематичний перегляд «Дорогами вогню і криці» (Слободо-Підлісівська сільська бібліотека-філія)

-Хроніко-документальна експозиція «Незабутній сорок перший…» (ЦРБ)

– Відкрита полиця «Із книжок про війну, про бої ми читаєм» (РДБ).

 До Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків у бібліотеках РЦБС працівниками підготовлені і проведені наступні заходи: 

– Година відвертої розмови «Коли залишається лише крок» (Петрашівська сільська бібліотека-філія)

– пізнавально-оглядова мандрівка   «Шкідливі звички: міраж і дійсність» (Придністрянська сільська біблотека-філія)

– година довірливої бесіди «Наркоманія – цікавість, яка веде до біди» (Безводнівська сільська бібліотека-філія).

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Це свято творчості й натхнення,  запалу та енергії, пізнання і самоствердження, любові і романтики. З цієї нагоди у центральній районній бібліотеці відбулась молодіжна «Бібліотусовка для молодих та креативних», а в Дзигівській філії – літературно – музична композиція «Квітуй у пісні й добрих справах, чарівна молодість моя».

Бібліотекарі Ямпільської районної централізованої бібліотечної системи підготували низку заходів до Дня Конституції України, що наша громадськість святкувала 28 червня:

– книжкова виставка «Є Конституція  – є міцна держава (Безводнівська сільська бібліотека-філія)

– Книжкова виставка    «Конституція України : традиційне і нове» (Бушанська сільська бібліотека-філія)

– Урок громадянства «Конституція – наш спільний крок до майбутнього» (Слободо-Підлісівська сільська бібліотека-філія)

– Правова година         «Конституція України – перепустка у світ гарного життя» (Підлісівська сільська бібліотека-філія)

-Патріотичний айстопер «Я – українець, і моє це право – любити землю горду й величаву!» (ЦРБ)

-Інформаційна зона «Є Конституція – є міцна незалежна держава»  (ЦРБ)

– Правовий лабіринт «Конституція України – символ незалежної держави» (РДБ)

-Тематична полиця «Людина і громадянин: твої права, свободи і обов’язки» (Великокісницька сільська бібліотека-філія)

-Книжкова виставка «Конституція Незалежної України» (Гальжбіївська сільська бібліотека-філія)

– Правовий  лабіринт «Як я знаю свої права» (Довжоцька сільська бібліотека-філія)

– Виставка-діалог         «Жити за законами держави» (Северинівська сільська бібліотека-філія)

– Слайд -шоу      «Конституція України: від гетьмана до президента» (Северинівська сільська бібліотека-філія)

– Слайд – шоу «Жити  за  законами держави» (Тростянецька сільська бібліотека-філія)

– Урок державності «Конституція – паспорт держави» (Михайлвська сільська бібліотека-філія)

– Урок права       «Головний закон – як настільна книга» (Петрашівська сільська бібліотека-філія)

– Юридичний компас до дня Конституції України «Знай права, не забувай про обов’язки» (Порожанська сільська бібліотека-філія)

– Тематична викладка  «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо» (Клембівська сільська бібліотека-філія)

– Книжкова викладка «Конституція  – основний закон моєї держави» (Добрянецька сільська бібліотека-філія)

–   Правовий батл         «Конституція України: вимір історії і часу» (Ратушанська сільська бібліотека-філія)

-Правовий урок  «Вимріяна поколіннями»    (Русавська сільська бібліотека-філія).            

 У червні 2018 року відзначалося 905- річчя від часу укладення пам’ятки історіографії і літератури Русі, літописного зведення «Повісті временних літ». З цієї нагоди у Тростянецькій сільській філії відбулась відео-презентація «З книжних слів набираємося мудрості й стриманості.»

Краєзнавча робота бібліотек Ямпільщини  протягом червня була направлена на підготовку до науково-краєзнавчої конференції, що відбудеться у Ямполі 28-29 вересня.

Профорієнтаційна робота.

Прес – досьє на допомогу профорієнтації «Робота. Покликання. Хобі.» було організовано в Русавській сільській бібліотеці-філії.

Літо для бібліотек – це пора творчості, фантазії, активізації усіх форм індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми, можливість ближче пізнати їх. На цікаві та пізнавальні зустрічі циклу заходів «Барвисте літо, літечко!»запросили юних читачів бібліотекарі районної дитячої бібліотеки. До смаку дітям прийшлись  книжковий фуршет «Книжкова смакота», бібліопустощі «Хоч і літечко ласкаве та без книг нам не цікаво», майстер-клас «Смайлик для друга», літня бібліоманія «Літні промінці на книжковій сторінці».

Заходи в рамках Програми літніх читань відбулись і в сільських бібліотеках-філіях:

– Книжкова виставка «Літо на 12 балів» (Безводнівська сільська бібліотека-філія)

– Веселий бібліо-форсаж «Райдужне книжкове літо»        (Бушанська сільська бібліотека-філія)

– Літня альтанка з книгою «Книгу в літку прочитай – в навчанні турбот не знай» (Русавська сільська бібліотека-філія)

– Виставка – порада       «Прочитай влітку» (Северинівська сільська бібліотека-філія).

По популяризації читання, книги проведено слідуючі заходи:

– Виставка нових надходжень «Лабіринтом нових книг» (Гальжбіївська сільська бібліотека-філія)

– Виставка-презентація нових надходжень      «Вернісаж  новинок» (Северинівська сільська бібліотека-філія).

Популяризація творів українських та зарубіжних письменників в бібліотеках ЦБС :

– Експрес-огляд «Ювілеї червня» – «Знайомі імена – нові зустрічі» (Качківська сільська бібліотека-філія)

– Літературне  асорті «Ювілейне  асорті  червня» (Северинівська сільська бібліотека-філія).

Виставка-портрет до115-річчя українських письменників  Івана Багмута (1903-1975) та 75-річчя Василя Довжика «Творці дитячих мрій: І. Багмут, В. Довжик» була організована в Клембівській сільській бібліотеці-філії.

  До 120 –річчя від дня народження німецького прозаїка Е. М. Ремарка у Великокісницькій та Добрянецькій сільських філіях відбулись бібліокошик «Книги Ремарка – реалістична сповідь про війну» та виставка-знайомство «Чорний обеліск».

В Ямпільському районному  музеї образотворчого мистецтва                                                протягом  червня 2018 року проведено:

  • «Діти –квіти життя»- виставка робіт зразкової дитячої студії с.Клембівка до Дня захисту дітей.
  • «Веселковий світ» – виставка дитячих робіт гуртківців БДЮТ, до Дня захисту дітей).
  • «За покликом серця» – виставка інформ, фотоматеріалів про прийомні сім’ї до Дня сім’ї).
  • «Мелодія акварелі» – виставка графіки з фондів музею .
  • «Пам’ять у вічності» – виставка живопису та графіки з фондів музею , які відображають події ІІ Світової війни.
  • «Діти України і Молдови за мирне Європейське майбутнє) – участь у фестивалі присвяченому Дню молоді (м.Ямпіль, парк над Дністром. Виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів району.

 

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації надано 27 висновків про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

          Вивчено, опрацьовано та видано 3 будівельних паспорти щодо будівництва  індивідуальних житлових та господарських будівель.

Станом на 01.07.2018 року генеральним підрядником ПП «Оптиміст-Л» виконані такі види робіт як, цегляна кладка 1-3-х поверхів, монтажем плит перекриття і сходових маршів та майданчиків, завершено кладку з газоблоків внутрішніх перегородок, а також роботи по виконанню покрівлі будівлі а саме, покриття даху метало-профілем, встановлено енергозберігаючі пластикові вікна, проходить підготовка до штукатурки стін та заливки підлоги, застіклення лоджії та зовнішнього утеплення стін.

         Сектором  цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації 19 червня скликано та проведено засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розглянуто 3 питання.

11, 14 червня здійснено 4 спеціальних оглядів захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Ямпільського району.

          19-20 червня  за участю майстра виробничого навчання навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області, із керівниками та фахівцями підприємств, установ та організацій, проведено виїзне функціональне навчання, в якому взяли участь 24 особи.

          27 червня здійснено квартальну технічну перевірку працездатності внутрішньо обласної системи централізованого оповіщення та мережі місцевого радіомовлення.

          Проведено 6 спеціальних об’єктових навчань з питань цивільного захисту серед спеціалізованих служб цивільного захисту, установ та організацій Ямпільського району, в яких прийняли участь 48 осіб.

 

        

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

          С. МАЗУР

10.07.2018 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль