Звіт про виконання планів

районної державної адміністрації

за серпень 2018 року          

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації в серпні 2018 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи організаційного відділу та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на вересень  2018 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– двох апаратних нарад голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

– двох нарад з міським, сільськими головами та відповідальними особами за ведення військового обліку сільських рад, членами районної призовної комісії, начальниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками сільгоспформувань з питань: підведення підсумків виконання весняного призову на строкову військову службу 2018 року; основні завдання на осінній призов на строкову військову службу 2018 року; заключення договорів на встановлення меж та грошової оцінки земель населених пунктів територіальних громад району; проблемні питання реформування первинної медичної ланки; святкування в районі Дня Незалежності України та Дня державного Прапора України; святкування обжинків у Ямпільському районі.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на вересень та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів  відповідальних працівників райдержадміністрації у серпні.

Підготовлено 5 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 4 проектів розпоряджень.

Підготовлено 10 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів органів місцевого самоврядування, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 7 телефонограм.

Проведено огляд 20 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесені в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за липень 2018 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано практичну допомогу працівникам апаратів Ратуської та Русавської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 24 усних консультації сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації кадрової роботи, ведення діловодства, організаційної роботи з забезпечення виконання повноважень органів виконавчої влади.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі в флешмобі, параді  та урочистій церемонії підняття  прапора України з нагоди святкування Дня державного Прапора України, святкуванні 27-ої річниці Дня Незалежності України та Обжинків – 2018.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у серпні місяці 2018 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 243 документа, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 1 депутатське звернення. Відіслано 158 документів.

Зареєстровано 35 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Запротокольовано 2 наради з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації. Підготовлено 2 доручення голови РДА.

 

Звернення громадян. Опрацьовано 26 письмових та 8 усних звернень громадян,  що  надійшли   до  районної  державної  адміністрації  (реєстрація, подання на розгляд  керівництва, доведення до відома  виконавців  та інше).

Організовано проведення особистих  прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 8 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 3 письмових та 1 усне звернення.

 

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом серпня місяця робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв’язків із громадськими та релігійними організаціями, інформаційне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави  у регіоні, співпрацю із місцевими  засобами масової інформації в питанні забезпечення проведення державної політики у даній сфері.

Сектором спільно з відповідними управліннями, відділами, службами РДА взято безпосередню участь в організації та проведенні масових заходів які мають загальнодержавний або суспільно – політичний характер.

 Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

 Значна увага протягом місяця була приділена виконанню указів Президента України щодо  відзначення пам’ятних та ювілейних дат.

  Постійно відбувається інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району в межах компетенції сектору та функціонує веб – сайт райжержадміністрації.

 Робота сектору направлена на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

 Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

 

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації у серпні 2018 року згідно оперативних даних для потреб тваринництва сільськогосподарських підприємств заготовлено на кормові цілі 7408  тонн соломи і полови. Їх якість перед згодовуванням буде перевірена в Ямпільській ветлабораторії.

По цілеспрямованому вирощуванню телиць передбачено в с/г підприємствах району в 2018 році перевести в основне стадо 1280 голів корів-первісток. За 7 місяців 2018 року в основне стадо надійшло 201 голова корів-первісток.

Надано методичну допомогу в організації силосування кукурудзи. Станом на 3 вересня 2018 року заготовлено більше 41000 тонни готового силосу, потребу виконано на 121 %.

Всі підприємства забезпечені насінням озимих культур.

За 2018 рік агроформування району значно оновили парк сільськогосподарської техніки. Придбано 39 одиниць на загальну суму 52 млн. грн., в тому числі 4 зернозбиральних комбайни, 2 трактори, 2 одиниці посівної техніки, дощувальну машину «Фрегат» та ряд іншої техніки. Крім того реалізовано інвестиційних проектів на  суму більше 10  млн. грн.

Постійно ведеться контроль за дотриманням пожежної та технічної безпеки при проведенні жнив 2018.

Підготовлено розрахунок потреби паливно-мастильних матеріалів на проведення весняно-польових робіт.

За серпень місяць  підготовлено ґрунту під посів озимих культур на наступний рік на площі 9378 га.

Надано допомогу агроформуванням в підготовці структури посівних площ на 2019 рік.

 

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району, якими за січень – серпень 2018 року виготовлено продукції у фактичних цінах на 75806,0 тис. грн. (104,5%),  що на 3280,3 тис. грн. більше  у порівнянні з відповідним періодом 2017 року.

У січні – серпні 2018 р. обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» – 42815,6 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 26267,0 тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 2936,7 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1993,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – 795,4 тис. грн.  

– ПАТ «Ямпільський кар’єр» – 998,4 тис. грн.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо стану запровадження в районі системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-серпень 2018 року здійснено 198 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 30709160,3 грн., економія – 5435394,09 грн.; сума запланованих коштів по договірних торгах склала – 7781750,52 грн., економія – 352184,0 грн.

Сформовано та  подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. Зареєстровано 5 юридичних осіб  і 141 фізична особа, а припинили господарську діяльність 110  фізичних осіб та 3 юридичні особи.

Сформовано та подано інформацію щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 7341

– Паспортна система – 5106

– Реєстрація бізнесу – 82

– Реєстрація майна – 7851

– Земельні відносини – 2296

– Видача довідок архівного відділу РДА – 337.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводився щотижневий моніторинг використання коштів обласного та місцевих бюджетів на реалізацію природоохоронних заходів.

Проводиться постійний моніторинг використання відділом освіти коштів: освітньої субвенції згідно рішення районної ради № 262 від 11.04.18р.; субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”; а також субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно – ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Відділом житлово-комунального господарства та інфраструктури розробляється проект «Стратегії інтегрованого поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) в Ямпільському районі на 2018-2022 роки».

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011          № 22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

На виконання  розпорядження голови  районної державної адміністрації від  16 квітня  2018 року № 162  «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в

умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років»  проводиться контроль за виконанням плану заходів підготовки до опалювального сезону бюджетних організацій та житлового фонду.

Здійснювався контроль готовності комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.

Здійснюється щотижневий аналіз ремонту та утримання доріг.

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за серпень місяць 2018 року виконано на 105 %. При плані на місяць 11018,5 тис. грн. фактично надійшло 11568,7 тис. грн., або понад план отримано 550,2 тис. грн.

Протягом серпня місяця отримано з державного бюджету:

– базової дотації –  1255,9 тис. грн.;

– дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 1257,3 тис. грн.;

– освітньої субвенції – 2076,4 тис. грн.;

– медичної субвенції – 2093,0 тис. грн.;

– субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню – 6895,4 тис. грн.

Касові видатки по загальному фонду бюджету у серпні місяці 2018 року по зведеному бюджету району проведено у сумі 25343,8 тис. грн., що складає

105,9 % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено більше 10 млн. грн., що складає 93,3 % до розпису на місяць. На медикаменти, продукти харчування , проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано майже 2 млн. грн. бюджетних коштів.

Прострочених боргів у бюджетній сфері немає, окрім видатків, які фінансуються за рахунок цільових субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення.

Незабезпечена потреба у коштах для виплати заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетної сфери складає 5 млн. 436,3 тис. грн.., із яких:

 Ямпільська ЦРЛ – 1 млн. 555,2 тис. грн.;

ЗОШ – 2 млн. 695,2 тис. грн.;

ДНЗ – 1 млн. 185,9 тис. грн.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. За серпень 2018 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 24 письмових звернення громадян.

Протягом серпня 2018 року до управління з приводу державних соціальних допомог звернулись 217 осіб. За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у серпні 2018 року звернулась 83 сім’ї.

Призначено субсидії  на житлово-комунальні послуги на суму 365,3 тис. грн. та 132 сім’ям на придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 373,3 тис. грн.

Станом на 01.09.2018 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 58 сімей (95 осіб).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 29 сім’ям (в тому числі 47 членам сім’ї) на суму 38,8 тис. грн.

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 101 обстеження сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1467 ветеранів війни, з них 364 учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 4111 дітей війни, 3487 ветеранів праці, 134 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 69 ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 457 –  сільський педагог, бібліотекар, медик, працівник культури на пенсії, 1247 членів багатодітних сімей.

За звітний період укладено 12 договорів з підприємствами на виготовлення технічних засобів реабілітації та ортопедичних виробів за індивідуальним замовленням. Проведено оплату за виготовлені ТЗР на суму 148,9 тис. грн.

Протягом звітного періоду забезпечено санаторно – курортним лікуванням 7 осіб з інвалідністю загального захворювання, 4 учасника бойових дій із числа учасників антитерористичної операції. Проведено оплату за здійснене санаторно – курортне лікування осіб з інвалідністю на суму 48,2 тис. грн. та учасників антитерористичної операції на сході країни – на суму 32,7 тис. грн..

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у серпні нарахована компенсація на суму 37,7 тис. грн. Перераховано 10,7 тис. грн. за пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У серпні 2018 року профінансовано 36,0 тис. грн. за проведене зубопротезування пільгових категорій громадян.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 131,1 тис. грн. У серпні 2018 року особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, нарахована компенсація за придбання твердого палива та скрапленого газу та видано твердого палива на суму 18,9 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 01 вересня 2018 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Підготовлено та надано голові райдержадміністрації матеріали щодо рівня середньомісячної заробітної плати по підприємствах всіх форм власності за липень та січень-липень 2018 року, що входять в основне коло звітуючих в органи статистики.

За січень-липень 2018 року по підприємствах основного кола звітуючих, за даними моніторингу статистичної звітності ф.1-ПВ (місячна), рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району становить 6103 грн., що становить 83,7% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-червень 2018 року (7277 грн.).

В порівнянні з попереднім періодом (січнем-червнем 2018 року) заробітна плата зросла на 1,1% (+68 грн.), а в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 28,5% (+1371 грн.).

З метою інформування роботодавців  про дотримання чинного законодавства з питань праці та зайнятості населення районною робочою групою з питань легалізації та зайнятості населення за участю представника Держпраці проведено рейд. В ході рейду про адміністративну відповідальність та розміри штрафних санкцій в разі використання праці найманих працівників без належного документального оформлення проінформовано 43 суб’єкти господарювання. Було виявлено використання найманої праці 15-ти працівників у 7-ти роботодавців та 2 випадки здійснення підприємницької діяльності без належного документального оформлення. Матеріали рейдів направлені Могилів-Подільському управлінню ГУ ДФС у Вінницькій області для подальшого відпрацювання.

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.

 Забезпечено проведення навчання з питань охорони праці при роботах з підвищеною небезпекою. Навчанням було охоплено 43 особи.

 

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації в серпні 2018 року проводилось контроль за фінансуванням та використання матеріальних  ресурсів  закладів охорони здоров’я району.

Здійснено роботу щодо виконання протокольних доручень голови Ямпільської   райдержадміністрації.

Прийнято участь в  нараді Департаменту охорони здоров’я з питань продовження реформування первинної ланки та розпочатої   роботи в нових умовах фінансування через Національну службу здоров’я .

Проведено 2 наради з  лікарями РМЦ ПМСД щодо результатів розпочатої   роботи в нових умовах фінансування через Національну службу здоров’я за червень та липень 2018 року. 

Проведено нараду з медичними працівниками району по результатам роботи закладів охорони здоров’я за  липень місяців 2018 р.

Продовжується реалізація 2 страхових проектів, по співпраці з компаніями «Країна» та «Провідна» та медичними закладами району.

На постійному контролі знаходиться стан виконання Державної програми «Доступні ліки».

 Під постійним контролем знаходиться хід ремонтних робіт неврологічного та хірургічного відділень  КУ «Ямпільська ЦРЛ».

 Проводяться  підготовчі роботи щодо переведення КУ «Ямпільська ЦРЛ» в неприбуткове комунальне підприємство.

Взято участь в засіданні бюджетної комісії районної ради та в позачерговій сесії районної ради.

 Підготовлено  2 розпорядження голови районної державної адміністрації.

 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом серпня 2018 року виконано ряд організаційних заходів.

Здійснювався постійний моніторинг підготовки освітніх установ до нового навчального року та осінньо-зимового опалювального періоду. Комісією при районній державній адміністрації з 15.08.2018 року по 21.08.2018 року проведено об’їзди загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів з метою контролю за станом ремонтних робіт.

Делегація відділу освіти 22.08.2018 року брала участь в обласній конференції педагогічних працівників. 28.08.2018 року проведено колегію відділу освіти за участю голови та заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації, голови Ямпільської районної ради.

Проведено засідання методичних об’єднань педпрацівників. Здійснено упорядкування штатними працівниками школи та ДНЗ. Оформлено ряд звітів з питань організації навчально-виховного процесу в закладах освіти та затвердження мережі шкіл та ДНЗ.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

 

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у липні проводилась робота відповідно до календарного  плану.

         Організовано та проведено спартакіаду територіальних громад району.  Забезпечено участь  команди із дзюдо м. Ямполя у тренувальних зборах у  м. Вінниці.

         Взято участь у організації та проведенні  фестивалю «Мамину сорочку пригорну до серця», який проходив у с. Клембівка.  Спільно із відділом культури організовано та  проведено святкування з нагоди Дня Прапора України, Дня незалежності України.

            Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї.     

  Ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом звітного місяця оформлялись документи  6 батькам із багатодітних родин   для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації протягом серпня з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх  прийнято участь у 3 профілактичних рейдах «Кризова сім’я» та «Нічне місто». Відвідано 5 сімей в яких проживає 11 дітей. З батьками та дітьми проведено профілактичну роботу зважаючи на особливості проживання кожної сім’ї окремо.

Проведено обстеження умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу Уманець Тетяни Іванівни, Уманця Леоніда Олексійовича та Шевчук Наталії Петрівни.

Взято участь в організації поїздок дітей на відпочинок та оздоровлення.

Службою у справах дітей постійно надаються консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району з питань захисту законних прав та інтересів дітей.

Вчасно відбувається підготовка та надання відповідної інформації  службі у справах дітей  Вінницької ОДА.

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліках Служби. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям.

 

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 195 сім’ями (в них 445 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечували своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 5 сімей, в яких виховується 8 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 3 прийомних сімей, в яких виховується  6  прийомних дітей та двох дитячих будинків сімейного типу, в якому виховується 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

Соціальними послугами було охоплено 12 породіль, які оформили державну соціальну допомогу у серпні 2018 року.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 11 сімей, в яких виховується 9 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Протягом серпня соціальними послугами було охоплено 54 сімей військовослужбовців, з них – 38 сімей демобілізованих учасників АТО.                  В даних сім’ях було здійснено оцінку потреб, виявлено проблеми, надано рекомендації в межах компетенції.

 

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом серпня місяця 2018 року проведено всього:       

культурно-освітніх заходів – 53, присутніх – 45901,

концерти – 57,  присутніх – 19168,

виставки – 65, присутніх – 88686,

інші – 215, присутніх – 21060,

масових заходів – 390 і обслужено 174815 глядачів.

   Основні масові заходи: День міста, обласний фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» с. Клембівка, День Прапора, День Незалежності України, обласне свято «Обжинки 2018», Дні села Петрашівка, Гонорівка, Тростянець, Добрянка, Гальжбіївка, Біла, Северинівка, Ратуш, молодіжні вечори та дискотеки.

    Робота бібліотек Ямпільської РЦБС протягом серпня місяця 2018 року  проводилась згідно планів роботи. Особливу увагу бібліотеки звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних дат України, письменників, громадських діячів.

   Щорічно 12 серпня відзначається Міжнародний день молоді. В сільських бібліотеках – філіях відбулися цікаві творчі заходи для дітей та молоді:

– Бесіда «Патріотизм у розумінні сучасної молоді»;

– Інформаційний куточок «Репертуар для молодого читача».

    В бібліотеках Ямпільської районної централізованої бібліотечної системи проводилась низка інформаційно – просвітницьких заходів, присвячених святкуванню головних державних свят нашої країни Дня Державного Прапору та Дня Незалежності України:

   В рамках відзначення Дня Державного  Прапора  України організовано та проведено ряд заходів:

– Інформаційні години   «Цвітуть, неначе квіти волі, знамена жовто-голубі»; «Символи України : Герб , Прапор , Гімн»;

– Мозаїка державних символів «Краса і велич символів державних».

До Дня Незалежності України пройшла низка заходів:

– Ігри патріотів «Цінуй рідне, шануй українське»;

– Вулична акція «Міняю кульку на вірш про Україну»;

– Години державності «Незалежна, вишита колоссям Україна квітуча моя»;

 «Єдина. Вільна. Соборна.  Незалежна – це моя квітуча Україна!».

Краєзнавча діяльність протягом серпня була направлена на підготовку до науково – краєзнавчої конференції, що відбудеться у Ямполі 28-29 вересня. Крім цього були організовані:

– Краєзнавча година «Заповідні куточки Бушанської землі»; 

– Літературно – музичне свято до дня села «Стоїть заціловане всіма вітрами, колиска любові і пісня душі».

Серед народознавчих заходів серпня можна відзначити:

– Народознавчі години «Обереги рідної землі»; «Українська  минувшина»;

– Народознавча бесіда «Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю».

18 серпня в с. Клембівка відбувся Х обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця». До цього святкового заходу провели:

– Флешмоб «Українські вишиванки – наче райдуги світанки»;

– Майстер клас з майстрами «Мамину сорочку пригорну до серця».

  По профорієнтаційній роботі було представлено прес – досьє «Тим хто вступає в доросле життя. Робота. Покликання. Хобі».  

По популяризації читання книги проведено слідуючі заходи:

– Бібліо – десант у дитсадок «Крокує книжка до малят»;

– Виставка – порада «Літо, море, пляж – яку книжку взяти в багаж».

Популяризація творів українських та зарубіжних письменників:

– Експрес – огляд «Знайомі імена – нові зустрічі»;

– Літературне  асорті «Ювілейне  асорті  серпня».

До Дня народження українського письменника, поета, прозаїка  І. Франка  відбулось ряд заходів:

– Книжкова виставка – діалог «Багатогранність таланту великого Каменяра»;

– Літературна вітрина «Крокуємо по творчій стежці митця».

До 105 річчя від дня смерті української  поетеси Л. Українки організована виставка «Ні я Жива! Я вічно буду жити! Я в серці маю те, що не вмирає!».

В Ямпільському районному  музеї образотворчого мистецтва                                                протягом  серпня 2018 року проведено:

Виставки до Дня міста:

– Інформаційних фотоматеріалів «Таємниця віків».

– Виробів декоративно – ужиткового мистецтва майстрів району, учасників колективу «Соловїні вічка».

 – Виставка виробів колективу «Соловїні вічка», «Веселкою надію вишиваю» – фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» с. Клембівка.

– Участь у ХІ обласному фестивалі народної творчості м. Вінниця «Скарби Поділля».

– Виставка дідухів, короваїв, старожитностей та виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Свято обжинок» – м. Ямпіль.

 

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації надано 34 висновки про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

 Вивчено, опрацьовано та видано 1 будівельний паспорт щодо будівництва  індивідуальних житлових та господарських будівель.

 Видано 1 замовнику містобудівні умови та обмеження про початок виконання підготовчих та  будівельних робіт.

Розглянуто в установленому порядку розгляд заяв, звернень і скарг громадян, суб’єктів містобудування  в Ямпільському районі з питань, що належить до компетенції, та вжиті відповідні заходи у сприянні  та роз’ясненні згідно з  державними будівельними нормами та  стандартами, норм і правил фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог містобудівного законодавства.

Станом на 01.09.2018 року генеральним підрядником ПП «Оптиміст-Л» виконані такі види робіт з будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Савіна як,  цегляна кладка 1-го, 2-го та 3-го поверхів, монтажем плит перекритій і сходових маршів та майданчиків, завершено кладку з газоблоків внутрішніх перегородок, а також завершені роботи по виконанню покрівлі будівлі а саме, покриття даху метало-профілем, встановлено всі енергозберігаючі пластикові вікна, проходить підготовка до штукатурки стін та заливки підлоги, застіклення лоджіїв та зовнішнього утеплення стін. Іде підготовка до виконання робіт по зовнішнім мережам водопроводу та каналізації які будуть виконуватись вздовж будинків №72 і №70 по вул. Савіна, після узгодження з відповідними службами міста.

 

         Сектором  цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації протягом серпня проведено:

7 та 30 серпня проведено засідання районної  комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було розглянуто 4 питання.

13 та 15 серпня здійснено  спеціальні огляди 3захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Ямпільського району.

22 серпня здійснено місячну перевірку працездатності внутрішньо обласної системи централізованого оповіщення та мережі місцевого радіомовлення.

30 серпня комісійно перевірено окремі захисні споруди цивільного захисту за місцем їх обліку. Фотоматеріали, акти, довідки, проект  розпорядження на списання ЗС ЦЗ передано на Департамент  цивільного захисту облдержадміністрації.

 

 

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

         О. ПЕТРОВА

 

 

10.09.2018 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль