Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за вересень 2019 року

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації у вересні 2019 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на жовтень та IV квартал 2019 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– апаратної наради першого заступника голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на жовтень та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів відповідальних працівників райдержадміністрації у вересні.

Сформовано графік скликання сесій сільських, міської рад щодо розгляду питання затвердження ставок земельного податку на землі під лісонасадженнями та налагоджено моніторинг прийнятих рішень.

Підготовлено 7 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 4 проектів розпоряджень.

Підготовлено 12 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів органів місцевого самоврядування, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 6 телефонограм.

Проведено огляд 22 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесено в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за серпень 2019 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано практичну допомогу працівникам апаратів Северинівської та Слободо-Підлісівської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 30 усних консультації сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації кадрової роботи, ведення діловодства, організаційної роботи з забезпечення виконання повноважень органів виконавчої влади.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі у заходах присвячених Дню знань.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у вересні місяці 2019 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 195 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій. Відіслано 101 документ.

Зареєстровано 33 розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації.

Проведено 1 нараду з керівниками структурних підрозділів під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації. Зареєстровано 1 доручення першого заступника голови РДА.

Звернення громадян які надійшли у вересні місяці на адресу вищих органів державної влади (32 письмових та 18 усних) опрацьовано та підготовлено відповіді на них за підписом керівництва райдержадміністрації.

Організовано проведення особистих прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 6 письмових та 6 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 6 письмових та 6 усних звернень.

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом вересня місяця робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв’язків із політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями, інформаційне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави у регіоні, співпрацю із місцевими  засобами масової інформації в питанні забезпечення проведення державної політики у даній сфері.

Сектором спільно з відповідними управліннями, відділами, службами РДА взято безпосередню участь в організації та проведенні масових заходів які мають загальнодержавний або суспільно–політичний характер.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною та передбачуваною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

Політичні партії високої активності не проявляли, виступів партійних лідерів чи представників політичних партій у місцевих ЗМІ не простежувалось.

Значна увага протягом вересня була приділена виконанню указів Президента України щодо відзначення пам’ятних та ювілейних дат.

Відповідно до положення про сектор постійно відбувається інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району в межах компетенції сектору та функціонує веб – сайт адміністрації.

Робота сектору внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації із місцевими засобами масової інформації направлена на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною, передбачуваною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом вересня 2019 року проводився контроль за оранкою зябу, виорано 21 тис. га, що становить 81 % до потреби.

Проводилась підготовка ґрунту під посів озимих культур урожаю 2019 р. Під посів озимих культур підготовлено ґрунту 10055 га, в тому числі 1401 га під посів озимого ріпаку, якого посіяно 1401 га.

Підготовлено та передано в с/г підприємства організаційно – методичні рекомендації по підготовці та успішному проведенню зимівлі худоби в 2019-2020 роках.

Здійснити контроль за обловлюванням ставів, що перебувають в оренді. Власники орендованих ставків приступили до облову ставків. Згідно розроблених графіків проводиться спуск води.

Контролювався хід проведення осінньо – польових робіт. Інформація про проведення осінньо – польових робіт щоденно подається до Департаменту.

За 9 місяців 2019 року с/г підприємства значно оновили парк сільськогосподарської техніки. Придбано 86 одиниць на загальну суму 92,3 млн. грн., в тому числі 4 трактори, 5 одиниць посівної техніки, 10 одиниць ґрунтообробної техніки, 5 машин для внесення мінеральних добрив, 3 дощувальні машини «Фрегат» та ряд іншої сучасної  техніки.

Підготовлено рекомендації по обсягах осіменіння свиноматок під перший опорос наступного року в розрізі сільськогосподарських підприємств, що займаються розвитком свинарства.

Проводиться контроль за дотриманням пожежної та технічної безпеки при проведенні осінньо – польових робіт.

Щонедільно проводиться звітність по техніці, придбанню та використанню ПММ.

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району, якими за січень- вересень 2019 року виготовлено продукції у фактичних цінах на 111675,4 тис. грн. (129,0%),  що на 25124,7 тис. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

У січні-вересні 2019 р. обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» – 58485,7 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільськиймаслосирзавод» – 44433,0 тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 5437,7 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1872,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – тимчасово не працює;

– ПАТ «Ямпільський кар’єр» – 1447,0 тис. грн.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо реалізації скрапленого газу ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» та ТОВ «Укрбалонпостач» для побутових потреб населення району, якогоу вересні 2019 року реалізовано 61722,0  кг скрапленого газу.

Подано інформацію щодо стану запровадження в районі системи електронних закупівель Prozorro.На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-вересень 2019 року здійснено 245 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 34688640,31 грн., економія – 4732412,45 грн.; сума запланованих коштів по договірних торгах склала  – 12875676,40 грн., економія – 299798,11 грн.

Сформовано та подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання.За січень-вересень 2019 року зареєстровано 144 фізичних особи і 7 юридичних особи, а припинили господарську діяльність 118  фізичних осіб та 7  юридичних особи.

Сформовано та подано інформацію за січень-вересень щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами, які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 6565

– Паспортна система – 3741

– Реєстрація бізнесу – 116

– Реєстрація майна – 7381

– Земельні відносини – 1652

– Видача довідок архівного відділу РДА – 234.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводився моніторинг реалізації та використання коштів проекту «Будівництво Гальжбіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального підприємства «Ямпільський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги», що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Проводився моніторинг впровадження проектів, що пропонуються до фінансування в рамках реалізації Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2019 рік.

Здійснювався аналіз виконання рейсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за вересень місяць 2019 року виконано на 81,9 %. При плані на місяць 17426,0 тис. грн. фактично надійшло 12835,9 тис. грн., або не доотримано     4590,0  тис. грн.

Протягом вересня місяця отримано з державного бюджету:

– базової дотації – 1494,3 тис. грн.;

– освітньої субвенції – 3384,6 тис. грн.;

– медичної субвенції – 2256,1 тис. грн.;

– субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню на оплату енергоносіїв та придбання твердого палива  і скрапленого газу – 5662,0 тис. грн.        

Касові видатки по загальному фонду бюджету у вересні місяці 2019 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 31715,6 тис. грн., що складає 96,9  % до асигнувань на місяць.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 14448,5 тис. грн., на медикаменти, продукти харчування , проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 2044,4 тис. грн. бюджетних коштів.

У вересні місяці за рахунок бюджетних коштів проведено касові видатки по роботах капітального характеру у сумі  3079,8 тис. грн., із яких:

– придбання предметів довгострокового користування – 528,1 тис. грн.;

– капітальний ремонт – 624,5 тис. грн.;

– реконструкція закладів та об’єктів –1771,4 тис. грн.;

– інші капітальні видатки 155,8 тис. грн.

На фінансування комунальних неприбуткових підприємств «Ямпільська центральна районна лікарня» та «Ямпільський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» за рахунок усіх джерел фінансування у вересні місяці по загальному фонду бюджету використано 2676,6 тис. грн. та 114,8тис. грн.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом вересня 2019 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. Якісний та професійний розгляд звернень громадян є одним із пріоритетних напрямків діяльності управління. За вересень 2019 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 23 письмових звернень громадян.

Протягом вересня 2019 року до управління з приводу державних соціальних допомог звернулись 202 особи.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у вересні 2019 року звернулись 38 сімей.

Призначено субсидії на житлово-комунальні послуги на суму 218,2 тис. грн. та на придбання твердого палива та скрапленого газу 33 сім’ям на суму 101,8 тис. грн.

Профінансовано субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 147,3 тис. грн.

Заборгованість станом на 01.10.2019 р. по використаним субсидіям на придбання твердого палива та скрапленого газу складає 101,8 тис. грн.

Станом на 01.10.2019 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 58 сімей (94 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 22 сім’ям (в тому числі 36 членам сім’ї) на суму 29,5 тис. грн.

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 98 обстежень сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1327 ветеранів війни, з них 399 – учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 3716 дітей війни, 3154 ветерани праці, 126 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 69 ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 451 – сільські педагоги, бібліотекарі, медики, працівники культури на пенсії, 1209 членів багатодітних сімей.

У вересні 2019 року укладено 17 договорів з підприємствами на виготовлення технічних засобів реабілітації та ортопедичних виробів за індивідуальним замовленням осіб з інвалідністю. Проведено оплату за виготовлені ТЗР та ортопедичні вироби на суму 22,0 тис. грн. Особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю видано 24 направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації та ортопедичними виробами.

За звітний період забезпечено санаторно – курортним лікуванням 5 осіб з інвалідністю загального захворювання та 1 учасник бойових дій в зоні АТО. На протязі вересня місяця здійснено оплату за договорами за проведене санаторно – курортне лікування на загальну суму 66,0 тис. грн.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС за вересень місяць нараховані різні види компенсацій на суму 18,9 тис. грн., видано ліків за безкоштовними рецептами на суму 0,6 тис. грн.

Здійснено видатків на виплату компенсації за поховання учасників бойових дій та інвалідів війни на суму 0,9 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 91,9 тис. грн.

На протязі вересня місяця особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, нарахована компенсація за придбання твердого палива і скрапленого газу та видано твердого палива на суму 4,6 тис. грн.

За рахунок коштів районного бюджету на виконання Програми на відшкодування видатків, надання послуг, проведення обліку та розрахунків по зубопротезуванню пільговим категоріям громадян на 2019 – 2020 роки виплачено 17,4 тис. грн.

 Особам з інвалідністю проведено виплату у сумі 23,7 тис. грн. компенсації на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

За даними моніторингу станом на 01 жовтня 2019 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Підготовлено та надано голові райдержадміністрації матеріали щодо рівня середньомісячної заробітної плати за січень-серпень та серпень 2019 року по підприємствах всіх форм власності, що входять в основне коло звітуючих в органи статистики.

Рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району за січень-серпень 2019 року становить 7491 грн., або 83,2% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-липень 2019 року (9003грн.). В порівнянні із попереднім періодом (січнем-липнем поточного року) зросла на 0,5% (+41 грн.), а в порівнянні з відповідним періодом минулого року – зросла на 21,1% (+1306 грн.).

Забезпечено проведення районної комісії з питань заборгованості із виплати заробітної плати, на якій заслухано звіти керівників 2-х підприємств, що мають заборгованість зі сплати ЄСВ.

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.

                                                                         

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації протягом вересня місяця проведено роботу щодо виконання протокольних доручень першого заступника голови Ямпільської райдержадміністрації.

Проводився контроль за фінансуванням та використання матеріальних  ресурсів закладів охорони здоров’я району.

Повністю завершено ремонт частини теплотрас в КНП «Ямпільська ЦРЛ» та КП «РМЦ ПМСД».

Прийнято участь в 2-х сумісних медичних радах лікарів КНП «Ямпільська ЦРЛ» та КП «РМЦ ПМСД».

За 9 місяців 2019 року стаціонарно в центральній районній лікарні  проліковано 4207 дорослих із них 837 дітей. Помер 71 хворий. В денному стаціонарі проліковано 292 хворих в тому числі 35 дітей.

В денних стаціонарах та стаціонарах на дому первинного центру проліковано 3679 хворих.

Проведено 2 наради з лікарями КНП «Ямпільська ЦРЛ» та КП «РМЦ ПМСД» щодо результатів  роботи за 9 місяців 2019 року. 

Завершено будівництво лікарської амбулаторії в с. Гальжбіївка за кошти субвенції з державного бюджету для розвитку сільської медицини. Загальна вартість проекту 8022230 грн. із них 802233 грн. кошти районного та сільського бюджетів.

Продовжується реалізація 2 страхових проектів, по співпраці з компаніями «Країна» та «Провідна». За рахунок страхових компаній на розвиток центральної районної лікарні отримано благодійно за 9 місяців 2019 року 148,5тис. грн. (проліковано 758 осіб).

На постійному контролі знаходиться стан виконання Державної програми «Доступні ліки». На 01.10.2019 року виписано 7981 електронний рецепт.

За 9 місяців 2019 року зареєстровано 9 нових випадків захворювання на туберкульоз 5 із них занедбані. Взято на облік 117 нових випадків  онкозахворювань,  занедбаних  20.

Під постійним контролем знаходиться організація проведення диспансерного медичного огляду населення, прикріпленого до центру первинної медичної допомоги. За 9 місяців 2019 року забезпечено 77,6% охоплення оглядом відповідних категорій пацієнтів.

Взято участь в 2-х засіданнях бюджетної комісії районної ради та в президії районної ради.

Підготовлено 2 розпорядження голови районної державної адміністрації.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом вересня місяця 2019 року проведено:

культурно – освітніх заходів – 40, присутніх – 16360,

концертів – 16,  присутніх – 5290,

виставок – 21, присутніх – 6690,

інших – 165, присутніх – 4500,

масових заходів – 242 і обслужено 32840 глядачів.

Основні масові заходи: Міжнародний фестиваль «Дністрові передзвони», Дні села, День фізкультурника, Вечори відпочинку, дискотеки.

Робота бібліотек Ямпільської РЦБС протягом вересня місяця 2019 року  проводилась згідно планів роботи. Особливу увагу бібліотеки звертали на відзначення пам’ятних та ювілейних дат України, письменників, громадських діячів.

До Дня Знань відбулись:

– Виставка-порада «Корисна павутинка для школярів»;

– Урок знань «Найсвітліша дорога в світі – дорога до знань!».

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спортувідбулись заходи, які були направленні на поширення пропагування здорового способу життя:

– Книжкова виставка «Через книжку в світ спорту»;

– Урок здоров’я «Спорт – цемоєжиття!».

До року Китаю в Україніу вересні був організований:

– Бібліоглобус «Дива за великою Китайською стіною».

З метою вшанування подвигу партизанівдо Дня партизанської слави проведено ряд заходів:

– Історична година «Колиска партизанської слави»;

– Година пам’яті «Партизанськими стежками»;

– Година спілкування «Величний подвиг в ім’я людства – поза часом».

До відзначення Міжнародного Дня Миру такими проведення заходами:

– Майстер- клас по виготовленню виробів з паперу «Голуби миру»;

– Електронна презентація «Хай буде мир в усьому світі».

Проведено святкові заходи, які були спрямовані на популяризацію книги, бібліотеки, професії бібліотекаря:

– Дні відкритих дверей «Бібліотека дивовижний сад, де кожен шукає книги на свій лад»; «Скарби книжкової полиці»          ; «Від книги – до світла, до знань, до життя»; «Книжковий дім чекає друзів»;

– Свято книги «Вклонімось книзі, мудрості віків»;

– Виставка «Прочитай – це цікаво»; «Бібліотека – храм духовний, що мудрості і дива повний».

По популяризації читання книги проведено слідуючі заходи:

– Виставки«Книжковий вернісаж»;«Хіт – парад кращих дитячих книг»;

– Літературно- віртуальна подорож «Книжечка шукає друзів».

Популяризація творів українських та зарубіжних письменників:

До 155 – річчя від дня народження українського прозаїка М. М. Коцюбинського були організовані:

– Година спілкування «Що записано в книгу життя»;

– Літературне знайомство «Буду прославляти славетне слово письменника»;

– Виставка портрет «Поезія жити не може на смітнику, а без неї жити – злочин».

До 250 – річчя з дня народження українського поета, драматурга, перекладача І. П. Котляревського відбулись слідуючі заходи:

– Виставки «І.Котляревський – класик нової української літератури»; «Веселий мудрець – Іван Котляревський»;

– Огляд творчості «Вкраїнським словом розпочав співати».

До 125-річчя від дня народження кінорежисера,кінодраматурга, класика світового кінематографа, письменника О. Довженка організовано:

– Виставки «Народ що не знає своєї історії, є народ сліпців»; «Великий зодчий українського кінематографа»; «Славетний митець, мислитель, провісник»;

– Літературна візитка «Землі і людства полум’яний син».

До  230-річчя від дня народження американського письменника Ф. Купера була організована виставка книг одного жанру «У світі пригод Ф. Купера».

До 90 – річчя з дня народження українського поета, перекладача, літературного критика Д.В. Павличкавідбулись:

– Перегляди літератури «Горнило таланту Д.В. Павличка»; «Поклик правди у творчості Дмитра Павличка»;

– Літературне знайомство «Я син простого лісоруба».

Ямпільським районним музеєм образотворчого мистецтва проведено:

– З глибини століть» – виставка живопису з фондів музею популяризація фондів.

– «Веселковий світ дитинства» – виставка фото, документальних матеріалів до Всеукраїнського Дня довкілля.

– «Дністрові передзвони» – виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів району та колективу «Соловїні вічка».

– «Вишите серце України» –  виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів району та колективу «Соловїні вічка».

 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом вересня проведено ряд організаційних заходів.

Проведено нараду керівників навчальних закладів з питань:

– Про підсумки проведення районної Спартакіади школярів у 2018-2019 навчального року.

– Про подальше навчання та працевлаштування випускників 9-х та 11-х класів.

– Про формування звітів за формою № 76-РВК, 83-РВК та інших.

– Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо – зимовий період.

Здійснено збір інформації та довідки про працевлаштування учнів 9, 11 класів для узагальнення та подано в Департамент освіти і науки звіт за окремими формами.

Сформовано мережу шкіл, затверджено навчальні плани, підготовлено та подано в Департамент освіти і науки, відділ статистики звітну документацію.

Підготовлено та подано в районну державну адміністрацію плани роботи відділу освіти на місяць та інформацію щодо виконання запланованих заходів.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у вересні проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Протягом місяця відділом спільно із відділом освіти  організовано та  проведено святкування з нагоди Дня фізичної культури та спорту; також проведено для молоді району тренінг на тему «Шлях до щасливого сімейного життя».

Спортивна галузь відзначилась у звітному місяці проведенням чемпіонату з рукопашного бою серед юнаків присвяченому пам’яті  Л. Гусаковського.

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї.     

Відділом ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом  місяця оформлялись документи  5 батькам із багатодітних родин   для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

Службою у справах дітей райдержадміністрації протягом вересня місяця з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, організовано і проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, за результатами якого прийнято 12 відповідних рішень. Взято участь у 4 судових засіданнях.

Проведено обстеження умов проживання 9 сімей в яких проживає та виховується 20 дітей. З батьками та дітьми проведено профілактичну роботу зважаючи на особливості проживання кожної сім’ї окремо.

На первинний облік служби поставлено одного малолітнього, надано статус дитини – сироти, проводиться збір документів для влаштування дитини в сімейні форми виховання. Знято з первинного обліку троє дітей – одну у зв’язку із досягненням повноліття, двоє у зв’язку з усиновленням громадянами України.  На облік дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах поставлено троє дітей з двох сімей. 

З нагоди святкування Дня знань дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають в сім’ях під опікою, в прийомних сім’ях в дитячих будинках сімейного типу вручено подарунки – канцелярські набори. Прийнято участь в обласному Форумі з нагоди Дня усиновлення.

Службою у справах дітей постійно надаються консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району з питань захисту законних прав та інтересів дітей.

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 167 сім’ями (в них 413 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечували своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 9 сімей, в яких виховується 21 дитина, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Соціальними послугами було охоплено 10 породіль, які народили дітей у вересні 2019 р.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 10 сімей, в яких виховується 10 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Протягом вересня соціальними послугами було охоплено 25 сімей військовослужбовців, з них – 20 сім’ї демобілізованих учасників АТО.

Відпрацьовано механізм взаємоінформування відповідно до Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що дало можливість забезпечити контроль за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Протягом вересня проводилась робота з попередження рецидивних злочинів з 3 особами, що звільнились з місць позбавлення волі, 2 неповнолітніми умовно-засудженими, з 16 особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Фахівцями центру проводиться систематична соціальна робота з внутрішньо переміщеними особами. В Ямпільському районі фактично проживає 16 сімей в яких виховується 21 дитина. З даними сім’ями проведені бесіди, надані консультації, здійснені оцінки потреб.

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації протягом вересня місяця 2019 року надано 4 висновки про погодження проектів   землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

Установам та організаціям, незалежно від форм власності, сектором  видано 2 замовникам містобудівні умови та обмеження про початок виконання нового будівництва електростанції з використанням енергії сонця ТОВ «ТРІО СОЛЯР ГРУП» с. Дзигівка за межами населеного пункту та будівництва   гаража  по вул. Сонячна,  в м. Ямполі,  Ямпільського району, Вінницької області.

Сектором розглянуто в установленому порядку розгляд заяв, звернень і скарг громадян, суб’єктів містобудування  в Ямпільському районі з питань, що належить до компетенції, та вжиті відповідні заходи у сприянні  та роз’ясненні згідно з  державними будівельними нормами та  стандартами, норм і правил фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог містобудівного законодавства.

         Сектором цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації

З 3 по 5 вересня прийнято участь у проведенні командно-штабного навчання з територіальної оборони із залученням сил та засобів правоохоронних органів, відділів, управлінь та організацій району.

16,  20 вересня проведено 4 оцінки захисних споруд цивільного захисту Ямпільського району.

         17 вересня розпочато «Місячник цивільного захисту» в Ямпільському районі.

19, 27 вересня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглянуто 4 питання.

25 вересня проведено квартальну технічну перевірку працездатності внутрішньообласної системи централізованого оповіщення.

З 24 по 27 вересня прийнято участь у проведенні стратегічного командно-штабного навчання  з територіальної оборони «Козацька воля-2019».

Протягом місяця підготовлено 3 проекти розпоряджень.

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації   

 

         О. ПЕТРОВА

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль