Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за серпень 2019 року

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації у серпні 2019 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на вересень 2019 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– апаратної наради першого заступника голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації.

– зустріч керівництва райдержадміністрації з сільськими головами та представниками медичних закладів з питань організації функціонування медичних закладів у територіальних громадах.

– наради з міським, сільськими головами та депутатами районної ради з питань об’єднання територіальної громади.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на вересень 2019 року.

Підготовлено 5 проектів розпоряджень першого заступника голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу та підписано 10 наказів керівника апарату. Проведено коректування та погодження 12 проектів розпоряджень.

Підготовлено 9 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад, проведення місцевих виборів, 3 листів з питань добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 5 телефонограм.

Проведено огляд 22 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесені в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за липень 2019 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано практичну допомогу апаратам Ратуської та Русавської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Прийнято участь у двох засіданнях ініціативної групи районної ради з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Надано практичну допомогу апаратам Безводнівської, Бушанської  та Тростянецької сільських рад з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Надано 38 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації роботи, ведення діловодства, забезпечення виконання повноважень.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі у відкритті пам’ятника Т. Г. Шевченку, ході гідності, урочистому мітингу підняття  державного прапора України з нагоди святкування Дня державного Прапора України, святкуванні 28-ої річниці Дня Незалежності України; мітингу – реквієму з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у серпні місяці 2019 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 192 документа, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій. Відіслано 93 документа.

Зареєстровано 16 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Запротокольовано 1 нараду з керівниками структурних підрозділів під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації. Зареєстровано 1 доручення першого заступника голови РДА.

Звернення громадян які надійшли у серпні місяці на адресу вищих органів державної влади (41 письмове  та 15 усних) опрацьовано та підготовлено відповіді на них за підписом керівництва райдержадміністрації.

Організовано проведення особистих прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 5 письмових та 6 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 5 письмових та 8 усних звернень.

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом серпня місяця робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв’язків із політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями, інформаційне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави у регіоні, співпрацю із місцевими  засобами масової інформації в питанні забезпечення проведення державної політики у даній сфері.

Сектором спільно з відповідними управліннями, відділами, службами РДА взято безпосередню участь в організації та проведенні масових заходів які мають загальнодержавний або суспільно–політичний характер.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною та передбачуваною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

Політичні партії високої активності не проявляли, виступів партійних лідерів чи представників політичних партій у місцевих ЗМІ не простежувалось.

Значна увага протягом серпня була приділена виконанню указів Президента України щодо відзначення пам’ятних та ювілейних дат.

Відповідно до положення про сектор постійно відбувається інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району в межах компетенції сектору та функціонує веб – сайт адміністрації.

Робота сектору внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації із місцевими засобами масової інформації направлена на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною, передбачуваною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом серпня 2019 року проаналізовано хід робіт по збиранню соломи та полови і їх якості. Згідно оперативних даних для потреб тваринництва сільськогосподарських підприємств заготовлено на кормові цілі 7726  тонн соломи і полови. Їх якість перед згодовуванням буде перевірятися в Ямпільській ветлабораторії.

Проаналізовано виконання завдання по вирощуванню телиць в с/г підприємствах для одержання корів. По цілеспрямованому вирощуванню телиць передбачено в с/г підприємствах району в 2019 році перевести в основне стадо 963 голів корів-первісток. За 8 місяців 2019 р. в основне стадо надійшло 632 голови корів-первісток.

Надано методичну допомогу в організації силосування кукурудзи. Станом на 01.09.19 р. заготовлено більше 38 тис. тонн готового силосу, потребу виконано на 101 %.

Проведено контроль за підготовкою насіння озимих культур під урожай 2020 року. Всі підприємства забезпечені насінням озимих зернових  культур та ріпаку.

Здійснювався контроль за придбанням техніки та залученням інвестицій. За 2019 рік агроформування району значно оновили парк сільськогосподарської техніки. Придбано 86 одиниць на загальну суму 92,3 млн. грн., в тому числі  4 трактори, 5 одиниць посівної техніки, 10 одиниць  грунтообробної техніки, 3 дощувальні машини «Фрегат» та ряд іншої техніки. Крім того реалізовано інвестиційних проектів на  суму більше 10  млн. грн.

Проводився контроль за дотриманням пожежної та технічної безпеки при проведенні польових робіт.

Підготовлено розрахунок потреби в паливо-мастильних матеріалах та с/г техніці для проведення осінньо-польових робіт.

Ведеться контроль за підготовкою ґрунту під посів озимих культур під урожай 2020 р. За серпень місяць підготовлено ґрунту під посів озимих культур на наступний рік на площі 4760 га.

Проводився щоденний аналіз ходу збирання ранніх зернових та зернобобових у розрізі агроформувань.

Надано допомогу агроформуванням в підготовці структури посівних площ на 2020 рік.

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району, якими за січень- серпень 2019 року виготовлено продукції у фактичних цінах на 99594,1 тис. грн. (131,4%),  що на 23787,6  тис. грн. більше  у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

У січні-серпні 2019 р. обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» – 52427,4 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 39283,0 тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 4739,7 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1697,0  тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – тимчасово не працює;

– ПАТ «Ямпільський кар’єр» – 1447,0 тис. грн.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо реалізації скрапленого газу ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» та ТОВ «Укрбалонпостач» для побутових потреб населення району, якого у серпні 2019 року реалізовано 46623,0  кг.

Подано інформацію щодо стану запровадження в районі системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-серпень 2019 року здійснено 223 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 38455587,4 грн., економія – 7968050,61 грн.; сума запланованих коштів по договірних торгах склала  –9756337,42  грн., економія – 346119,94 грн.

Сформовано та подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. За січень-серпень 2019 року зареєстровано 122 фізичних особи і 6 юридичних осіб, а припинили господарську діяльність 110  фізичних осіб та 6 юридичних осіб.

Сформовано та подано інформацію за січень-липень щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 6200;

– Паспортна система – 3373;

– Реєстрація бізнесу – 91;

– Реєстрація майна – 6601;

– Земельні відносини – 1513;

– Видача довідок архівного відділу РДА – 177.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводився моніторинг реалізації та використання коштів проекту «Будівництво Гальжбіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального підприємства «Ямпільський районний медичний центр первинної медико–санітарної допомоги», що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Проводився моніторинг впровадження проектів, що пропонуються до фінансування в рамках реалізації Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2019 рік.

Здійснювався аналіз виконання рейсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за серпень місяць 2019 року виконано на 89,9 %. При плані на місяць 12694,3 тис. грн. фактично надійшло 11409,2  тис. грн., або недоотримані 1285,1  тис. грн.

Протягом серпня місяця отримано з державного бюджету:

– базової дотації –  1494,3 тис. грн.;

– освітньої субвенції – 4535,4 тис. грн.;

– медичної субвенції – 2256,1 тис. грн.;

– субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям–інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню на оплату енергоносіїв та придбання твердого палива  і скрапленого газу – 5659,6 тис. грн.

Касові видатки по загальному фонду бюджету у серпні місяці 2019 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 20870,1 тис. грн., що складає 73,4  % до асигнувань на місяць.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 6433,6 тис. грн., на медикаменти, продукти харчування, проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 1272,2 тис. грн. бюджетних коштів.

У серпні місяці за рахунок бюджетних коштів проведено касові видатки по спеціальному фонду бюджету за роботами капітального характеру у сумі 4200 тис. грн., із яких:

– придбання предметів довгострокового користування – 539,8 тис. грн.;

–  капітальний ремонт – 788,9 тис. грн.;

– реконструкція закладів та об’єктів – 1027,6 тис. грн.;

– капітальні трансферти підприємствам, установам, організаціям – 1843,7 тис. грн.

На фінансування комунальних неприбуткових підприємств «Ямпільська центральна районна лікарня» та «Ямпільський районний медичний центр первинної медико–санітарної допомоги» за рахунок усіх джерел фінансування у серпні місяці по загальному фонду бюджету використано 2744,2 тис. грн. та 575,0 тис. грн.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом серпня 2019 року здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. За серпень 2019 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 19 письмових звернень громадян.

Протягом серпня 2019 року до управління з приводу державних соціальних допомог звернулись 198 осіб.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у серпні 2019 року звернулись 44 сім’ї.

Призначено субсидії на житлово-комунальні послуги на суму 214,6 тис. грн., на придбання твердого палива та скрапленого газу 55 сім’ям на суму 148,74 тис. грн.

Профінансовано субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 235,37 тис. грн..

Заборгованість станом на 01.09.2019 р. по використаним субсидіям на придбання твердого палива та скрапленого газу складає 146,2 тис. грн.

Станом на 01.09.2019 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення операції об’єднаних сил, на території Ямпільського району тимчасово проживає 58 сімей (94 особи). Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, , для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 21 сім’ям (в тому числі 30 членам сім’ї) на суму 27,87 тис. грн.

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 112 обстежень сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1339 ветеранів війни, з них 399  – учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 3728 дітей війни, 3272 ветерани праці, 126 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 69 ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 451 – сільські педагоги, бібліотекарі, медики, працівники культури на пенсії, 1202 членів багатодітних сімей.  

У серпні 2019 року укладено 17 договорів з підприємствами на виготовлення технічних засобів реабілітації та ортопедичних виробів за індивідуальним замовленням осіб з інвалідністю. Проведено оплату за виготовлені ТЗР та ортопедичні вироби на суму 356,8 тис. грн. Особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю видано 97 направлень на забезпечення технічними засобами реабілітації та ортопедичними виробами.

За звітний період забезпечено санаторно – курортним лікуванням 10 осіб з інвалідністю загального захворювання. На протязі серпня місяця здійснено оплату за договорами за проведене санаторно – курортне лікування осіб з інвалідністю загального захворювання на загальну суму 29,2 тис. грн. Виплачена компенсація за невикористане санаторно – курортне лікування на суму 1,4 тис. грн.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС за серпень місяць нараховані різні види компенсацій на суму 21,5 тис. грн., видано ліків за безкоштовними рецептами на суму 0,7 тис. грн.

Здійснено видатків на виплату компенсації за поховання учасників бойових дій та інвалідів війни на суму 0,9 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 93,1 тис. грн.

На протязі серпня місяця особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, нарахована компенсація за придбання твердого палива і скрапленого газу та видано твердого палива на суму 43,0 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 01 вересня 2019 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Підготовлено та надано голові райдержадміністрації матеріали щодо рівня середньомісячної заробітної плати за січень-липень та липень 2019 року по підприємствах всіх форм власності, що входять в основне коло звітуючих в органи статистики.

Рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району за січень-липень 2019 року становить 7450 грн., або 84,7% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-червень 2019 року (8791грн.). В порівнянні із попереднім періодом (січнем-червнем поточного року) зросла на 0,4% (+30 грн.), а в порівнянні з відповідним періодом минулого року –  зросла на 22,1% (+1347 грн.).

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.

                                                                         

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації протягом серпня місяця проведено роботу щодо виконання протокольних доручень першого заступника голови Ямпільської райдержадміністрації.

Проводився контроль за фінансуванням та використання матеріальних  ресурсів закладів охорони здоров’я району.

Завершено ремонт частини теплотрас в КНП «Ямпільська ЦРЛ». Станом  на 01.09.2019р. відремонтовано частину теплотраси від котельні до п’ятиповерхового корпусу, до хірургічного, терапевтичного та інфекційного відділень.

Прийнято участь в 2-х сумісних медичних радах лікарів КНП «Ямпільська ЦРЛ» та КП «РМЦ ПМСД».

Проведено 2 наради з лікарями КНП «Ямпільська ЦРЛ» та КП «РМЦ ПМСД» щодо результатів розпочатої роботи в нових умовах фінансування через Національну службу здоров’я за 7 місяців 2019 року. 

Завершується будівництво лікарської амбулаторії в с. Гальжбіївка за кошти субвенції з державного бюджету для розвитку сільської медицини.

Продовжується реалізація 2 страхових проектів, по співпраці з компаніями «Країна» та «Провідна» та медичними закладами району.

На постійному контролі знаходиться стан виконання Державної програми «Доступні ліки». На 01.09.2019 року виписано 6567 електронних рецепти.

Комісією  департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації проведена акредитація КНП «Ямпільська ЦРЛ».

Проводяться  підготовчі роботи щодо підписання угоди між Національною службою здоров’я України та КНП «Ямпільська ЦРЛ».

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом серпня місяця 2019 року проведено:         

культурно – освітніх заходів – 48, присутніх – 21720,

концертів – 49,  присутніх – 22510,

виставок – 42, присутніх – 53660,

інших – 240, присутніх – 13525,

масових заходів – 379 і обслужено 111415 глядачів.

Основні масові заходи: День Ямполя, Дні села, Мистецький обласний фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця», День прапора, концерти та масові гуляння до 28 річниці Дня Незалежності України, Мітинг – реквієм до вшанування загиблих захисників, молодіжні вечори та дискотеки.

Робота бібліотек Ямпільської РЦБС протягом серпня місяця 2019 року  проводилась згідно планів роботи. Особливу увагу бібліотеки звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних  дат України, письменників, громадських діячів.

До Міжнародного дня молоді відбулися цікаві творчі заходи для дітей та молоді: патріотичний флешмоб «Пам’ятаємо! Віримо! Зможемо!» та експрес-перегляд «Вам, молодим, завзятим, сильним сьогодні гімн співає час».

З нагоди головних державних свят нашої країни – Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора відбулося чимало інформаційно-просвітницьких заходів:

– Книжкові виставки «Україна незалежна»; «В моїм серці Україна назавжди»; «Українська держава – історія і сучасність»;

– Вечори державності «Наша країна незалежна і єдина…»; «Розквітай наш рідний край»; «Буде в мирі й злагоді родина – буде жити моя Україна!»;

– Година державності «Україна наша мати ― будьмо її гідними дітьми»; «Ти свята і велична мати – Україна»;

– Конкурс малюнків «Мрії про Україну: дитячий погляд».

Невід’ємною частиною роботи бібліотек РЦБС є народознавча діяльність. Серед народознавчих заходів серпня можна відзначити:

– Урок – бесіда «В народі хліб, мов матір поважають»;

– Літературно – музичне свято до дня села «Стоїть заціловане всіма вітрами, колиска любові і пісня душі»;

– Народознавча година «Українська минувшина».

18 серпня в с. Клембівка відбувся Х обласний мистецький фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця» до цього святкового заходу організували та провели:

– Флешмоб «Клембівські вишиванки – наче райдуги світанки»; «Мамину сорочку пригорну до серця»;

– Виставка народно – прикладного мистецтва «Мамину сорочку пригорну до серця».

В серпні продовжували реалізовувати програму літніх читань, які принесли цікаві та веселі заходи:

– Майстер клас на природі «Вчимося смачно готувати, щоб людям радість дарувати»;

– Книжкова виставка «Смакуйте літо з книгою».

Цикл «Бібліотечний хіт-парад «Ювілейний калейдоскоп серпня» включив заходи по відзначенню письменників ювілярів серпня:

Літературне знайомство «Лицар правди і добра» до 120 –  річчя від дня  народження українського письменника Б. А. Антоненка – Давидовича;

 Виставка – портрет «Творчий  діапазон  Загребельного» до 95 –  річчя від дня народження українського письменника П. А. Загребельного.

До 120 – ти  річчя від дня народження  українського прозаїка, перекладача, мовознавця, літературознавця Б. Д. Антоненко-Давидовича відбулись:

Презентація «Усі кола ГУЛАГівського пекла»;

Літературна вітальня «Творчість ціною втраченого життя».

До 200 – річчя з дня народження українського прозаїка, поета, перекладача, драматурга, мовознавця, етнографа П.О. Куліша організовані:

– Книжкова поличка «П.О.Куліш – автор першого україномовного історичного роману»;

– Книжкова виставка «Провідник правди»; «Над усіма письменниками гетьман».

В Ямпільському районному музеї образотворчого мистецтва за серпень 2019 року проведено:

– Виставка фото, інформаційних матеріалів, вишитих сорочок які характеризують розвиток вишивки «Мистецька спадщина Клембівка» – у Ямпільському районі, із циклу «Стежками рідного краю»;

– Виставки виробів декоративно – ужиткового мистецтва колективу «Солов’їні вічка»:

– «Від ниточки до ниточки, від мазка до мазка» – участь у фестивалі до Дня міста, центр міста Ямпіль;

– «Щасливий дар творити для людей» – участь у фестивалі «Мамину сорочку пригорну до серця», с. Клембівка;

– «Вишивана доля Вінничини» – участь у фестивалі «Скарби Поділля», м.Вінниця.

– Виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Поєднання краси та побуту» – з фондів музею.

– Виставка живопису «Мальовничі краєвиди» – з фондів музею.

 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом серпня проведено ряд організаційних заходів.

Здійснювався постійний моніторинг підготовки освітніх установ до нового навчального року та осінньо-зимового опалювального періоду. Комісією при районній державній адміністрації з 12.08.2019 року по 08.08.2019 року проведено об’їзди загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів з метою контролю за станом ремонтних робіт.

Делегація відділу освіти 21.08.2019 року брала участь в обласній конференції педагогічних працівників. 30.08.2019 року проведено колегію відділу освіти за участю першого заступника голови та заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації, голови Ямпільської районної ради.

Проведено засідання методичних об’єднань педпрацівників. Здійснено упорядкування штатними працівниками шкіл та ДНЗ. Оформлено ряд звітів з питань організації навчально-виховного процесу в закладах освіти та затвердження мережі шкіл та ДНЗ.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у серпні проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Взято участь у організації та проведенні  фестивалю «Мамину сорочку пригорну до серця», який проходив у с. Клембівка.  Спільно із відділом культури і туризму організовано та  проведено святкування з нагоди Дня Прапора України, Дня Незалежності України.

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї.     

Ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом звітного місяця оформлялись документи 3 батькам із багатодітних родин для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх прийнято участь у 2 профілактичних рейдах «Кризова сім’я» та «Нічне місто».

Працівниками служби у справах дітей здійснюються заходи по захисту житлових і майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а саме: проводиться опис майна; закріплюється опікун за житлом та майном дитини; проводиться реєстрація дитини; при обстеженні умов проживання дитини контролюється дотримання опікуном вимог щодо збереження належного дитині житла та майна з подальшим розглядом даного питання на засіданні комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації; даються рекомендації щодо придбання чи відчуження житла, яке належить дитині; ведеться облік житла та майна дітей; здійснюється сприяння у оформленні прав на майно і житло через нотаріальні контори; при необхідності подається позов в судові органи для захисту законних інтересів дитини стосовно її майна і житла; спірні житлові питання розглядаються на засіданнях комісії тощо. Службою у справах дітей надавалися консультації та методичні рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району щодо одержання соціальних допомог, поліпшення роботи з питань ведення обліку неповнолітніх та роботи опікунських рад, призначення опіки і піклування, усиновлення та інше.

Відвідано 5 сімей в яких проживає 9 дітей. З батьками та дітьми проведено профілактичну роботу зважаючи на особливості проживання кожної сім’ї окремо.

Проведено обстеження умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу Уманець Тетяни Іванівни, Уманця Леоніда Олексійовича та Шевчук Наталії Петрівни.

Службою у справах дітей постійно надаються консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району з питань захисту законних прав та інтересів дітей.

Вчасно відбувається підготовка та надання відповідної інформації  службі у справах дітей  Вінницької ОДА.

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліках Служби. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям.      

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 167 сім’ями (в них 413 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечували своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 9 сімей, в яких виховується 21 дитина, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 3 прийомних сімей, в яких виховується 6 прийомних дітей та двох дитячих будинків сімейного типу, в якому виховується 13 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

Соціальними послугами було охоплено 10 вагітних жінок, а також 10 породіль, які народили дітей у серпні 2019 р.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 12 осіб з інвалідністю, з них – 7 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Соціальними послугами було охоплено 25 сімей військовослужбовців, з них – 20 сім’ї демобілізованих учасників АТО.  В сім’ях було здійснено оцінку потреб, виявлено проблеми, надано рекомендації в межах компетенції.

Роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації протягом серпня місяця 2019 року надано 2 висновки про погодження проектів   землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

Вивчено, опрацьовано та видано 2 будівельних паспорта а саме: гр. Задзік С. Д.  щодо будівництва житлового будинку та господарської будівлі, м. Ямпіль, по вул. Молодіжна, 38; гр. Хижняк Д. А. щодо будівництва житлового будинку,  по вул. 1-го Травня, с. Пороги, Ямпільського району Вінницької області.

Сектором розглянуто в установленому порядку розгляд заяв, звернень і скарг громадян, суб’єктів містобудування в Ямпільському районі з питань, що належить до компетенції та вжиті відповідні заходи у сприянні та роз’ясненні згідно з державними будівельними нормами та стандартами.

         Сектором цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації  

1 серпня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

12, 14 серпня проведено 4 оцінки захисних споруд цивільного захисту Ямпільського району.

15 серпня проведено технічну перевірку працездатності районної системи оповіщення.

28 серпня проведено місячну технічну перевірку працездатності внутрішньообласної системи централізованого оповіщення.

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

         С. МАЗУР

16.09.2019 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль