Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за листопад 2019 року

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації у листопаді 2019 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на грудень 2019 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– апаратної наради першого заступника голови райдержадміністрації з керівниками управлінь, відділів, служб райдержадміністрації;

– двох нарад – навчання з директорами та кандидатами на посади бухгалтерів опорних навчальних закладів, керівниками структурних підрозділів РДА та району (за списком), з питань: про надання методичних рекомендацій щодо реєстрації юридичних осіб та передачі коштів з районного бюджету опорним навчальним закладам району; про забезпечення програмними ресурсами опорних навчальних закладів району; про розрахунково-касове обслуговування розпорядників коштів; надана методологічна допомога та роз’яснювальна робота з питань здійснення ефективних закупівель через систему ProZorro.

– наради з міським, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та району (за списком), з питань: про співпрацю Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області та територіальних громад району; про стан проходження осіннього призову 2019 року на строкову військову службу на території району; про основні аспекти регулювання земельних відносин на території району; про кодування супутникових комерційних телевізійних каналів українського телебачення.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на грудень та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів  відповідальних працівників райдержадміністрації у листопаді.

Підготовлено 4 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 5 проектів розпоряджень.

Підготовлено 9 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 6 телефонограм.

Проведено огляд 25 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесено в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за жовтень 2019 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано практичну допомогу працівникам апарату Ямпільської міської ради по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано практичну допомогу апарату Дзигівської сільської ради з питань організації проведення сходів громадян за місцем проживання та забезпечено участь в них представників райдержадміністрації. 

Надано 26 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації кадрової роботи, ведення діловодства, організаційної роботи з забезпечення виконання повноважень органів виконавчої влади.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі взяли участь у заходах: мітингу пам’яті Героїв Небесної сотні на честь Дня Гідності та Свободи, та Дня пам’яті жертв голодоморів.

 

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у листопаді місяці 2019 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 260 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 3 депутатських звернення. Відіслано 122 документа.

Зареєстровано 34 розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації.

Проведено 1 нараду з керівниками структурних підрозділів під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації. Зареєстровано 1 доручення першого заступника голови РДА.

Звернення громадян які надійшли у листопаді місяці на адресу вищих органів державної влади (45 письмових та 15 усних) опрацьовано та підготовлено відповіді на них за підписом керівництва райдержадміністрації.

Організовано проведення особистих прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 6 письмових та 6 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 4 письмових та 7 усних звернень.

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом листопада місяця робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв’язків із політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями, інформаційне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави у регіоні, співпрацю із місцевими  засобами масової інформації в питанні забезпечення проведення державної політики у даній сфері.

Сектором спільно з відповідними управліннями, відділами, службами РДА взято безпосередню участь в організації та проведенні масових заходів які мають загальнодержавний або суспільно–політичний характер.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною та передбачуваною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

Політичні партії високої активності не проявляли, виступів партійних лідерів чи представників політичних партій у місцевих ЗМІ не простежувалось.

Значна увага протягом листопада була приділена виконанню указів Президента України щодо відзначення пам’ятних та ювілейних дат.

Відповідно до положення про сектор постійно відбувається інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району в межах компетенції сектору та функціонує веб – сайт адміністрації.

Робота сектору внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації із місцевими засобами масової інформації направлена на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною, передбачуваною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації протягом листопада 2019 року надавалась методична допомога в організації  утримання худоби в зимово-стійловий період. Розроблено виробничу програму по тваринництву на період зимівлі худоби на 2019-2020 роки, підготовлено методичні рекомендації по організації зимівлі.

Спільно із спеціалістами с/г підприємств розроблено прогнозовану структуру посівних площ на 2020 рік.

Спеціалістам агроформувань надано консультативну допомогу з питань охорони праці та підготовки річної звітності.

Підведенно підсумки роботи за 2019 рік до дня працівників с/г. Підготовлено аналіз досягнутих виробничих показників в галузі тваринництва та рослинництва.

Ведеться постійний контроль за виплатою орендної плати за земельні та майнові паї.

Підбито підсумок організації осіменіння свиноматок під перший опорос 2020 року.

 Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за листопад місяць 2019 року виконано на 86,2 %. При плані на місяць 11866,3 тис. грн. фактично надійшло 10235,1 тис. грн., або недоотримано 1631,2 тис. грн.

Протягом листопада місяця отримано з державного бюджету:

– базової дотації –  1494,3 тис. грн.;

– освітньої субвенції – 5524 тис. грн.;

– медичної субвенції – 2256,1 тис. грн.;

– субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню на оплату енергоносіїв та придбання твердого палива  і скрапленого газу – 5097,9 тис. грн.        

Касові видатки по загальному фонду бюджету у листопаді місяці 2019 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 26970,4 тис. грн., що складає 91,1  % до асигнувань на місяць.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 12 033,8 тис. грн., на медикаменти, продукти харчування , проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 2714,6 тис. грн. бюджетних коштів. Відсутня заборгованість та оплачено 100 % всі взяті зобов’язання.

У листопаді місяці за рахунок бюджетних коштів проведено касові видатки по спеціальному фонду бюджету за роботами капітального характеру у сумі 7 568,4 тис. грн., із яких:

– придбання предметів довгострокового користування – 4 667,1 тис. грн.;

– капітальне будівництво – 132,4 тис. грн.;

– капітальний ремонт – 1066,7 тис. грн.;

– реконструкція закладів та об’єктів – 1701,2 тис. грн.

На фінансування комунальних неприбуткових підприємств «Ямпільська центральна районна лікарня» та «Ямпільський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги»  за рахунок усіх джерел фінансування у листопаді  місяці по загальному фонду бюджету використано 2734,9 тис. грн. та 127,5 тис. грн. 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом листопада 2019 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. Якісний та професійний розгляд звернень громадян є одним із пріоритетних напрямків діяльності управління. За листопад 2019 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 11 письмових звернень громадян.

Протягом листопада 2019 року до управління з приводу державних соціальних допомог звернулись 193 особи.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у листопаді 2019 року звернулись 39 сімей.

Призначено субсидії на житлово-комунальні послуги на суму 463,3 тис. грн. та на придбання твердого палива та скрапленого газу 18 сім’ям на суму 69,9 тис. грн.

Профінансовано субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 69,9 тис. грн.

Заборгованість станом на 01.12.2019 р. по використаним субсидіям на придбання твердого палива та скрапленого газу складає 60,0 тис. грн.

Станом на 01.12.2019 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 58 сімей (94 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 23 сім’ям (в тому числі 38 членам сім’ї) на суму 40,5 тис. грн.

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 55 обстежень сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1288 ветеранів війни, з них 476  – учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 3615 дітей війни, 3219 ветерани праці, 125 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 68 ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 444 – сільські педагоги, бібліотекарі, медики, працівники культури на пенсії, 1162 членів багатодітних сімей.   

У листопаді 2019 року укладено 19 договорів з підприємствами на виготовлення технічних засобів реабілітації та ортопедичних виробів за індивідуальним замовленням осіб з інвалідністю. Проведено оплату за виготовлені ТЗР та ортопедичні вироби на суму 132,5 тис. грн. Особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю видано 27 направлення на забезпечення технічними засобами реабілітації та ортопедичними виробами.

За звітний період забезпечено санаторно – курортним лікуванням 2 особи з інвалідністю загального захворювання та 1 особа з інвалідністю внаслідок ліквідації аварії на ЧАЕС. На протязі листопада місяця здійснено оплату за договорами за проведене санаторно – курортне лікування на загальну суму 21,9 тис. грн.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС за листопад місяць нараховані різні види компенсацій на суму 32,1 тис. грн., компенсовано за зубопротезування та видано ліків за безкоштовними рецептами на суму 10,2 тис. грн.

Здійснено видатків на виплату компенсації за поховання учасників бойових дій та інвалідів війни на суму 0,8 тис. грн.

На протязі листопада місяця особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, нарахована компенсація за придбання твердого палива і скрапленого газу та видано твердого палива на суму 113,1 тис. грн.

За рахунок коштів районного бюджету на виконання Програми на відшкодування видатків, надання послуг, проведення обліку та розрахунків по зубопротезуванню пільговим категоріям громадян на 2019 – 2020 роки виплачено 23,3 тис. грн.

Спеціалістами відділу з питань праці та соціально-трудових відносин:

надавалась інформація з питань дотримання законодавства про працю на виконання протокольних доручень та розпоряджень КМУ, Президента України, обласної та районної державних адміністрацій, Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації;

проводився моніторинг щодо стану виплати поточної заробітної плати, дотримання її мінімального розміру в розрізі підприємств, організацій та установ району всіх форм власності.

Дані моніторингу надавались голові райдержадміністрації та департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

За даними моніторингу станом на 01 грудня 2019 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Підготовлено та надано голові райдержадміністрації матеріали щодо рівня середньомісячної заробітної плати III квартал 2019 року по підприємствах всіх форм власності, що входять в основне коло звітуючих в органи статистики.

Рівень середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району за III квартал 2019р. становить 7655 грн., або 79,1% від середньо обласного показника заробітної плати за III квартал 2019 року (9675грн.).  В порівнянні з відповідним періодом минулого року – зросла на 16.7% (+1095 грн.).

 Рівень середньооблікової кількості штатних  працівників по економіці району за III квартал 2019р. становить 3389 осіб, або 1.3% до обласного показника середньооблікової кількості за III квартал 2019р (257691особу).

Надавалась інформаційно – консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.                                                                         

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації протягом листопада місяця проведено роботу щодо виконання протокольних доручень першого заступника голови Ямпільської райдержадміністрації.

Взято під контроль початок опалювального сезону в медичних закладах району.

КП «Ямпільський РМЦ ПМСД» на безкоштовне лікування використано 384,2 тис. грн., на невідкладну допомогу 371,7 тис. грн.

Серед хвороб якими хворіють жителі району: на першому місці хвороби системи кровообігу, на другому хвороби органів травлення, на третьому місці хвороби органів дихання.

Подано клопотання щодо додаткового виділення коштів в сумі 1,200 тис. гривень для виплати заробітної плати медпрацівникам КНП «Ямпльська ЦРЛ»

На невідкладну допомогу КНП «Ямпільська ЦРЛ» використало 332,2 тис. грн. Оновлено матеріально технічну базу на суму 2464,5 тис. грн.

Проведено нараду з медичними працівниками району по результатам роботи закладів охорони здоров’я за 11 місяців 2019 р.

Продовжується співпраця з реалізації 2 страхових проектів, між компаніями «Країна» та «Провідна» та медичними закладами району. За рахунок страхових компаній на розвиток центральної районної лікарні отримано благодійно за 11 місяців 2019 року 218,5 тис. грн. (проліковано 924 осіб).

Районним медичним центром первинної медико – санітарної допомоги залучено 392,4 тис. грн. позабюджетних коштів.

На постійному контролі знаходиться стан виконання Державної програми «Доступні ліки». На 01.12.2019 року виписано 9781 електронний рецепт.

За 11 місяців 2019 року Ямпільською ЦРЛ залучено 1997,5 тис. грн. позабюджетних коштів.

Взято участь в 2-х засіданнях бюджетної комісії районної ради та в позачерговій та черговій сесіях районної ради.

Підготовлено 1 розпорядження голови районної державної адміністрації.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом листопада місяця 2019 року проведено:

культурно – освітніх заходів – 55, присутніх – 7856,

концертів – 21,  присутніх – 4680,

виставок – 22, присутніх – 3905,

інших – 223, присутніх – 5816,

масових заходів – 321 і обслужено 22257 глядачів.

Основні масові заходи: Дні села, урочистості та концерти до Дня працівника сільського господарства та соціального захисту населення, тематичні заходи до Гідності і Свободи та Голодомору, міжнародний фестиваль «Вино і голубці»

(с. Цекинівка), молодіжні вечори, дискотеки.

Робота бібліотек Ямпільської РЦБС протягом листопада місяця 2019 року  проводилась згідно планів роботи. Особливу увагу бібліотеки звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних  дат України, письменників, громадських діячів.

До Дня української писемності і мови відбулись цікаві заходи:

– Літературно – мистецький вечір «То ж сяй над світом, рідна мово! Тобі в віках судилось жить!»;

– Книжкова виставка «Моя люба мово, мово українська – скільки в тобі близького…»;

– Літературна година «О мово рідна, золота колиска».

Заходи присвячені Дню толерантності були спрямовані:

– Година спілкування «Будьмо толерантними!»;

– Урок моральності «Бібліотека – територія толерантності».

В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи України було проведено ряд заходів:

– Година патріотизму «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України»;

– Вечір – реквієм «Нехай святиться у віках в борні здобута незалежність»;

– Виставка пам’яті «Події що змінили долю України».

До вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років відбулись заходи:

– Години пам’яті «Розп’ята душа на хресті долі»; «Свічка плакала в скорботі»;

– Виставки «Скорботна свічка пам’яті святої»; «Нехай не згасне свічка пам’яті»; «Збудуймо пам’яті негаснучий собор»;

– Вечір – реквієм «Душа розп’ята на хресті всевишньої печалі».       

До 130 – річчя з дня народження українського письменника – гумориста

О. Вишні у були організовані:

– Літературний портрет «Маестро українського гумору»;

– Літературні читання «Трагічний сміхотворець Остап Вишня».

До 70 – річчя з дня народження українського драматурга, прозаїка Я.М. Стельмаха проведено наступні заходи:

– Виставки «Я. М. Стельмах – дитячий письменник»; «Мова моя золота, світ безкрайній милий»;

– Огляд літератури «Ярослав Стельмах – назавжди».

До 120 – річчя від дня народження українського письменника – новеліста

Г. Косинки відбулись:

– Виставка – перегляд «Велика художня сила і великий людський біль творів Косинки»;

– Презентація творчості «Григорій Косинка зблизька».

До 130 – річчя від дня народження українського поета М. Драй – Хмари організований літературний портрет «Я світ увесь сприймаю оком, бо лінію і цвіт люблю».

Ямпільським районним музеєм образотворчого мистецтва протягом листопада 2019 року проведено.

– «Майстерність Ямпільщини» – участь у 71 – обласній виставці, м.Вінниця.

– Виставка виробів декоративно ужиткового мистецтва, та полотен  з фондів музею «Культура робить націю безсмертною» – до Дня працівників культури і майстрів народного мистецтва.

– Виставка фото, інформаційних матеріалів про розвиток агропромислового комплексу Ямпільського району «Агропромисловий комплекс Ямпільщини» – до Дня сільського господарства.

– Виставка полотен та виробів декоративно ужиткового мистецтва на сільськогосподарську тематику «Мозолясті руки націю годують» – до Дня сільського господарства.

– Виставка фотоматеріалів «Вічна пам’ять героям» – до Дня гідності та свободи.

– «Будемо пам’ятати» – виставка на честь відкриття меморіальної дошки Г.С.Сірої. 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом листопада проведено ряд організаційних заходів.

Проведено нараду керівників навчальних закладів з питань:

– Про підсумки проведення ЗНО у 2019 р.                                                   

– Про зміни законодавства про освіту.

– Рівень забезпечення учнівського контингенту підручниками.

Проведено нараду керівників ДНЗ з питань:

– Про проведення організованої діяльності в дошкільних закладах.

– Про стан відвідування дітей в ДНЗ.

– Про роботу з дітьми старшого дошкільного віку.

– Опрацювання нормативних документів.

Організовано проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади.

Сформовано та подано статистичні звіти Д-6, Д-7.

Підготовлено та подано в районну державну адміністрацію плани роботи відділу освіти на місяць та інформацію щодо виконання запланованих заходів.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у листопаді проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Протягом місяця відділом спільно із відділом освіти  організовано та  проведено акцію серед молоді «16 днів проти насильства.     

Спортивна галузь району у звітному місяці здобула багато перемог. А саме: вихованці спортивного клубу «Барс» з рукопашного бою у м. Луцьк на  змагання вибороли 2 перших та 1 третє місця. Юні футболісти Ямпільскої спортивної школи були відряджені на змагання у м. Тульчин та здобули перемогу. Легкоатлети району стали призерами Всеукраїнських змагань у м. Бровари Київської області.

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї.     

Також ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом місяця оформлялись документи 2 батькам із багатодітних родин для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

Службою у справах дітей райдержадміністрації протягом листопада місяця з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, організовано і проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, за результатами якого прийнято 8 відповідних рішень. Взято участь у 4 судових засіданнях.

Проведено обстеження умов проживання 6 сімей в яких проживає та виховується 14 дітей. З батьками та дітьми проведено профілактичну роботу зважаючи на особливості проживання кожної сім’ї окремо. Проведено профілактичний рейд «Кризова сім’я», під час якого обстежено 5 сімей в яких проживає 8 дітей.

На облік дітей, які проживають в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах взято 10 дітей. Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.11.2019 № 286 Крючкова О.В. призначено опікуном над двома меншими братами. Проводилась профілактична робота із дітьми які вчинили правопорушення та їх батьками. Малолітню дитину, жительку с. Петрашівки за заявою матері доставлено в Тульчинський обласний будинок дитини на тимчасове державне утримання на підставі висновку ЛКК.

Працівники служби взяли участь у районних заходах за планом райдержадміністрації. 

Службою у справах дітей постійно надаються консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району з питань захисту законних прав та інтересів дітей.      

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 168 сім’ями (в них 408 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечували своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 7 сімей, в яких виховується 17 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супроводження 3 прийомних сімей, в яких виховується 6 прийомних дітей та 2 дитячих будинків сімейного типу, в якому виховується 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів від 30 жовтня  2014 року №623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків соціального інспектора» соціальними послугами було охоплено 7 породіль, які оформили державну соціальну допомогу у листопаді 2018 року.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 11 сімей, в яких виховується 12 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Протягом листопада соціальними послугами було охоплено 12 сімей військовослужбовців, з них – 12 сім’ї демобілізованих учасників АТО.                  В даних сім’ях було здійснено оцінку потреб, виявлено проблеми, надано рекомендації в межах компетенції.

Відпрацьовано механізм взаємоінформування відповідно до Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що дало можливість забезпечити контроль за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Протягом листопада проводилась робота з попередження рецидивних злочинів з 3 особами, що звільнились з місць позбавлення волі, 2 неповнолітніми умовно-засудженими, з 17 особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Фахівцями центру проводиться систематична соціальна робота  з внутрішньо переміщеними особами. В Ямпільському районі фактично проживає 16 сімей в яких виховується 21 дитина. З даними сім’ями проведені бесіди, надані консультації, здійснені оцінки потреб.

11 листопада 2019 року проведено районний захід: « Молодь проти СНіДу, наркоманії та алкоголізму» з військовослужбовцями прикордонної служби групи ДІПС відділення інспекторів прикордонної служби «Ямпіль» (тип В) відділу прикордонної служби «Ямпіль» І категорії (тип Б) Могилів-Подільського прикордонного загону, військовослужбовцями прикордонної служби «Велика Кісниця» (тип Б) впс «Ямпіль» І категорії (тип Б) Могилів-Подільського прикордонного загону, військовослужбовцями прикордонної служби «Цекинівка» (тип Б) впс «Ямпіль» І категорії (тип Б) Могилів-Подільського прикордонного загону.

11 листопада 2019 року в ОНЗ «ЗЗСО І – ІІІ ступенів» № 2 ім. І. Богуна     м. Ямпіль проведено тренінг на тему: «Скажемо «Ні» шкідливим звичкам».

13 листопада 2019 в ОНЗ НВК: ЗЗСО І ст. – гімназії та в ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Велика Кісниця проведено тренінг на тему: «Здоров’я – цінність нашого життя».

Робота центру постійно висвітлюється у засобах масової інформації та сторінці центру в соціальній мережі Фейсбук.

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації протягом листопада   місяця 2019 року надано та проінформовано  відповідно  доручень, листів та запитів управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, голові районної державної адміністрації, першому заступнику голови райдержадміністрації відповідно до компетенції сектору.

Сектором надано 2 висновки про погодження проектів   землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства, а також для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.    

Сектором розглянуто в установленому порядку розгляд заяв, звернень і скарг громадян, суб’єктів містобудування  в Ямпільському районі з питань, що належить до компетенції, та вжиті відповідні заходи у сприянні  та роз’ясненні згідно з  державними будівельними нормами та  стандартами, норм і правил фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог містобудівного законодавства.

         Сектором цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації  

6 листопада прийнято участь у навчально-методичному зборі щодо планування заходів з підготовки цивільного захисту області у 2020 році.

8 листопада за участю спеціалістів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області було проведено виїзне функціональне навчання для осіб, відповідальних за роботу консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування.

13 листопада проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

20 листопада проведено штабне тренування з органами управління цивільного захисту Ямпільської районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її районних та міських ланок при переведенні з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період».

         27 листопада проведено річну комплексну перевірку регіональної системи оповіщення по Ямпільському району.

29 листопада прийнято участь у нараді по підсумках перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у місцях дозвілля людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення.

Протягом місяця підготовлено 2 проекти розпоряджень.

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

         С. МАЗУР

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль