Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за січень 2019 року

                 

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації у січні 2019 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на лютий 2019 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– трьох апаратних нарад голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

– 24.01.2019 засідання колегії райдержадміністрації з питання:

Про підсумки соціально-економічного розвитку району в 2018 році та основні завдання  щодо виконання показників на 2019 рік.

Сформовано графік проведення розширених засідань виконкомів сільських рад в січні 2019 року по обговоренню питання «Перспективний план розвитку територіальної громади на 2019 – 2021 роки», та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів відповідальних працівників райдержадміністрації. Здійснено виїзд у Михайлівську територіальну громаду району, прийнято участь у розширеному засіданні виконкому та надано практичну допомогу з питань організаційної роботи.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на лютий 2019 року.

Підготовлено 3 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 2 проектів розпоряджень.

Підготовлено 15 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад, проведення місцевих виборів та виборів Президента України 31 березня 2019 року, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 6 телефонограм.

Проведено огляд 28 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесені в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за грудень 2018 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації. На основі звітів структурних підрозділів райдержадміністрації сформовано узагальнений звіт про роботу райдержадміністрації у 2018 році.

Проведено узагальнення електронної бази огляду рішень виконавчих комітетів міської, сільських рад з питань здійснення делегованих державою повноважень органів виконавчої влади за 2018 рік та підготовлено узагальнюючу довідку з зауваженнями та пропозиціями щодо усунення виявлених недоліків.

Зібрано річні звіти виконавчих комітетів міської сільських рад з питань здійснення делегованих державою повноважень органів виконавчої влади за 2018 рік, занесено їх в електронну базу та підготовлено узагальнюючу довідку з зауваженнями та пропозиціями щодо усунення виявлених недоліків.

Надано 43 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації роботи, ведення діловодства, забезпечення виконання повноважень.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі в святкуванні Дня Соборності та в заходах до Дня пам’яті героїв Крут.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у січні місяці 2019 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 311 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 1 депутатське звернення. Відіслано 245 документів.

Зареєстровано 28  розпоряджень виданих головою райдержадміністрації.

Запротокольовано 1 засідання колегії райдержадміністрації, 3 наради з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації. Зареєстровано 3 доручення голови РДА.

 

Звернення громадян які надійшли у січні місяці на адресу вищих органів державної влади (39 письмових та 5 усних) опрацьовано та підготовлено відповіді на них за підписом керівництва райдержадміністрації.

Організовано проведення особистих  прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 5 письмових та 9 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 3 письмових та 2 усних звернень.

 

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у інформаційному забезпеченні в питанні забезпечення проведення державної політики.

Сектором спільно з відповідними управліннями, відділами, службами РДА взято безпосередню участь в організації та проведенні заходів які мають загальнодержавний або суспільно – політичний характер, зокрема, відзначення Дня Соборності України , Дня вшанування подвигу Героїв Крут, та інших.     

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

Велика увага протягом січня була приділена виконанню указів Президента України.

Взято  активну участь у розробці проекту розпорядженя голови РДА   «Про відзначення на Ямпільщині Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки».

Відповідно до положення про сектор постійно відбувається інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району в межах компетенції сектору та функціонує веб – сайт адміністрації.

Робота сектору внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації  із місцевими засобами масової інформації направлена на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною, передбачуваною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

 

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації у січні 2019 року було проведено контроль за наявністю та придбанням насіння ярих культур під урожай 2019 року в господарствах району. До відома сільгосппідприємств доведено про максимальне використання можливостей лізингових компаній, часткової компенсації вартості складної с/г техніки вітчизняного виробництва з Державного бюджету України та пільгових кредитів комерційних банків.

Всім агроформуванням надіслано рекомендації щодо забезпечення здорових і безпечних умов праці на період ремонту техніки у с/г підприємствах:

а) приведення у відповідність виробничих приміщень згідно санітарних вимог;

б) забезпечення наявності та справності інструментів;

в) виконання  розбірно–збиральних робіт у технологічній послідовності;

г) обладнання електрозварювальних та кувальних постів.

Розроблені та передані сільгосппідприємствам графіки підготовки техніки  до польових робіт, розроблені дієві заходи по своєчасній підготовці техніки та встановлений контроль за їх виконанням.

Постійно моніториться інформація про стан озимих культур.

 

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району, якими за січень 2019 року виготовлено продукції у фактичних цінах на 8219,9 тис. грн. (119,1%),  що на 1572,7 тис. грн. більше  у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо стану запровадження в районі системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень 2019 року здійснено 30 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 2221651,41 грн., економія – 60092 грн.; сума запланованих коштів по договірних торгах склала – 2291584,15 грн.

Сформовано та  подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. Зареєстровано 11 фізичних осіб, а припинили господарську діяльність 24  фізичних особи та 2 юридичних особи.

Сформовано та подано інформацію щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 660

– Паспортна система – 544

– Реєстрація бізнесу – 13

– Реєстрація майна – 463

– Земельні відносини – 273

– Видача довідок архівного відділу РДА – 36.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводився щотижневий моніторинг використання коштів обласного та місцевих бюджетів на реалізацію природоохоронних заходів.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Сформовано та надано актуальну інформацію про потенційні об’єкти оренди.

Зібрано інформацію та підготовлено звіт голови на колегію про роботу Ямпільської районної державної адміністрації за 2018 рік.

Підготовлено і надано фотоматеріали фіксації розміщення інформаційних табличок (наклейок) на об’єктах, що фінансуються із залученням коштів ДФРР.

Підготовлено оновлений каталог промислових підприємств Ямпільського району.

Проводився моніторинг впровадження проектів, що пропонуються до фінансування в рамках реалізації Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2018 рік.

Здійснювався аналіз виконання рейсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Проводився моніторинг реалізації проектів переможців 15 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

Здійснювався моніторинг стану проходження опалення бюджетних закладів району на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 9 жовтня 2018 року № 411 «Про теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери та житлового фонду району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Здійснювався контроль готовності комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.

Здійснюється щотижневий аналіз ремонту та утримання доріг.

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за січень місяць 2019 року виконано на 108,4 %. При плані на місяць 7802,0 тис. грн. фактично надійшло 8454,7 тис. грн., що більше на 652,7 тис. грн.

Протягом січня місяця отримано з державного бюджету:

– базової дотації –  1494,3 тис. грн.;

– освітньої субвенції – 5458,9 тис. грн.;

– медичної субвенції – 2255,5 тис. грн.;

– субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню – 5046,7 тис. грн.          

Касові видатки по загальному фонду бюджету у січні місяці 2019 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 14094,9 тис. грн., що складає 55,9  % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 5804,4 тис. грн., на медикаменти, продукти харчування, проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 495 тис. грн. бюджетних коштів.

Прострочених боргів у бюджетній сфері немає, окрім видатків, які фінансуються за рахунок цільових субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом січня здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. За січень 2019 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 15 письмових звернень громадян.

З приводу державних соціальних допомог звернулись 360 осіб. За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у січні 2019 року звернулась 232 сім’ї.

Призначено субсидії  на житлово-комунальні послуги на суму 253,1 тис. грн.

Заборгованість станом на 01.01.2019 р. по використаним субсидіям складає 369,4 тис. грн.

Станом на 01.02.2019 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення ООС, на території Ямпільського району тимчасово проживає 56 сімей (92 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення ООС, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 25 сімей (в тому числі 41 членам сім’ї) на суму 42,2 тис. грн.

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 152 обстеження сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1406 ветеранів війни, з них 464  – учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 3963 – діти війни, 3403- ветерани праці, 131 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 69 ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 447 – сільські педагоги, бібліотекарі, медики, працівники культури на пенсії, 1262 – члени багатодітних сімей.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у січні нарахована компенсація на суму 18,9 тис. грн.

У січні 2019 року виплачено одноразову матеріальну допомогу соціально незахищеним верствам населення на суму 120,00 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 136,2 тис. грн.  Особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, виплачена компенсація за придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 21,9 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 01 лютого 2019 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

За січень-грудень 2018 року по підприємствах основного кола звітуючих, за даними моніторингу статистичної звітності ф.1-ПВ (місячна), рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району становить 6477 грн., що становить 84,4% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-листопад 2018 року (7672 грн.).    

В порівнянні з попереднім періодом (січнем-листопадом 2018 року) заробітна плата зросла на 1,0% (+67 грн.), а в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 31,3% (+1543 грн.).

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.

                                                                         

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації протягом січня місяця здійснено роботу щодо виконання протокольних доручень голови Ямпільської райдержадміністрації.

Проведено аналіз здачі річного звіту районним медичним центром первинної медико-санітарної допомоги.   

Проведено аналіз роботи закладів охорони здоров’я району за 2018 рік з    

оприлюдненням інформації на сайті районної державної адміністрації.

Відповідно до наказу МОЗ України №148 від 21.01.2019 року розширено перелік ліків що підлягають відшкодуванню згідно Державної програми «Доступні Ліки». Наказ опубліковано на  сайті районної державної адміністрації.

Здійснювався контроль щодо готовності закладів охорони                                                  здоров’я району на випадок епідемії грипу та кору.

Під контролем знаходиться проведення капітального ремонту хірургічного та неврологічного відділень КНП «Ямільська ЦРЛ».

Проведено закупівлю матеріалів для проведення робіт по будівництву лікарської амбулаторії в с. Гальжбіївка за кошти державного бюджету.

Взято участь в розробці заходів з реформування інституційного догляду і виховання дітей на 2019-2026 роки.

 Проводився щоденний моніторинг захворювання населення району на ГРВІ.

Проводився контроль за ефективним використанням енергоносіїв в медичних закладах району.

Здійснювався  фінансовий  контроль закладів охорони здоров’я щодо недопущення заборгованості по виплаті заробітної плати медичним працівникам.

Підготовлено пропозиції щодо забезпечення медичних закладів інформаційною системою для введення електронного документообігу.

Підготовлено лист для аптечних закладів щодо проведення підготовчої роботи по введенню електронного рецепта.

 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом січня місяця               проведено ряд організаційних заходів.

Проведено нараду директорів шкіл з питань:

Про підсумки роботи закладів освіти району у 2018 році та завдання на   2019 рік.

Про визначення претендентів на нагородження Золотими та Срібними медалями.

Про підсумки проведення районних предметних олімпіад та участь у ІІІ етапі.

Про підсумки проходження курсової перепідготовки педагогічних працівників в 2018 році та план на 2019 рік.

Проведено нараду керівників ДНЗ з питань:

Про атестацію педпрацівників  ДНЗ.

Про підсумки проведення фестивалю «Зірочки Ямпільщини».

Опрацювання нормативних документів.

Підготовлено та затверджено план роботи відділу освіти на 2019 рік.

Організовано та проведено новорічні та різдвяні свята.

Організовано участь учнів в обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад.

Узагальнено  матеріали з питань атестації педагогічних працівників.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

Здійснено контроль за підготовкою випускників шкіл району до зовнішнього незалежного оцінювання.

Узагальнено відомості про претендентів на нагородження Золотими та Срібними медалями.

 

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Спільно із відділом культури  організували та провели святкові заходи до Різдвяних свят, конкурси вертепів та щедрівок. Взято участь у заходах до Дня Соборності України, де організували урочисте вітання жінок з нагоди присвоєння їм почесного звання України Мати – героїня.  Проведено святкові заходи з нагоди Дня Тетяни.

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї.    

Ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом  місяця оформлялись документи  3 батькам та 13 дітям із багатодітних родин для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

У січні юнаки 2006 – 2007 р. н.  прийняли участь та перемогли  у  чемпіонаті області з футзалу. Також у січні  відбулися змагання із дзюдо, де наші спортсмени показали непоганий результат.

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, підготовлено три проекти розпоряджень голови РДА, організовано і проведено 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації прийнято 5 рішень, взято участь у 6 судових засіданнях.

Проведено обстеження умов проживання 3 сімей в яких проживає та виховується 7 дітей.

Зібрано і проаналізовано звіти опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів за 2018 рік щодо утримання, виховання своїх підопічних та доцільності використання соціальних виплат.

Знято з первинного обліку одну дитину у зв’язку із досягненням повноліття. Поставлено на облік одну особу кандидата в усиновлювачі.

Службою у справах дітей надавалися консультації та методичні рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району щодо одержання соціальних допомог, поліпшення роботи з питань ведення обліку неповнолітніх та роботи опікунських рад, призначення опіки і піклування, усиновлення та ін.

 Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліках Служби. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям.   

 

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 160 сім’ями (в них 394 дитини), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечували своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 12 сімей, в яких виховується 30 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супроводження 3 прийомних сімей, в яких виховується 6 прийомних дітей та 2 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів від 30 жовтня  2014 року      № 623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків соціального інспектора» соціальними послугами було охоплено 5 вагітних жінок, а також 7 породіль, які народили дітей у січні 2019 р.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 15 сімей, в яких виховується 8 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Протягом січня 2019 року соціальними послугами було охоплено 48 сімей учасників АТО, учасників бойових дій.

Роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 2 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

Робота центру постійно висвітлюється у засобах масової інформації та сторінці центру в соціальній мережі Фейсбук.

                                             

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом січня місяця 2019 року проведено:         

культурно-освітніх заходів – 75, присутніх – 23175,

концертів – 6,  присутніх – 4645,

виставок – 29, присутніх – 17640,

інших – 237, присутніх – 857565,

масових заходів – 347 і обслужено 903025 глядачів.

Першого січня 2019 року минула 110 – та  річниця з дня народження видатного політичного діяча, лідера ОУН Степана Бандери. На пошану незламного борця за Самостійну Україну організували ряд заходів:

– Історичний портрет «Степан Бандера: лицар українського духу і звитяги»;

– Книжкова виставка «Степан Бандера – людина, що стала символом нації».

З метою відзначення100-річчя проголошення Акта  злуки УНР і ЗУНР та формування у населення національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України, проведено наступні заходи:

– Історичні уроки «На шляху до соборності» «Україна Соборна-гордість і слава нації»;

– Інформаційні години «Соборна. Вільна. Сильна»; «Єдина, Соборна і Незалежна країна»;

– Патріотичні бесіди «Україна – наша мати будьмо її гідними дітьми»; «Соборність України – символ свободи та єдності!»; «Соборність рідної землі-основа нації й держави».

До Міжнародного дня пам’яті голокосту було організовано:

– Години – вшанування «Масштаби трагедії незбагненні»;«Уроки Голокосту: мужність і співчуття»;

– Виставка-реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої».

До дня пам’яті героїв Крут проводились наступні заходи:

– Години історії «Слава, народжена в огні»; «Вічна пам’ять в кетягах калини»;

– Година патріотизму «Вони славу здобули України біля Крут»

– Виставки «Крути шлях у вічність»; «Крути: подвиг і трагедія України»

Цикл зимових свят був відзначений такими заходами:

– Виставки «Новорічна подорож країнами світу»; «Новорічні фантазії»;

– Народознавче свято «Щедрий вечір Добрий вечір»;

– Різдвяні посиденьки «Дивосвіт різдвяних свят».

У напрямі популяризації книги і читання відзначені такі заходи:

– Книжкова виставка «Книги – ювіляри 2019 року»;

– Книжковий подіум «Калейдоскоп новинок».

Для популяризації творів українських та зарубіжних письменників відбулись:

До роковин з дня народження В. Стуса відбулись:

– Бесіда – діалог «Як добре те, що смерті не боюсь я»;

– Виставка – портрет «Легендарна постать В.Стуса»;

– Книжкова година – вспомин «Дорога болю».

До105 річниці з дня народження Ю. Збанацького організовано:

– Бібліографічний огляд «На хвилях малинового дзвону»;

– Викладка-персоналія Ю.О Збанацького «Ми – не з легенди». 

До 185-річчя від дня народження українського поета, перекладача С.В. Руданського були організовані  літературна година «В байках і ліриці живе його душа, виставка-присвята «Як писав я в співах світової байки…»,літературні посиденьки «Всміхаємось Руданському», виставка-огляд «Співомовки  з уст народу», виставка-портрет «Повій, вітре, на Вкраїну».

До140 – річчя від дня народження українського письменника

С. В. Васильченка відбулись:

– Книжкова виставка – знайомство «Життєдайне слово Васильченка»;

– Виставка – портрет «Народе мій, в тобі моя сила»;

– Перегляд літератури «Тема для художніх творів – мій народ»;

– Виставка – персоналія до 180-річчя автора Гімну Чубинського         «Не вмирає душа наша».

В Ямпільському районному  музеї образотворчого мистецтва протягом січня 2019 року проводилися наступні заходи:

– Виставка живопису і графіки  О. Домбровського – «Відкриті очі».

– Виставка картин Володимира Гуменного – «Чуття і мислі прагнуть висоти».

– Виставка виробів декоративно – ужиткового мистецтва на новорічно-різдвяну тематику – «Новорічний калейдоскоп». До нового року та Різдва Христового.

– Виставки малюнків О.Домбровського «Майдан – війна» та живопису «Відкриті очі».

– Виставка виробів  декоративно – ужиткового мистецтва на різдвяну тематику – «Різдвяне диво», участь у обласному фестивалі Різдвяне диво, (м. Вінниця).

– Виставка фото та інформаційних матеріалів «Шляхами українського духу» – до Дня Соборності України.

 

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації протягом січня місяця було надано 8 висновків про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.01.2019 року  № 27 затверджено Детальний план території земельної ділянки розташованої за межами населеного пункту на території Слободо-Підлісівської сільської ради для розміщення фотогальванічної електростанції.

Станом на 01.02.2019 року генеральним підрядником ПП «Оптиміст-Л» виконані на будівництві багатоквартирного житлового будинку  по вул. Савіна такі види робіт як, цегляна кладка 1-го, 2-го та 3-го поверхів, монтажем плит перекритій і сходових маршів та майданчиків, завершено кладку з газоблоків внутрішніх стін перегородок, а також завершені роботи по виконанню покрівлі будівлі а саме, покриття даху метало-профілем, виконано утеплення покриття, встановлено всі енергозберігаючі пластикові вікна, зовнішнє  утеплення і облагородження стін будинку, електропроводка та установка вхідних дверей до кожної із квартир. Проходять роботи по штукатурці внутрішніх стін квартир,  плануються роботи по зовнішньому облицюванню цокольної частини по периметру будівлі та  благоустрій прилеглої території. Після узгодження з відповідними службами міста та Ямпільською міською радою, завершено виконання робіт по зовнішнім мережам водопроводу та каналізації які  виконувалися відповідно до проекту будівництва вздовж будинків №72 і №70 по вул. Савіна.

 

         Сектором цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації організовано та проведено 5 засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглянуто 8 питань.

         Відповідно до плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік, направлялись листи на підприємства та установи для проходження навчання фахівцями з цивільного захисту. Протягом січня 2019 року виконання плану складає 50%.

23 січня проведено технічну перевірку та обслуговування апаратури оповіщення.         

         Протягом місяця підготовлено 5 проектів розпоряджень. Завершено подання до Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації звітності і планування на 2019 рік.

 

 

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

         С. МАЗУР

 

 

14.02.2019 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль