Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за жовтень  2017 року

                 

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації у жовтні 2017 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи організаційного відділу та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на листопад 2017 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– трьох апаратних нарад голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації.

– чотирьох нарад з міським, сільськими головами, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальними підрозділами району з питань соціально-економічного розвитку територіальних громад; підсумків осіннього призову призовників Ямпільського району на строкову військову службу до Збройних сил України та результатів виїзду в територіальні громади району робочих груп для оповіщення та розшуку осіб призовного віку; стану та перспектив розвитку освіти в районі; організації роботи первинної ланки медицини району та надання медичних послуг комунальною установою «Ямпільська центральна районна лікарня» в умовах реформування.

– двох урочистих церемоній: проводів призовників Ямпільського району на строкову військову службу до Збройних сил України та святкування Дня Захисника України.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на листопад та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів  відповідальних працівників райдержадміністрації у жовтні.

Підготовлено 3 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 2 проектів розпоряджень.

Підготовлено 8 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів органів місцевого самоврядування, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 9 телефонограм.

Проведено огляд 20 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесено в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за вересень 2017 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано консультаційну допомогу апарату Гальжбіївської  сільської ради з питань організації проведення сесії сільської ради та формування виконавчого комітету.

Надано практичну допомогу апарату Михайлівської сільської ради по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 52 усних консультації сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації кадрової роботи, ведення діловодства, організаційної роботи з забезпечення виконання повноважень органів виконавчої влади.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі взяли участь у заходах присвячених відзначенню 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у жовтні місяці 2017 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 223 документа, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 4 депутатських звернення. Відіслано 173 документа.

Зареєстровано 47 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Запротокольовано 3 наради з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації. Підготовлено 3 доручення голови РДА.

 

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації надано консультації сільгоспвиробникам з питань охорони праці та матеріально-технічного забезпечення та по підготовці тваринництва на період зимівлі.

Проводиться щоденний контроль за станом посівів озимих культур.

Надано практичну допомогу спеціалістам господарств з питань проведення комплексу осінніх польових робіт.

Складено помісячний план витрачання кормів у  зимово-стійловий період.

Здійснено аналіз підготовки ґрунту під урожай 2018 року, станом на

06 листопада 2017 року виорано на зяб 25,2 тисяч гектарів.

Проводиться постійний контроль за виплатою орендної плати за земельні та майнові паї.

 

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району. У січні – жовтні 2017 року обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» – 47116,8 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 34039,8  тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 2881,2 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1725,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – 883,7 тис. грн.

Відмоніторено інформацію, щодо реалізації скрапленого газу ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» для побутових потреб населення району, якого у жовтні 2017 року реалізовано 42609,0 кг.

Сформовано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Узагальнено інформацію щодо стану запровадження в області системи електронних закупівель Prozorro. Всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-жовтень 2017 року здійснено 129 електронних торги, сума запланованих коштів по відкритих торгах та переговорних процедурах склала 14072142,4 грн., економія – 859937,48 грн., сума запланованих коштів по допорогових закупівлях та звіту про укладений договір склала – 6908502,5 грн., економія – 673271,78 грн.

Сформовано та подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. За січень-жовтень 2017 року зареєстровано 9 юридичних осіб і 181 фізичних особи, а припинили господарську діяльність 222 фізичних особи.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводиться робота з підготовки матеріалів для розроблення проекту Програми соціального і економічного розвитку Ямпільського  району на 2018 рік.

Проводиться збір інформацій управлінь, відділів, служб райдержадміністрації для формування Звіту голови РДА по делегованих районною радою повноваженнях.

Проводиться щотижневий моніторинг використання коштів обласного та місцевих бюджетів на реалізацію природоохоронних заходів.

Проводиться щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та співфінансування з місцевих бюджетів.

На участь у конкурсному відборі проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за державні кошти, отримані від Європейського Союзу подано 2 проекти: «Ставка на туризм Флеминди» та «Впровадження пілотного проекту у Вінницькій області: створення кущових добровільних пожежних дружин у трьох населених пунктах Ямпільського району».

Сформовано та подано інформацію щодо проектів комунальної та державної форми власності, завершення реалізації та введення в експлуатацію яких планується у 2017 році.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Проводилась робота щодо благоустрою населених пунктів району, організації поводження з твердими побутовими відходами, контролюза виконанням плану заходів підготовки до опалювального сезону бюджетних організацій та житлового фонду, прибирання доріг, забезпечення реалізації заходів відповідно до програми енергозбереження, тощо.

Проведена робота оновлення електронної бази даних потенційних об’єктів енергосервісу бюджетної сфери та подальшої публікації інформації щодо енергоспоживання будівель 83 бюджетних установ (потенційних об’єктів енергосервісу).

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації за жовтень місяць 2017 року бюджет виконано на 114,3 %. При плані на місяць 10162,9 тис. грн. фактично надійшло 11614,4 тис. грн., або понад план отримано 1451,5 тис. грн.

Протягом жовтня місяця отримано з державного бюджету:

базової дотації – 971,5 тис. грн..;

додаткової дотації – 797,9 тис. грн.;

освітньої субвенції – 5541,5 тис. грн..;

медичної субвенції – 5181,6 тис. грн.;

субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню – 7581,1 тис. грн. 

Касові видатки у жовтні місяці 2017 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 25 073,0 тис. грн., що складає 92,65 % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 12 537,6 тис. грн., що складає 88 % до розпису на місяць. На медикаменти, продукти харчування, проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 945,2 тис. грн. бюджетних коштів.

За оперативною інформацією прострочених боргів (за виключенням видатків із соціального захисту населення) у бюджетній сфері немає.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення, надання матеріальної  та іншої допомоги найбільш соціально незахищеним верствам населення. За жовтень 2017 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 20 письмових звернень громадян.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у жовтні 2017 року звернулось 663 сім’ї, в тому числі 355 сімей на електроопалення.

Станом на 01.11.2017 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 115 осіб.

Виплачено щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 31 сім’ї (в тому числі 54 членам сімей) на суму 45,0 тис. грн.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1574 ветеранів війни, з них 333 учасників бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 4447 дітей війни, 3662 ветеранів праці, 136 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 103 ветерана військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 461 –  сільський педагог, бібліотекар, медик, працівник культури на пенсії, 1285 членів багатодітних сімей.

За звітний період заповнено 38 анкет на ортопедичні вироби та виготовлення технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням. Направлено для проходження санаторно-курортного лікування на умовах трьохстороннього договору 10 осіб з інвалідністю, один інвалід війни із числа учасників АТО.

Виплачено компенсацію за тверде паливо та скраплений газ 72 пільговикам на суму 124,3 тис. грн.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у вересні нарахована компенсація на суму 21,3 тис. грн.

За користування житлово – комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 138,3 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 1 листопада 2017 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника по району за січень-вересень 2017 року становить 4829  або 82,9% від середньомісячної заробітної плати по області за січень-серпень 2017 року (5822грн.). В порівнянні до січня-серпня 2017 року (4792 грн.) заробітна плата зросла на 0,9% (+37 грн.),  до відповідного періоду минулого року – на 50,7% (+1625 грн.).

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району щодо змін в законодавстві з питань праці та державного нагляду у сфері господарської діяльності, укладання колективних договорів. Зареєстровано: колективних договорів – 4, зміни до колективних договорів – 1.

 

Відділом освіти райдержадміністрації в жовтні місяці 2017 року проведено ряд організаційних заходів.

Проведено нараду директорів навчальних закладів з питань:

Про початок опалювального сезону.                                                    

Про дотримування порядку проведення атестації педагогічних працівників.

Про замовлення документів про освіту для випускників 2017-2018 навчального року.

Про заходи щодо посилення пожежної безпеки в закладах освіти під час роботи в осінньо-зимовий період.

Проведено нараду завідуючих ДНЗ:

Про підготовку до роботи ДНЗ в осінньо-зимовий період.

Про підсумки атестації робочого місця.

Було проведено атестацію робочого місця. Організовано проведення професійного свята Дня вчителя.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

 

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у жовтні  проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Протягом місяця відділом було організовано та проведено святкування Дня захисника України. На базі загальноосвітньої школи № 2 ім. І.Богуна м. Ямпіль проведено посвяту учнів молодших класів у козачата приурочену до релігійного свята Покрови святої Богородиці та козацького свята. Спільно із відділом культури організовано та  проведено  проводи юнаків до Збройних Сил України.

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї. Протягом  жовтня    у відділ  надійшло 7 повідомлень  із Ямпільського ВП про факти насильств у сім’ях, всі вони зареєстровані у журналі, проведена відповідна профілактична робота, складені акти.     

Відділом ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом місяця оформлялись документи  5 батькам із багатодітних родин для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації протягом жовтня місяця проводилась відповідна робота.

На первинному обліку перебуває 85 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них влаштовано: під опіку/піклування 54 дитини, в прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу  23 дитини; в інтернатних закладах області 4 дитини; тимчасово влаштовано 4 дитини. На обліку перебуває 39 опікунів/піклувальників, 4 родини як кандидати в усиновлювачі. На обліку дітей які перебувають в складних життєвих обставинах перебуває 16 дітей із 7 родин.

З метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, підготовлено 7        розпоряджень голови РДА, організовано і проведено 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації прийнято 18 рішень, взято участь у 8 судових засіданнях. 

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліку ССД. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям.

За звітний період надавалися консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району щодо захисту прав, свобод та законних інтересів дітей району. Надіслано майже 300 листів в межах Ямпільського району, Вінницької області та за її межі. На особистому прийомі громадян у працівників служби у справах дітей побувало близько 90 осіб.

 

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводилась робота з 159 сім’ями (в них 347 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечувалось своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 3 сімей, в яких виховується 4 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів від 30 жовтня  2014 року №623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків соціального інспектора» соціальними послугами було охоплено 5 породілль, які оформили державну соціальну допомогу у жовтні 2017 року.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 15 сімей, в яких виховується 16 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

На виконання пункту 9 Плану заходів щодо соціального супроводу, організації реабілітації, надання пільг учасникам антитерористичної операції, у тому числі демобілізованим, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 19.03.2015 року №163, на постійному контролі центру перебуває проведення комплексної соціальної роботи з військовослужбовцями, призваними по мобілізації, для проведення антитерористичної операції на Сході України. Постійно ведеться облік сімей військовослужбовців, укомплектовується база даних, збирається оновлена інформація. Всього на обліку РЦСССДМ перебуває 423 мобілізованих  військовослужбовців (в них 370 дітей), з них – 269 демобілізованих (в них – 232 дітей).

10 жовтня 2017 року було взято участь у організації заходу до Дня Захисника України та Дня Українського Козацтва.

Проведено батьківські всеобучі в загальноосвітніх школах району з питань відповідального батьківства, влаштування дітей в сімейні форми виховання, впровадження послуг патронату та наставництва над дитиною.

Проведено лекторії  на тему: «Пропаганда здорового способу життя та попередження суїцидальної поведінки  в молоді загальноосвітніх шкіл району».

 

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом жовтня 2017 року проведено:

       Культурно – освітні заходи – 38; присутніх – 5020.

       Концерти – 33; присутніх – 8106.

       Виставки – 16; присутніх – 3720.

       Інші – 181; присутніх – 6925 і обслужено 23771 глядачів.   

Основні масові заходи:  проводи юнаків до лав Збройних сил України, Урочистості та святковий концерт до Дня захисника України,  Мітинг присвячений 73-ій річниці виведення нацистських військ з території України.

До Всесвітнього дня людей похилого віку було організовано:

– Уроки милосердя «Роки людині до лиця»; «Милосердя й доброта – людяності два крила»;

– Години – відпочинку  «Летять літа як білі журавлі»; «Летять літа як білі журавлі»;

– Вечір вшанування «Достойне життя людям похилого віку».

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас є Днем Українського козацтва.

До  Дня українського козацтва та Дня Захисника України відбулись:

– Історична подорож «З козаків візьмемо приклад»; «Подорож козацькими шляхами»; «З козаків візьмемо приклад»;

– Книжкові  виставки «Ми правнуки славетних козаків»; «Козацький рід і його ватажки»; «Подорож козацькими шляхами»;

– Урок патріотизму «Козацька держава – наша гордість і слава».

73 роки минуло з часу визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

В рамках відзначення 73-ї річниці визволення України від німецько -фашистських загарбників було проведено ряд заходів:

– Години пам’яті «Книга Пам’яті  України розповідає…»; «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»; «Книга Пам’яті  України розповідає…»;

– Перегляд літератури «Згадаймо поіменно наших земляків»;

– Вечір – діалог «Ми родом з України».

У напрямі популяризації книги і читання протягом жовтня місяця відзначені такі заходи:

–  Зустріч – бесіда з учнями 1-го класу на тему: «Твій майбутній помічник книга»;

– Пізнавальні стенди на тему: «Чому потрібно читати книги» та «Як виробити в себе звичку до читання»;

– Пізнавальна екскурсія в “Казкову країну Мудрої Книги”.

  По популяризації творів українських та зарубіжних письменників в бібліотеках ЦБС  відбулись:

– Виставка – рекомендація «Ювілейна мозаїка: жовтневі зустрічі  в  бібліотеці»;

– Інформаційний коктейль  «Ювілеї жовтня» – «Знайомі імена – нові зустрічі»;

– Виставка – портрет до 60-річчя від дня народження  українського поета, прозаїка  О.Г. Ільченка «Землі хочеться бачити більше, ніж дозволяє обрій».

  До 75-річчя від дня народження відомого українського письменника, громадсько-політичного діяча, борця за незалежність України Володимира Яворівського були організовані:

– Книжкова виставка «20 хвилин з В. Яворівським», «Чорнобиль…Гіркий біль полиновий»;

– Виставка-персоналія «Ну, що ж ми за народ такий?»;

– Літературний портрет «Шукач скарбів, хранитель духу» та книжкова виставка.

Ямпільським районним  музеєм образотворчого мистецтва протягом жовтня 2017 року проведено:

– Виставка виробів різьби по дереву «Різьбярство нашого краю» з фондів музею з метою виявлення талантів та відродження промислу у районі;

– Виставка рушників «Людська стежина – вишитих рушників» з фондів музею. Відродження звичаїв і традицій;

– Виставка живопису А. Мруг «Душі безмежна невимовність»;

– Виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва майстрів району «І кожна вишивка частинка мого серця», з нагоди захисту народного аматорського колективу подільської вишивки «Солов’їні вічка».

 

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації надано 25 висновків про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

Згідно регіональної цільової Програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017роки затвердженої рішенням 31 сесії Вінницької обласної Ради 5 скликання від 30.10.2010 року №1071, продовжується будівництво 16-ти квартирного житлового будинку по вул. Савіна 72А. Станом на 30.10.2017 року генеральним підрядником ПП «Оптиміст-Л» виконана цегляна кладка 1-го, 2-го та 3-го поверхів і проведено монтаж плит перекриття, 1-го та 2-го поверхів,  закуплено частину матеріалів (цеглу, плити перекриття, перемички, арматуру).

 

Сектором  цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації проводилась робота відповідно до плану.

3, 5, 23 жовтня 2017 року проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглянуто 8 питань.

З 2 по 13 жовтня спільно з Ямпільським РС ГУДСНС України у Вінницькій області перевірено стан техногенної та пожежної безпеки 14 загальноосвітніх шкіл району.

З 5 по 12 жовтня на території Ямпільського району проведено обстеження 17 приміщень, розташованих у цокольних, підвальних, перших поверхах будівель і споруд державної та комунальної форми власності з метою зарахування їх до фонду захисних споруд як найпростіших укриттів.

16 жовтня спільно з представниками районного сектору ДСНС звершено комплексні перевірки 34 протирадіаційних укриттів.

З 1 по 17 жовтня в ході «Місячника Цивільного захисту» в загальноосвітніх школах району було організовано:

– для учнів 5 – 11 класів – екскурсії в пожежно – рятувальну частину № 35

м. Ямпіль;

– для учнів 2 – 4 класів розважально-пізнавальні вікторини «Твої рятівники: рятувальна служба, пожежна охорона, медична служба, поліція – запам’ятай!». 

24 жовтня 2017 року в м. Ямполі на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. І. Богуна відбулися планові штабні тренування з органами управління та силами цивільного захисту Ямпільської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо виконання завдань у складних умовах осінньо – зимового періоду.

Протягом місяця підготовлено 2 проекти розпоряджень.

В районній газеті «Ямпільські вісті» опубліковано 2 статті, по Ямпільському радіо-телебаченні здійснено – 3 виступи.        

 

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації   

 

С. МАЗУР

10.11.2017 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль