Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за жовтень 2018 року

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації у жовтні 2018 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи організаційного відділу та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на листопад 2018 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– трьох апаратних нарад голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

     – наради з міським, сільськими головами, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів району з питань: стану проходження осіннього призову 2018 року на строкову військову службу; заходів спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення; особливості технічної інвентаризації житлових і не житлових будівель; організації святкування в районі Дня Захисника України та Дня Українського Козацтва; стану готовності бюджетних установ до опалювального сезону 2018-2019 років.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на листопад та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів  відповідальних працівників райдержадміністрації у жовтні.

Підготовлено 4 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 3 проектів розпоряджень.

Підготовлено 10 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 8 телефонограм.

Проведено огляд 20 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесені в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за вересень 2018 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано практичну допомогу працівникам апаратів Тростянецької та Цекинівської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 20 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації кадрової роботи, ведення діловодства, організаційної роботи з забезпечення виконання повноважень органів виконавчої влади.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі у заходах присвячених відзначенню Дня Захисника України та 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у жовтні місяці 2018 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 287 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 3 депутатських звернення. Відіслано 195 документів.

Зареєстровано 33 розпорядження голови райдержадміністрації.

Запротокольовано 3 наради з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації. Підготовлено 4 доручення голови РДА.

 

Звернення громадян які надійшли у жовтні місяці на адресу вищих органів державної влади (49 письмових та 23 усних) опрацьовано та  підготовлено відповіді на них за підписом керівництва райдержадміністрації.

Опрацьовано 49 письмових та 23 усних звернень громадян,  що  надійшли   до  районної  державної  адміністрації  (реєстрація, подання на розгляд  керівництва, доведення до відома  виконавців  та інше).

Організовано проведення особистих  прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 12 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 4 письмових та 7 усних звернень.

 

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом жовтня місяця робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв’язків із громадськими та релігійними організаціями, інформаційне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави  у регіоні, співпрацю із місцевими  засобами масової інформації в питанні забезпечення проведення державної політики у даній сфері.

Сектором спільно з відповідними управліннями, відділами, службами РДА взято безпосередню участь в організації та проведенні масових заходів які мають загальнодержавний або суспільно – політичний характер.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

Значна увага протягом місяця була приділена виконанню указів Президента України щодо  відзначення пам’ятних та ювілейних дат.

Постійно відбувається інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району та функціонує веб – сайт адміністрації.

Робота сектору направлена на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

 Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною, передбачуваною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

 

           Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації у жовтні 2018 року постійно надавалась методична консультація та практична допомога с/г виробникам всіх форм власності з питань охорони праці та матеріально-технічного забезпечення.

Розроблено виробничу програму по тваринництву на період зимівлі 2018-2019 років, підготовлено методичні  рекомендації по успішному проведенню зимівлі худоби.

Станом на 01.11.2018 р.  по району посіяно 9388 га озимих  культур, із них 6723 га пшениці, 2616 га ячменю, 40 га гороху, 10 га жита.

Спеціалістам господарств постійно надається практична допомога з питань проведення комплексу осінніх польових робіт.

Складено помісячний план використання кормів у зимово-стійловий період 2018-2019 років.

Станом на 01.11.2018 р. по району виорано ґрунту під урожай ярих культур 2019 року 25409 га, що становить 99 % до потреби.

Проводиться постійний контроль за виплатою орендної плати за земельні та майнові паї. Станом на 01.11.2018 р. виплачено 92%  (89,1 млн. грн.).

 

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району, якими за січень – жовтень 2018 року виготовлено продукції у фактичних цінах на 97944,8 тис. грн. (110,9%),  що на 9587,5 тис. грн. більше  у порівнянні з відповідним періодом 2017 року.

У січні – жовтні 2018 р. обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» –51544,6тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 37473,4 тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 3804,4 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 2445,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – 1029.0 тис. грн.        

– ПАТ «Ямпільський кар’єр» – 1648,4 тис. грн.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо стану запровадження в районі системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-жовтень 2018 року здійснено 279 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 33436575,6 грн., економія – 5535315,09 грн.; сума запланованих коштів по договірних торгах склала –13687269,2 грн., економія –423629,18грн.

Сформовано та  подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. Зареєстровано 5 юридичних осіб  і 174 фізичних осіб, а припинили господарську діяльність 134  фізичних особи та 5 юридичних осіб.

Сформовано та подано інформацію щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 8664

– Паспортна система – 6160

– Реєстрація бізнесу – 97

– Реєстрація майна – 9711

– Земельні відносини – 2668

– Видача довідок архівного відділу РДА – 395.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводився щотижневий моніторинг використання коштів обласного та місцевих бюджетів на реалізацію природоохоронних заходів.

Проводиться постійний моніторинг використання відділом освіти коштів: освітньої субвенції згідно рішення районної ради № 262 від 11.04.18р.; субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”; а також субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно – ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Проводилась робота з підготовки матеріалів для розроблення проектів Програми соціального і економічного розвитку на 2019 р.

Проводився збір інформації з управлінь, відділів, служб райдержадміністрації для формування аналітичної довідки Ямпільського району за січень-вересень 2018 р.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

 На виконання  розпорядження голови  районної державної адміністрації від 16 квітня 2018 року № 162 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років»  проводився контроль за виконанням плану заходів підготовки до опалювального сезону бюджетних організацій та житлового фонду.

Здійснювався контроль готовності комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.

Здійснюється щотижневий аналіз ремонту та утримання доріг.

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за жовтень місяць 2018 року виконано на 104,1 %. При плані на місяць 12407,9 тис. грн. фактично надійшло 12910,9 тис. грн., або понад план отримано 503 тис. грн.

Протягом жовтня місяця отримано з державного бюджету:

– базової дотації –  1255,8 тис. грн.;

– дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 1634,5 тис. грн.;

– освітньої субвенції – 4996,3 тис. грн.;

– медичної субвенції – 2093,0 тис. грн.;

– субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню – 6310,6 тис. грн.

Касові видатки по загальному фонду бюджету у жовтні місяці 2018 року по зведеному бюджету району проведено у сумі 25 641,3 тис. грн., що складає 99,6  % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 13,6 млн. грн., що складає 99,8 % до розпису на місяць. На медикаменти, продукти харчування, проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано біля 1 млн. грн. бюджетних коштів.

Прострочених боргів у бюджетній сфері немає, окрім видатків, які фінансуються за рахунок цільових субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення. Найбільшою залишається потреба у коштах для придбання вугілля і дров по житлових субсидіях населенню, де маємо боргів 2729,6 тис. грн.

Незабезпечена потреба у коштах для виплати заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетної сфери складає 4 млн. 532,6 тис. грн., із яких:

– Ямпільська ЦРЛ – 1 млн. 169,1 тис. грн.;

– ЗОШ – 2 млн. 695,2 тис. грн.;

– ДНЗ та БДЮТ – 668,3 тис. грн.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом жовтня здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. За жовтень 2018 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 13 письмових звернень громадян.

Протягом жовтня 2018 року до управління з приводу державних соціальних допомог звернулись 203 особи. За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у жовтні 2018 року звернулись 328 сімей.

Призначено субсидії  на житлово-комунальні послуги на суму 362,0 тис. грн., 48 сім’ям на придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 114,4 тис. грн.

Станом на 01.11.2018 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 58 сімей (94 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 27 сім’ям (в тому числі 42 членам сім’ї) на суму 40,5 тис. грн.

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 187 обстежень сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1450 ветеранів війни, з них 37 – учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 4084 дітей війни, 3472 ветерани праці, 133 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 69 ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 456 – сільський педагог, бібліотекар, медик, працівник культури на пенсії, 1255 членів багатодітних сімей.

На протязі жовтня місяця укладено 6 договорів з підприємствами на виготовлення технічних засобів реабілітації та ортопедичних виробів за індивідуальним замовленням. Проведено оплату за виготовлені ТЗР на суму 185,1 тис. грн.

Протягом звітного періоду забезпечено санаторно – курортним лікуванням 3 особи з інвалідністю загального захворювання, 2 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС. Проведено оплату за здійснене санаторно – курортне лікування осіб з інвалідністю на суму 12,6 тис. грн., учасника ліквідації аварії на ЧАЕС на суму 6,8 тис. грн. та учасників антитерористичної операції на сході країни – на суму 24,6 тис. грн. Виплачено компенсацію за невикористане санаторно – курортне лікування 2 особам з інвалідністю та 1 ліквідатору аварії на ЧАЕС на суму 1,1 тис. грн.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у жовтні нарахована компенсація на суму 26,4 тис. грн. Перераховано 2,1 тис. грн. за пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У жовтні 2018 року профінансовано 5,5 тис. грн. за проведене зубопротезування пільгових категорій громадян.

Одиноким непрацездатним громадянам та особам з інвалідністю виплачено одноразову матеріальну допомогу на суму 1,4 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 98,9 тис. грн. У жовтні 2018 року особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, нарахована компенсація за придбання твердого палива та скрапленого газу та видано твердого палива на суму 233,8 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 01 листопада 2018 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Підготовлено та надано голові райдержадміністрації матеріали щодо рівня середньомісячної заробітної плати по підприємствах всіх форм власності за серпень та січень-вересень 2018 року, що входять в основне коло звітуючих в органи статистики.

За січень-вересень 2018 року по підприємствах основного кола звітуючих, за даними моніторингу статистичної звітності ф.1-ПВ (місячна), рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району становить 6307 грн., що становить 84,3% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-серпень 2018 року (7479 грн.).   

В порівнянні з попереднім періодом (січнем-серпнем 2018 року) заробітна плата зросла на 2,0% (+122 грн.), а в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 30,6% (+1478 грн.).

Забезпечено проведення засідання районної робочої групи з питань контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення щодо легалізації зайнятості виявлених в ході рейду проведеного 22 жовтня поточного року. Заслухано звіти 5-ти керівників підприємств. Проведено рейд по 32 фізичних особах-підприємцях.

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.

Забезпечено проведення навчання 40 працівників підприємств району з питань охорони праці при роботах з підвищеною небезпекою. Всього з початку року навчанням з питань охорони праці було охоплено 260 осіб.

 

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації у жовтні 2018 року проводився  контроль за виготовленням проектно-кошторисної документації по будівництву Гальжбіївської лікарської амбулаторії за кошти державного бюджету.

Взято під контроль початок опалювального сезону в медичних закладах району.

Подано клопотання щодо додаткового виділення коштів в сумі 90,0 тис. гривень на придбання інсулінів хворим на цукровий діабет.

Проведено  нараду з  лікарями РМЦ ПМСД щодо результатів розпочатої   роботи в нових умовах фінансування через Національну службу здоров’я за червень- вересень 2018 року. 

Проведено нараду з медичними працівниками району по результатам роботи закладів охорони здоров’я за  9 місяців 2018 р.

Продовжується співпраця з реалізації  2 страхових проектів, між компаніями «Країна» та «Провідна» та медичними закладами району.

Відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації проведена робота по укладанню договорів між суб’єктами підприємницької діяльності та районною державною адміністрацією по відшкодуванню вартості ліків згідно  Державної програми «Доступні ліки».

Під постійним контролем знаходиться хід ремонтних робіт неврологічного та хірургічного відділень  КУ «Ямпільська ЦРЛ».

Проведена нарада з медичними працівниками щодо переведення КУ «Ямпільська ЦРЛ» в неприбуткове комунальне підприємство.

Взято участь в 2-х засіданнях бюджетної комісії районної ради та в позачерговій та черговій сесіях районної ради.

Підготовлено  2 розпорядження голови районної державної адміністрації з питань охорони здоров’я.

 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом жовтня                проведено ряд організаційних заходів.

    09.10.2018р. – проведено нараду керівників навчальних закладів з питань:

Про початок опалювального сезону.                                                    

Про дотримування порядку проведення атестації педагогічних працівників.

Про замовлення документів про освіту для випускників 2018-2019 н. р.

Про заходи щодо посилення пожежної безпеки в закладах освіти під час роботи в осінньо-зимовий період.

    12.10.2018р. – проведено нараду керівників ДНЗ;

Про підготовку до роботи ДНЗ в осінньо-зимовий період

Про підсумки атестації робочого місця

Опрацювання нормативних документів.

Було проведено атестацію робочого місця.

Організовано проведення професійного свята Дня вчителя.

Підготовлено та подано в районну державну адміністрацію плани роботи відділу освіти на місяць та інформацію щодо виконання запланованих заходів.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

 

 

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у жовтні проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Спільно із відділом освіти  організовано та  проведено святкування з нагоди Дня вчителя, також проведено «Ходу за свободу», акцію проти Дій торгівлі людьми, Заходи до Дня українського козацтва.

Спортивна сфера району у звітному місяці здобула багато перемог. А саме:  вихованці спортивного клубу «Барс» з рукопашного бою у м. Луцьк на  змагання вибороли 2 перших та 1 третє місця. Юні футболісти Ямпільської спортивної школи були відряджені  на змагання у с. Серебрію Могилів –Подільського району та здобули перемогу і пройшли у фінал області по футболу.   

Координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї.     

Ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом  місяця оформлялись документи 4 батькам із багатодітних родин для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

 

Службою у справах дітей райдержадміністрації протягом жовтня з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, організовано і проведено 3 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, прийнято 5 рішень в інтересах дітей, взято участь у 7 судових засіданнях.

Проведено обстеження умов проживання 7 сімей в яких проживає та виховується 14 дітей. З батьками та дітьми проведено профілактичну роботу зважаючи на особливості проживання кожної сім’ї окремо. Проведено профілактичний рейд «Кризова сім’я», підчас якого обстежено 4 сім’ї в яких проживає 9 дітей.

З первинного обліку знято 3 дітей у зв’язку із досягненням повноліття. Проводилась профілактична робота із дітьми вихованцями дитячих будинків сімейного типу м. Ямполя, щодо їх поведінки в навчальних закладах, використання коштів та впливу шкідливих звичок на дитячий організм.

Надаються консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району з питань захисту законних прав та інтересів дітей.

 

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 196 сім’ями (в них 432 дитини), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечували своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 12 сімей, в яких виховується 22 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 3 прийомних сімей, в яких виховується 6 прийомних дітей та 2 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів від 30 жовтня  2014 року №623 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків соціального інспектора» соціальними послугами було охоплено 14 породіль, які оформили державну соціальну допомогу у жовтні 2018 року.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 9 сімей, в яких виховується 9 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Протягом липня соціальними послугами було охоплено 48 сімей військовослужбовців, з них – 38 сім’ї демобілізованих учасників АТО.                  В даних сім’ях було здійснено оцінку потреб, виявлено проблеми, надано рекомендації в межах компетенції.

Відпрацьовано механізм взаємоінформування відповідно до Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції  та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що дало можливість забезпечити контроль за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Протягом жовтня проводилась робота з попередження рецидивних злочинів з 4 особами, що звільнились з місць позбавлення волі, 2 неповнолітніми умовно-засудженими, з 16 особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Фахівцями центру проводиться систематична соціальна робота  з внутрішньо переміщеними особами. В Ямпільському районі фактично проживає 16 сімей в яких виховується 21 дитина. З даними сім’ями проведені бесіди, надані консультації, здійснені оцінки потреб.

10 жовтня 2018 року було взято участь у організації заходу до Дня Захисника України та Дня Українського Козацтва.

10 жовтня 2018 року проведено тренінги:

– «Здоровий спосіб життя – сукупність стійких форм життєдіяльності людини» в ОНЗ НВК: ЗЗСО І СТ. гімназії м. Ямпіль.

– «Скажемо шкідливим звичкам – ні» в ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ СТ. с. Дзигівка.

– «Здоровий спосіб життя – це для тебе» в ЗСО І-ІІ ст. с. Северинівка.                                              

 

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом жовтня місяця 2018 року проведено всього:       

культурно-освітніх заходів – 43, присутніх – 12780,

концертів – 25,  присутніх – 8220,

виставок – 13, присутніх – 2265,

інших – 198, присутніх – 5583,

масових заходів – 279 і обслужено 28848 глядачів.

Основні масові заходи: Урочисте відкриття алеї Слави «Воїни світла», Святковий концерт до Дня захисника України та Дня українського козацтва, мітинг-покладання присвячений 74-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, День села Пороги, молодіжні вечори відпочинку та дискотеки.

Першого жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відбулися наступні заходи:

– Година спілкування «Роки людині до лиця»;

– Діалог – спілкування «Уклін тобі, осіннє покоління»;

– Акція «Ти у світі не один».

Також першого жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день музики, який був заснований за ініціативи Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО. Так, до Міжнародного дня музики були організовані:

– Естетична година «Музичне осені відлуння»;

– Казково-музична історія «У королівстві співучих мелодій»;

– Музичні посиденьки «Душу музикою омий».

День захисника України відзначається 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва. З нагоди відзначення Дня українського козацтва до Дня захисника Вітчизни організовано ряд заходів:

– Книжкові виставки «Славетні шляхи Українського козацтва»; «Від козака – до сучасного захисника»; «Українські лицарі духу»; «Ми правнуки славетних козаків»;

– Інформаційна хвилинка «Походження свята захисника України»;

– Патріотична година «Збройним силам України – слава!»;

– Літературний набат «Ви сила і мужність, Ви захист України». 

Двадцять восьмого жовтня країна відзначила День визволення України від німецько – фашистських загарбників. В рамках відзначення були організовані змістовні заходи:

– Історична панорама «Вітчизну прославили мужністю»;

– Книжково-ілюстративна виставка «Подвиг народу – пам’ять поколінь»;

– Виставка-пам’ять «Пам’ять про них збережуть обеліски».

 Всесвітній день захисту тварин, що відзначається у всьому світі щорічно, був заснований на Міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що проходив в 1931 році у Флоренції (Італія), і покликаний звернути увагу людства на проблеми інших мешканців планети.  Саме цьому Дню була присвячена інформаційна хвилинка «Торбинка цікавинок про улюблених тваринок» у Ямпільській районній бібліотеці для дітей.

Краєзнавча діяльність у жовтні була відзначена такими заходами:

– Виставка – вернісаж до Дня села «Квітни рідне село на добро і злагоду»;

– Літературно-краєзнавча година «Перед красою свого краю я низько голову схиляю»;

По популяризації читання  книги проведено наступні заходи:

– Конкурс читців «Осінні мелодії в творчості письменників»;

– Презентація «Хіт – парад нових видань».

До популяризації творів українських та зарубіжних письменників в відбулись:

– Виставка – персоналія «Ювілеї жовтня» – «Знайомі імена – нові зустрічі»;

– Літературне  асорті «Ювілейне  асорті  жовтня».

У жовтні 2018 року в Україні відзначалось 75-річчя від дня народження українського драматурга, поета, перекладача Б. Стельмаха. З цієї нагоди відбулись:

– Виставки «Гуси-лебеді його життя»; «Батькові слова»;

– Слайд-шоу «Білий лебідь української поезії».

В Ямпільському районному музеї образотворчого мистецтва                                                протягом  жовтня  2018 року проведено:

Душі безмежна невимовність» – виставка живопису та виробів декоративно-ужиткового мистецтва А. Мруг) .

«Чарівна краса вишитих картин» – персональна виставка вишитих картин Атаманчук Майї Володимирівни, с. Біла. (відкриття виставки – 02.10.2018 р.).

«Дух козацтва – Український дух» – виставка живопису на козацьку тематику з фондів музею, до Дня українського козацтва).

Серцем до подвигу доторкнись» – виставка графіки з фондів музею, до Дня Захисника Вітчизни).

«Україна в полум’ї війни» – виставка  біографічно інформаційних фотоматеріалів – до Дня Українського козацтва, та Дня Захисника Вітчизни).

«Творчість Ямпільщини» – участь у 70-ій  обласній  виставці  образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва,  м. Вінниця.

 

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації надано 34 висновки про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

 Вивчено, опрацьовано та видано 2 будівельних паспорти про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

 Приймали участь в комісії,  згідно  установленому порядку з розгляду заяв, звернень і скарг громадян, суб’єктів містобудування  в м. Ямпіль  з питань, що належить до компетенції сектору та вжиті відповідні заходи, які відповідають Закону України, державним будівельним нормам та стандартам.

Сектор приймав участь у виготовлені нової містобудівної документації, а саме:

– детальний план території для розміщення фотогальванічної електростанції на території Слобода-Підлісівської сільської ради, Ямпільського району (за межами населеного пункту);

– ведемо й надалі співпрацю з «Науково-виробничою компанією «Світязь» та сільськими головами щодо договорів на створення топографічних планів населених пунктів Ямпільського району.

Генеральний підрядник ПП «ОПТИМІСТ-Л» м. Вінниця приступає до виконання робіт по зовнішнім мережам водопроводу та каналізації які будуть виконуватись вздовж будинків №72 і №70 по вул. Савіна, після узгодження з відповідними службами міста та Ямпільською міською радою.

 

         Сектором  цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації протягом жовтня проведено:

5 жовтня, 22 жовтня 2018 року засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглянуто 6 питань.

10 жовтня штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту Ямпільської районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту району при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації в складних умовах осінньо-зимового періоду».

15 та 17 жовтня 2 спеціальних огляди захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Ямпільського району.

1-17 жовтня заходи до «Місячника цивільного захисту».

24 жовтня місячну перевірку працездатності внутрішньо обласної системи централізованого оповіщення та мережі місцевого радіомовлення.

25-31 жовтня організовано та забезпечено розроблення, погодження і затвердження керівниками підприємств, установ та організацій графіків проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту на 2019 рік.

За звітний період проводилось:

– виступи на Ямпільському теле-радіомовному комітеті щодо дій у надзвичайних ситуаціях;

– подавались статті в районній газеті «Ямпільські вісті» (12.10.2018, 17.10.2018);

– подавались замітки на офіційному сайті Ямпільської райдержадміністрації (04.10.2018, 05.10.2018).     

Протягом місяця підготовлено 2 проекти розпоряджень.

 

 

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

         С. МАЗУР

 

 

12.11.2018 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль