Звіт про виконання планів

 

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за квітень 2018 року

                 

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації в квітні 2018 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено плани роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на травень 2018 року.

Організаційно забезпечено проведення:

– трьох апаратних нарад з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

– трьох нарад з міським, сільськими головами, директорами шкіл, головами батьківських комітетів, депутатами районної ради, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальними підрозділами району з питань: підведення підсумків перевірки стану готовності районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та в особливий період, заходів з проведення реформи сільської медицини в районі, організації проведення весняного призову громадян в Збройні сили України та залучення військовозобов’язаних на військову службу за контрактом, перевірки стану готовності районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та в особливий період.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів міської, сільських рад на травень та організаційно забезпечено участь в них у квітні відповідальних працівників райдержадміністрації.

Підготовлено 6 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 3 проектів розпоряджень.

Підготовлено 11 довідок з питань роботи райдержадміністрації, виконавчих комітетів місцевих рад, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад які надіслано до облдержадміністрації, передано 5 телефонограм.

Проведено огляд 20 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу. Результати аналізу рішень виконкомів занесено в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за березень 2018 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Уточнено графік загальних зборів представників громадян населених пунктів територіальних громад.

Надано консультаційну допомогу апаратам Цекинівської, Петрашівської, В. Кісницької та Северинівської сільських рад з питань організаційного забезпечення проведення загальних зборів громадян та організаційно забезпечено участь в них представників районної державної адміністрації.

Надано практичну допомогу працівникам апаратів Довжоцької та Северинівської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 28 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організаційної роботи, ведення діловодства, забезпечення виконання повноважень.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі у відзначенні  32-річниці Чорнобильської трагедії.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у квітні місяці 2018 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 228 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 1 депутатське звернення. Відіслано 159 документів.

Зареєстровано 66 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Запротокольовано 3 наради з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації.

 

Звернення громадян які надійшли у квітні місяці на адресу вищих органів  державної  влади (29 письмових звернень) опрацьовано та  підготовлено  відповіді  на  них  за  підписом  керівництва  райдержадміністрації.

Опрацьовано 4 письмових та 2 усних звернення громадян,  що  надійшли   до  районної  державної  адміністрації  (реєстрація, подання на розгляд  керівництва, доведення до відома  виконавців  та інше).

Організовано проведення особистих  прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 9 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 3 письмових та 2 усних звернень.

 

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом квітня місяця робота здійснювалась згідно з Положенням про сектор із дотриманням вимог чинного законодавства на підставі плану роботи.

Проведений аналіз  та прогнозування розвитку суспільно – політичних процесів у районі, забезпечувалось постійне відстеження громадсько-політичних настроїв населення.

Здійснювалось інформування  облдержадміністрації про події, що носять суспільно – політичний характер і мають вплив на формування громадської думки серед населення району, у тому числі і для розміщення на веб-сайті обласної державної адміністрації .

Спільно з відповідними управліннями, відділами, службами районної державної адміністрації організовано та проведено заходи, які мають загально державний або суспільно–політичний характер, а саме: святкування  пасхальних днів в Ямпільському районі, відзначення дня Чорнобильської трагедії.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною. 

Політичні партії високої активності не проявляли, виступів партійних лідерів чи представників політичних партій у місцевих ЗМІ не простежувалось.

Усі події, що носять суспільно–політичний або загальнодержавний характер, діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування постійно висвітлювались на офіційному веб–сайті районної державної адміністрації,  телерадіомовним комітетом та редакцією газети “Ямпільські вісті” і були направлені на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

 

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації у квітні 2018 року проведені навчання з відповідальними працівниками з охорони праці.

У відповідності з планом ветеринарно-профілактичних заходів проведено зооветеринарний огляд та здійснено щеплення проти сибіроязвеної  хвороби 9216 голів ВРХ, 52 голів Кіз, 4 голів Коней, проти класичної чуми свиней 397 голів. Досліджено на лейкоз 6828 проб.

Протягом третьої декади квітня посіяно на кормові цілі 340 га однорічних трав при плані 245 га або на 38,8 % більше запланованої кількості та 596 га кукурудзи на силос при плані 1891 га.

Організовано комісійне проведення головної весняної ревізії бджолосімей в СТОВ «Нива», СТОВ «Писарівка», СТОВ «Буша» та ТОВ «Великокісницьке». Із наявних 354 бджолосімей вийшли із зимівлі 337, 17 бджолосімей будуть відновлені протягом літнього періоду за рахунок сформованих  відводків.

За рахунок розвантаження зимувальних ставків проведено зариблення ставка в с. Добрянка та реалізовано близько 20,1 тис. штук зарибка орендарям водних об’єктів району.

Проведено перше підживлення озимих культур на площі 11,9 тисяч гектар. Постійно проводиться контроль за посівами ярих культур. Посіяно 20257 гектарів ярих культур. Підготовлено розрахунок проведення жнив.

 

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району.

Промисловими підприємствами району за січень – квітень 2018 року виготовлено продукції у фактичних цінах на суму  26952,7 тис. грн. (76,1%),  що на 8459,3 тис. грн., менше  у порівнянні з відповідним періодом 2017 року.

У січні – квітні 2018 р. обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» – 14342,5 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 10020,4  тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 1349,1 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1106,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – 134,7 тис. грн.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо стану запровадження в районі системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-квітень 2018 року здійснено 95 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 14,6 млн. грн., економія – 373,5 тис. грн., сума запланованих коштів по договірних торгах склала – 4,1 млн. грн., економія – 222,8 тис. грн.

Сформовано та  подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання.

За січень-квітень 2018 року зареєстровано 3 юридичних особи і 61 фізичних осіб, а припинили господарську діяльність 57  фізичних осіб та 2 юридичні особи.

Підготовлено довідки щодо соціально–економічного розвитку В.Кісницької, Северинівської, Петрашівської, Цекинівської територіальних громад.

Сформовано та подано інформацію щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 5245;

– Паспортна система – 2665;

– Реєстрація бізнесу – 47;

– Реєстрація майна – 3571;

– Земельні відносини – 1348;

– Інші – 616.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводився щотижневий моніторинг використання коштів обласного та місцевих бюджетів на реалізацію природоохоронних заходів.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Сформовано та подано інформацію на запит прокуратури про кількість проведених закупівель за державні кошти по 12 управлінням, відділам, службам Ямпільського району.

Відділом житлово-комунального господарства розроблено проект програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2022 роки.

На виконання  розпорядження голови  районної державної адміністрації від 5 березня 2018 року   № 102  «Про впровадження двомісячника благоустрою населених пунктів Ямпільського району» організовано проведення  двомісячника благоустрою населених пунктів району з 5 березня 2018 року по 5 травня 2018 року.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

На виконання  розпорядження голови  районної державної адміністрації від 3 жовтня 2017 року  № 411 «Про теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери та житлового фонду району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» від 4 квітня 2018 року № 125 «Про завершення осінньо-зимового опалювального періоду 2017-2018 років  у Ямпільському районі» опалювальний період в бюджетних закладах завершено 6.04.2018.

На виконання  розпорядження голови  районної державної адміністрації від  16 квітня  2018 року № 162  «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років»  проводиться контроль за виконанням плану заходів підготовки до опалювального сезону бюджетних організацій та житлового фонду.

Здійснювався контроль готовності комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за квітень місяць 2018 року виконано на 119,3 %. При плані на місяць 5893,9 тис. грн. фактично надійшло 6903,5 тис. грн., що більше на 1009,6 тис. грн.

Протягом квітня місяця отримано з державного бюджету:

базової дотації –  1255,9 тис. грн.;

дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 1257,3 тис. грн..;

освітньої субвенції – 4996,3 тис. грн.;

медичної субвенції – 3016,7 тис. грн.;

субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню – 7818,8 тис. грн.

Касові видатки по загальному фонду бюджету у квітні місяці 2018 року по зведеному бюджету району проведено у сумі 26 092,8 тис. грн., що складає 89,5  % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 13 643,8 тис. грн., що складає 93,5 % до розпису на місяць. На медикаменти, продукти харчування , проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 1016,5 тис. грн. бюджетних коштів.

Прострочених боргів у бюджетній сфері немає, окрім видатків, які фінансуються за рахунок цільових субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення.

Незабезпечена потреба у коштах для виплати заробітної плати з нарахуванням працівникам бюджетної сфери складає 7 млн. 708 тис. грн., із яких:

Ямпільський РМЦ ПМСД – 2 млн. 466 тис. грн.;

Ямпільська ЦРЛ – 955 тис. грн.;

ЗОШ – 2 млн. 695 тис. грн.;

ДНЗ – 1 млн. 629 тис. грн.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення, надання матеріальної  та іншої допомоги найбільш соціально незахищеним верствам населення. За квітень 2018 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 15 письмових звернень громадян.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у березні  2018 року звернулось 1414 сімей.

Станом на 01.05.2018 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 90 сімей (103 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 28 сім’ям (в тому числі 49 членам сімей) на суму 45,3 тис. грн.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1492 ветерани війни, з них 345 учасників бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 4213 дітей війни, 3534 ветеранів праці, 136 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 103 ветерана військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 456 –  сільський педагог, бібліотекар, медик, працівник культури на пенсії, 1262 членів багатодітних сімей.

За звітний період заповнено 27 анкет на ортопедичні вироби та виготовлення технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у квітні нарахована компенсація на суму 19,8 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 183,1 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 01 травня 2018 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

За січень-березень 2018 року по підприємствах основного кола звітуючих, за даними моніторингу статистичної звітності ф.1-ПВ (місячна), рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району становить 5509 грн., що становить 81,5% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-лютий 2018 року (6754 грн.).  

 В порівнянні до попереднього періоду (січня-лютого 2018 року) (5507 грн.) заробітна плата залишилась на тому ж рівні (5507 грн.), в порівнянні з відповідним періодом минулого року вона зросла на 25,2% (+1109 грн.).

Проведено рейд робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення щодо інформування роботодавців, зайнятих обробленням декоративного та будівельного каменю. Відвідано 7 фізичних осіб-підприємців, в 3-х із них було виявлено використання найманої праці 7-ми працівників без належного документального оформлення. За результатами рейду ФОП Гаїна В.О. подав в податкову інспекцію повідомлення про прийняття на роботу 3-х працівників, які на момент відвідування працювали без оформлення.

Проведено навчання з питань охорони праці та електробезпеки. В навчанні взяли участь 43 посадових особи та технічні працівники.

В рамках проведення Тижня з охорони праці проведено семінар-наради щодо  дотримання законодавства з питань охорони праці на 10 підприємствах району.

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів. Протягом квітня 2018 року зареєстровано 3 колективних договори.

 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом квітня місяця виконано ряд організаційних заходів.

17.04.2018 року проведено нараду керівників ДНЗ з питань:

– Про результати атестації педагогічних працівників у 2017-2018 навчальному році;

– Про стан відвідування дітей в ДНЗ.

20.04.2018 року проведено нараду керівників навчальних закладів з питань:

– Про підсумки атестації керівних та педагогічних кадрів у навчальних закладах району в 2017-2018 навчальному році;

– Про організацію та проведення державної підсумкової атестації в навчальних закладах району;

– Про порядок завершення 2017-2018 навчального року.

Проведено фестиваль педагогічної майстерності педагогів, які атестуються в поточному навчальному році.

Підготовлено матеріали по наслідкам фахової атестації педпрацівників і подано в обласне управління освіти і науки звіт про підсумки атестації у 2017-2018 навчальному році в районі.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

Було проведено районні спортивні змагання, навчально-польові збори випускників ЗНЗ району, весняний екологічний місячник, огляд-конкурс шкільних екологічних агітколективів.

 

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у квітні проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Було організовано та проведено молодіжний конкурс екологічних задумів «Молодіждний  ЕКО погляд», «Мій голос я віддаю на захист природі».    

Координувалася робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї. У відділ  надійшло 4 повідомлення  із Ямпільського райвідділу внутрішніх справ про факти насильств у сім’ях,  всі вони зареєстровані у журналі, проведена відповідна профілактична робота, складені акти.     

Ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом  місяця оформлялись документи  4  батькам із багатодітних родин для отримання пільг,  передбачених діючим законодавством.

                                

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, організовано і проведено  засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації,  прийнято 4 рішення, взято участь у 10 судових засіданнях.

Організовано та проведено із залученням працівників структур дотичних до захисту прав дитинства 1 профілактичний рейд «Кризова сім’я» в селах району.

Проведено обстеження умов проживання 9 сімей в яких проживає та виховується 17 дітей. З батьками та дітьми проведено профілактичну роботу зважаючи на особливості проживання кожної сім’ї окремо.

В КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» направлено 1 малолітнього, жителя м. Ямпіль. 

У зв’язку із реформуванням системи інституційного догляду та виховання дітей, службою підготовлено та роздано відповідні листи міському, сільським головам із роз’ясненням подальших дій для вжиття заходів, щодо реінтеграції дітей в сімейне, родинне середовище та громаду.

За участю працівників служби зареєстровано 4 малолітніх, з них 3 – діти ромської національності.

Службою у справах дітей постійно надаються консультації та рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району з питань захисту законних прав та інтересів дітей. 

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліках Служби. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям.

 

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 150 сім’ями (в них 385 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечено своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 13 сімей, в яких виховується 28 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 3 прийомних сімей, в яких виховується 6 прийомних дітей та двох дитячих будинків сімейного типу, в якому виховується 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

Соціальними послугами було охоплено 4 вагітних жінок, а також 6 породіль, які народили дітей у квітні 2018 р.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 29 осіб з інвалідністю, з них – 19 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Протягом  квітня  2018 року соціальними послугами було охоплено 67 сімей учасників АТО, учасників бойових дій.

Роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

02 квітня 2018 року проведено районний захід «Я – захисник своїй державі».

05 квітня 2018 року проведено районні заходи:

– «День здоров’я» в ЗОШ в селах Качківка, Дзигівка та Северинівка;

– до Світлого Дня Воскресіння Христового «Пасхи».

24 квітня 2018 року проведено районний захід «Зробимо Україну чистішою».

Робота центру постійно висвітлюється у соціальній мережі на сторінці центру у Фейсбук.

 

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом квітня місяця 2018 року проведено:

       Культурно – освітні заходи – 59; присутніх – 4820.

       Концерти – 12; присутніх – 1917.

       Виставки – 16; присутніх – 1647.

       Інші заходи – 224; присутніх – 5512 і обслужено 13896 глядачів.   

Основні масові заходи: цикл Великодніх свят, заходи до Дня вшанування ліквідаторів Чорнобильської трагедії.

Особливу увагу звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних  дат України, письменників, громадських діячів.

1 квітня – у день  прекрасного, веселого, доброзичливого свята – Свята  Гумору  відбулись:

– Бібліографічний  огляд «Гумористична світова література»;

– Виставка – усмішка «Книжковий гумористичний  фуршет»;

– Година гарного настрою «Щирий сміх продовжує життя».

З нагоди свята Христового Воскресіння відбулись такі заходи:

– Фольк – елегія «Великдень: Великий день любові і добра»;

– Народознавчий урок «Великодня писанка»;

– Майстер – класи «Намалюю писанку»; «Писанковий дивосвіт»; «Великодня радість землю обіймає»; «Пасхальні чудеса»;

– Урок народознавства «Верба красна розцвітає, про Великдень сповіщає»;

– Урок духовності          «Під дзвони Великодні, хай ваша доля квітне!».

У рамках відзначення Всесвітнього Дня здоров’я були організовані:

– Година здоров’я «Здоров’я – це скарб»;

– Уроки здоров’я «Крокуємо на планету Здоров’я»; «Здоров’я – це скарб»;

– Виставка – порада «Здоров’я – це скарб, цінуй його».

До Всесвітнього дня землі та Дня довкілля було проведено ряд заходів:

– Виставки «За нас ніхто планету не врятує»; «Екологія сьогодні»;

– Літературно – екологічна   подорож «Обнімімо Землю красою і любов’ю»;

– Фото вікторина «Улюблені місця рідного села».

До Дня Чорнобильської трагедії у бібліотеках РЦБС відбулись:

–  Година – реквієм «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні»;

– Бесіда-вшанування «Чорнобиль: трагедія, подвиг і пам’ять»;

– Книжкові виставки «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі»;

– Виставки – реквієм «Журбою серце не спалити»; «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі».

До Року охорони культурної спадщини України й відзначення Дня пам’яток історії та культури організували такі заходи:

– Виставка – вернісаж «Світ культури, світ вічний, світ живий»;

– Фото розповіді «Історія Великої Кісниці в назвах її вулиць, пам’ятних місцях,  та будівлях»;

– Віртуальна історико – географічна подорож-прогулянка «Сім чудес Вінниччини».

У Всесвітній день книги і авторського права, який святкують у 190 країнах світу, вся спільнота  – і ті, хто читає, і ті, хто пише, видає та продає книжкову продукцію, – складають програми заходів, які свідчать про їхню любов до книги підготували  різноманітні соціокультурні заходи:

– Книжкові виставки «Ювіляри року»; «Від книги – до світла, до знань, до життя»; «Прочитай – це цікаво»;

– Бесіда «Мені без книги не навчитися, знань не дістати. Тільки книжки мені допоможуть людиною стати»;

– Бібліокараван «Книга, читач, бібліотека: читай, юність»;

– Вікторина «Пригоди української книжки».

До 65-річчя легендарної американської  співачки українського походження Квітки Цісику відбувся вечір музичного настрою «Українка, що співала душею», аудіо-презентація «Незабутня Квітка».

До популяризації творів українських та зарубіжних письменників:

До 100-річчя з народження українського письменника та громадського діяча О.Т. Гончара у книгозбірнях Ямпільщини відбулось ряд заходів:

– Літературна скарбничка «Постать Олеся Гончара в українській літературі»;

– Виставки-персоналії «Берег любові»; «І вільним птахом слово лине»;

– Книжкова викладка «Собор душі Олеся Гончара»;

– Виставка-портрет «Собор душі людської».

До 110 – річчя від дня народження українського  поета – гумориста  С. Олійника «У гуморі він справді  кошовий» був організований літературний портрет до дня народження М. Коцюбинського «Палітра слів в душі поета».

До 200 – річчя від дня народження          англійського письменника Томаса Майна Ріда були організовані виставка – портрет «Мандри в прерії» та виставка-знайомство «Автор романів подорожей та пригод».

 

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації надано 21 висновок про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

Видано 1 замовнику містобудівні умови та обмеження про початок виконання підготовчих робіт,  будівельних робіт, реконструкції або капітального ремонту будівель і споруд.

Вивчено, опрацьовано та видано 1 будівельний паспорт щодо будівництва  індивідуального житлового та господарських будівель.

Станом на 01.05.2018 року генеральним підрядником ПП «Оптиміст-Л» виконані такі види робіт  як, цегляна кладка 1-го, 2-го та 3-го поверхів, монтажем плит перекритій і сходових маршів та майданчиків, завершено кладку з газоблоків внутрішніх перегородок, а також завершені роботи по виконанню покрівлі будівлі метало-профілем багатоквартирного житлового будинку по вул. Савіна м. Ямполя.

 

        

 

 

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

          С. МАЗУР

 

 

10.05.2018 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль