Звіт про виконання планів

 

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за лютий 2018 року

                 

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на березень 2018 року.

Організаційно забезпечено проведення:

– апаратної наради з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

– 21.02.2018 засідання колегії райдержадміністрації з питання:

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та пріоритети і цілі райдержадміністрації на 2018 рік.

– наради з міським, сільськими головами, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань: підготовки до весняного призову призовників на строкову військову службу в Збройні сили України та Національну гвардію України.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів міської, сільських рад на березень та організаційно забезпечено участь в них у лютому відповідальних працівників райдержадміністрації.

Підготовлено 3 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 2 розпоряджень.

Підготовлено 16 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконавчих комітетів місцевих рад, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 3 телефонограми.

Проведено огляд 20 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу. Результати аналізу рішень виконкомів занесено в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за січень 2018 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Сформований графік загальних зборів представників громадян населених пунктів територіальних громад. Надано практичну допомогу  щодо організаційного забезпечення проведення загальних зборів громадян с. Клембівки, та організаційно забезпечено участь в них представників районної державної адміністрації.

 Надано консультаційну допомогу виборчим комісіям з питань організації проведення проміжних виборів депутата Русавської сільської ради замість вибулого.

Надано практичну допомогу апаратам Безводнівської та  Бушанської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 40 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організаційної роботи, ведення діловодства, забезпечення виконання повноважень.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 249 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 3 депутатських звернення. Відіслано 142 документа.

Зареєстровано 43 розпорядження виданих головою райдержадміністрації.

Запротокольовано 1 засідання колегії райдержадміністрації, 1 нараду з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації. Підготовлено 2 доручення голови РДА.

 

Звернення громадян (28 письмових та 6 усних) які надійшли у лютому місяці на адресу вищих органів  державної  влади опрацьовано та  підготовлено  відповіді  на  них  за  підписом  керівництва  райдержадміністрації.

Опрацьовано 33 письмових та 6 усних звернень громадян,  що  надійшли   до  районної  державної  адміністрації  (реєстрація, подання на розгляд  керівництва, доведення до відома  виконавців  та інше).

Організовано проведення особистих  прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 7 письмових та 7 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 3 письмових та 2 усних звернень.

 

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації здійснювалась робота згідно  Положення про сектор із дотриманням вимог чинного законодавства на підставі плану роботи.

Проведений аналіз  та прогнозування розвитку суспільно-політичних процесів у районі, забезпечувалось постійне відстеження громадсько- політичних настроїв населення.

Здійснювалось інформування  облдержадміністрації про події, що носять суспільно-політичний характер і мають вплив на формування громадської думки серед населення району, у тому числі і для розміщення на веб – сайті обласної державної адміністрації.

Спільно з управліннями, відділами, службами районної державної адміністрації організовано та проведено заходи, які мають загально державний або суспільно – політичний характер, а саме: вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ колишнього Союзу РСР з Республіки Афганістан, День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Проводилась робота  з громадськими організаціями, що діють на території району.

Усі події, що носять суспільно – політичний або загальнодержавний характер, діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування постійно висвітлювались на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації,  телерадіомовним комітетом та редакцією газети “Ямпільські вісті”.

 

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації проводився відбір монолітів для контролю за станом перезимівлі озимих культур. При аналізі відібраних монолітів загибелі озимих культур  не відмічено.

 Проведено навчання з охорони праці. Агроформуваннями забезпечено необхідні умови праці.

Надано методичну допомогу в обладнанні родильних приміщень в СТОВ «Нива» с. Безводне, ПрАТ  ПК «Поділля»  с. Дзигівка СГД «Клембівка», тепляків в ПСП «Вікторія» с.Ратуш.

Проінформовано зооветспеціалістів с/г підприємств району в підготовці документації з питань відтворення поголів’я ВРХ на часткове відшкодування у розмірі 100 гривень за одну голову ВРХ.

Зооветспеціалістам надано методичну розробку на електронні носії по організації проведення зимівлі та турової системи опоросів на дрібних свинофермах.

Виконано розрахунок та розроблена програма дій на період проведення весняно-польових робіт.

 

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району.

Промисловими підприємствами району за січень – лютий 2018 року виготовлено продукції у фактичних цінах на суму  16156,8 тис. грн. або 103,0%,  що більше на 465,3 тис. грн. у порівнянні з відповідним періодом 2017 року.

Обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» – 7948,1 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 6781,4  тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 745,6 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 547,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – 134,7 тис. грн.

Подано інформацію, щодо реалізації скрапленого газу ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» для побутових потреб населення району, якого реалізовано 24927,0 кг.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо стану запровадження в районі системи електронних закупівель Prozorro. Всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-лютий 2018 року здійснено 63 електронних торги, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 14299987,3 грн., економія – 349035,37 грн., сума запланованих коштів по договірних торгах склала – 3145240,36 грн., економія – 113012,35 грн.

Сформовано та подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. Зареєстровано 1 юридична особа і 27 фізичних осіб, а припинили господарську діяльність 30  фізичних осіб та 2 юридичні особи.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району. Сформовано та подано оголошення про початок конкурсного відбору проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів ХV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Проводився щотижневий моніторинг використання коштів обласного та місцевих бюджетів на реалізацію природоохоронних заходів.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Сформовано та подано інформацію щодо проектів комунальної та державної форми власності, завершення реалізації та введення в експлуатацію яких планується у 2018 році.

Відділом житлово-комунального господарства та інфраструктури управління проводилась робота щодо благоустрою населених пунктів району, організації поводження з твердими побутовими відходами, прибирання доріг, тощо. Розробляється проект програми по поводженню з твердими побутовими відходами на 2018-2022 роки. Здійснювався контроль готовності комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за лютий місяць 2018 року виконано на 125,5 %. При плані на місяць 5 млн. 430 тис. грн. фактично надійшло 6 млн. 817  тис. грн., що більше на 1 млн. 387 тис. грн.

Протягом лютого місяця отримано з державного бюджету:

– базової дотації – 1 млн. 256 тис. грн.;

– освітньої субвенції – 4 млн. 996 тис. грн.;

– медичної субвенції – 3 млн. 17 тис. грн.;

– субвенцій на виплату державних допомог, пільг, субсидій населенню – 7млн 92 тис. грн.

Касові видатки по зведеному бюджету району  проведено у сумі 25 млн. 202 тис. грн., що складає 90,8 % до періоду.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 10 млн. 667 тис. грн., що складає 95 % до розпису на місяць. На медикаменти, продукти харчування, проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 1 млн. 648 тис. грн. бюджетних коштів.

Прострочених боргів у бюджетній сфері немає, окрім видатків, які фінансуються за рахунок цільових субвенцій з державного бюджету на соціальний захист населення.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення, надання матеріальної  та іншої допомоги найбільш соціально незахищеним верствам населення.

За лютий 2018 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 20 письмових звернень громадян.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива і скрапленого газу звернулось 576 сімей.

Згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 89 сімей (102 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 28 сім’ям (в тому числі 49 членам сімей) на суму 34,91 тис. грн.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1525 ветеранів війни, з них 337 учасників бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 4299 дітей війни, 3576 ветеранів праці, 136 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 103 ветерана військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 458 –  сільський педагог, бібліотекар, медик, працівник культури на пенсії, 1285 членів багатодітних сімей.

За звітний період заповнено 38 анкет на ортопедичні вироби та виготовлення технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням.

Ліквідаторам аварії на ЧАЕС нарахована компенсація вартості продуктів харчування на суму 28,5 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 190,2 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 01 березня 2018 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

За даними моніторингу номінальна середньомісячна заробітна плата штатного працівника по району за січень 2018 року становить 5529 грн.  В порівнянні до грудня 2018 року (5878 грн.) заробітна плата зменшилась на  5,9% (-349 грн.),  до відповідного періоду минулого року зросла на 30,6% (+1297 грн.).

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів. Протягом лютого 2018 року укладено 2 колективних договори.

За участю державних інспекторів управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами, інженерно-технічним персоналом та технічними працівниками підприємств, установ, організацій району з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, промислової безпеки зокрема і під час експлуатації електроустановок споживачів.  В нараді взяло участь понад 90 осіб.

Організовано проведення навчання спеціалістів та технічних працівників з питань охорони праці, правил безпечної та технічної експлуатації електроустановок споживачів. Навчанням було охоплено 92 працівники.

                                              

Відділом освіти райдержадміністрації в лютому проведено ряд організаційних заходів.

 22.02.2018 року проведено нараду керівників ДНЗ з питань:

  Про проектування інтерактивного предметно-розвивального простору;

  Про стан предметно-розвивального простору в групах та на територіях ДНЗ;

  Про підготовку та проведення фестивалю педагогічних працівників, які      атестуються в поточному навчальному році;

  Опрацювання нормативних документів.

  27.02.2018 року проведено нараду директорів шкіл з питань:

   Про підготовку та проведення ЗНО;

   Про стан злочинності та правопорушень серед дітей у 2017 році;

   Про план оптимізації мережі навчальних закладів на 2018 рік.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Здійснено контроль за підготовкою випускників шкіл району до зовнішнього незалежного оцінювання та проходження реєстрації.

Узагальнено відомості про претендентів на нагородження Золотими та Срібними медалями.

Проведено соціально-психологічне дослідження на тему «Молодь та протиправна поведінка».

Організовано та проведено спортивні змагання  з волейболу та баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у лютому  проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Спільно із відділом культури  організували та провели святкові заходи до дня всіх закоханих. До 29 – річниці виведення військ із Республіки Афганістан було організовано та проведено зустріч учасників війни із керівництвом району, також було проведено конкурс національно – патріотичної пісні «Свою Україну любіть».           

Координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї. У відділ  надійшло 2 повідомлення  із Ямпільського райвідділу внутрішніх справ про факти насильств у сім’ях,  всі вони зареєстровані у журналі, проведена відповідна профілактична робота, складені акти. Відділом ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом  місяця оформлялись документи 3 батькам із багатодітних родин для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

Проведено районні спортивні змагання: турнір з волейболу присвячений пам’яті О. Кудими,  А. Новожена,  А. Момотюка, турнір з футзалу  пам’яті М. Кожухаря.

Високі результати показали учасники районних команд на змаганнях  із рукопашного бою, який проходив у м. Києві, та м. Хмельницькому, змаганнях   з вільної боротьби у м. Тульчин.

Приймали участь у змаганнях з волейболу серед чоловіків у м. Тульчин.

                                

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, підготовлено один проект розпорядження голови РДА, організовано і проведено 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації де прийнято 5 рішень, взято участь у 9 судових засіданнях.

Проведено обстеження умов проживання 5 сімей в яких проживає та виховується 8 дітей.

В комунальний заклад «Жмеринський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» направлено трьох неповнолітніх, які залишилися без батьківського піклування.

Знято з первинного обліку одну дитину у зв’язку із досягненням повноліття.

Розпочато роботу з підготовки реалізації в районі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа. 

Службою у справах дітей надавалися консультації та методичні рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району щодо одержання соціальних допомог, поліпшення роботи з питань ведення обліку неповнолітніх та роботи опікунських рад, призначення опіки і піклування, усиновлення та ін.

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліку Служби.

 

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводилась роботу з 193 сім’ями (в них 433 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечувалось своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.

 У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 12 сімей, в яких виховується 22 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

 Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 3 прийомних сімей, в яких виховується 6 прийомних дітей та 2 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

 Соціальними послугами було охоплено 5 вагітних жінок, а також 5 породіль, які народили дітей у лютому 2017 р.

 Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 25 осіб з інвалідністю, з них – 15 дітей з обмеженими функціональними можливостями, 75 сімей учасників АТО, учасників бойових дій, 5 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

 Робота центру постійно висвітлюється у засобах масової інформації та у соціальній мережі Фейсбук.

 

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом лютого місяця 2018 року проведено:

       Культурно – освітні заходи – 59; присутніх – 4820;

       Концерти – 12; присутніх – 1917;

       Виставки – 16; присутніх – 1647;

       Інші – 224; присутніх – 5512;

       Всього обслужено 13896 глядачів.   

Основні масові заходи: конкурсі програми до Дня закоханих, вечори-зустрічі  з ветеранами  Афганістану, мітинги-реквієми пам’яті Небесної Сотні, вечори відпочинку та дискотеки.

Особливу увагу звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних дат України, письменників, громадських діячів.

Бібліотеки Ямпільської РЦБС до відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав провели:

– Виставки «Свистіли кулі над Афганом»; «Афганська війна очима сьогодення»; «Афганістан: Подвиг. Трагедія. Пам’ять.»;

– Години пам’яті «Афганські сторінки хвилюють моє серце»; «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами»

– Вечори – зустрічі з афганцями «Крізь пекло афганської війни»; «Афганістан болить в моїй душі».

З метою вшанування  Героїв Небесної Сотні проведені такі заходи:

–  Уроки мужності         «Герої сьогодення – Небесна сотня»; «Мамо я не вернусь:…Героям Небесної Сотні присвячується»; «Україну творять патріоти»;

– Години пам’яті «Пробач мені, мамо, за чорну хустину»; «Небесна Cотня у вирій полетіла»;

–  Виставка пам’яті  «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

День Святого Валентина був відзначений поетичною аквареллю «Палітра слів кохання в душі поета», книжковою виставкою «Тема кохання в літературі» та поетичним конкурсом «На крилах кохання».

До Міжнародного Дня рідної мови проведені:

– Літературні години «Як річка з роду і до роду, так мова з’єднує народ»; «Слово до слова – звучить рідна мова»;

– Книжкові виставки «Плекатимеш мову – цвістимуть слова»; «Скарб від далеких прадідів — то рідна мова й рідне письменство»

– Година спілкування «Мова – життя основа».

До популяризація творів українських та зарубіжних письменників відбулись:

До 147- річчя від дня народження Лесі Українки:

– Виставка портрет «Горить моє серце»;

– Поетична алея «Вогонь Лесиних поезій»;      

– Літературна година «Життя, гідне подиву і захоплення»;

– Поетичний струмок «Я жива, я буду вічно жити, я маю в серці те, що не вмирає».

 До  105 – річчя від дня народження американського письменника Ірвіна Шоу відбулася виставка-персоналія «Перлини  творчого спадку Ірвіна Шоу».

 До 190 – річчя від дня народження французького письменника Жюль Верна були організовані:

– Виставка – портрет «Світ Жюль Верна»;

– Книжкова виставка літератури «Книжковий острів мрії і фантазії»;

– Тематична полиця «Неосяжний світ Жюля Верна».

В Ямпільському районному музеї образотворчого мистецтва протягом лютого  2018 року проведені:

– Персональна виставка Мирослави Болтян «На крилах мрій» – с. Гальжбіївка з метою популяризації майстрів району;

– Виставка «Повернуті шедеври» – повернутих  музею картин оригіналів та копій;

– Виставка рушників «На білих крилах рушників» – із фондів музею до популяризація фондів музею;

– Виставка фото «На спомин душ свіча горить» – інформаційних матеріалів  до дня вшанування Героїв Небесної сотні.

 

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації надано 29 висновків про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

Видано 1 замовникові містобудівні умови та обмеження про початок виконання підготовчих робіт,  будівельних робіт, реконструкції або капітального ремонту будівель і споруд, а саме центрального водопроводу по прилеглих вулицях с. Довжок Ямпільського району.

Продовжується будівництво триповерхового 12-ти квартирного житлового будинку по вул. Савіна 72А. Станом на 01.03.2018 року генеральним підрядником ПП «Оптиміст-Л» виконані такі види робіт ,  цегляна кладка 1- 3-х поверхів, монтаж плит перекриття і сходових маршів та майданчиків, завершено кладку з газоблоків внутрішніх перегородок, а також завершуються роботи по виконанню покрівлі будівлі метало-профілем.

 

Сектором  цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації у лютому місяці 2018 року проводилась робота відповідно до плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області.

Проведено 5 засідань районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглянуто 10 питань.

Пройшли функціональне навчання у сфері цивільного захисту 4 особи, що становить 25% від плану комплектування на 2018 рік.

Прийнято участь у навчально-методичному зборі щодо підсумків роботи з підготовки цивільного захисту області у 2017 році та визначення основних завдань у зазначеній сфері на 2018 рік.

Здійснено 3 спеціальних огляди захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Ямпільського району.

Прийнято участь у роздільно-штабному тренуванні з територіальної оборони.

Здійснено технічну перевірку працездатності внутрішньо обласної системи централізованого оповіщення та мережі місцевого радіомовлення.  

Протягом місяця підготовлено проект розпорядження:

– «Про здійснення спеціальних оглядів захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території Ямпільського району у 2018 році».

        

 

 

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

          С. МАЗУР

 

 

12.03.2018 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль