Звіт про виконання планів

 Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за березень 2019 року

                 

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації у березні 2019 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено плани роботи відділу організаційної роботи та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на квітень, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації та ІІ квартал 2019 року.

Організаційно забезпечено проведення:

– трьох апаратних нарад голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації.

– наради з міським, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та району (за списком), головою ОВК, головами ДВК з питань: про матеріально – технічне забезпечення дільничних виборчих комісій з виборів Президента України 31 березня 2019 року; про порядок використання і уточнення списків виборців; про стан пожежної безпеки виборчих дільниць та її забезпечення під час проведення голосування та підрахунку голосів; про забезпечення дотримання законності та правопорядку під час проведення голосування та підрахунку голосів.

Організовано виїзні зустрічі голови районної державної адміністрації з жителями Безводнівської, В.Кісницької, Дзигівської, Довжоцької, Качківської, Клембівської, Писарівської, Порогівської, Ратуської, Русавської, Северинівської, Сл.Підлісівської, Тростянецької територіальних громад з питань: пенсійного забезпечення; розрахунків за спожиту електроенергію; монетизацію субсидій, ремонту доріг та соціально – економічного розвитку громад.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на квітень 2019 року.

Підготовлено 4 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 2 проектів розпоряджень.

Підготовлено 15 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів місцевих рад, проведення місцевих виборів та виборів Президента України 31 березня 2019 року, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 6 телефонограм.

Проведено огляд 24 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесені в електронну базу.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за лютий 2019 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано практичну допомогу апаратам В. Кісницької та Гальжбіївської сільських рад по питанню організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Надано 37 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації роботи, ведення діловодства, забезпечення виконання повноважень.

Організовано та забезпечено видачу виборчих скриньок дільничним виборчим комісіям.

Прийнято участь в матеріально-технічному забезпеченні окружної виборчої комісії з виборів Президента України.

Організовано роботу інформаційно-аналітичної групи в період проходження голосування та підрахунку голосів виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі у відзначенні 75 річниці визволення м. Ямполя від німецько-фашистських загарбників.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства у березні місяці 2019 року здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 263 документи, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 1 депутатське звернення. Відіслано 156 документів.

Зареєстровано 31 розпорядження виданих головою райдержадміністрації.

Проведено 3 наради з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації. Зареєстровано 3 доручення голови РДА.

Звернення громадян які надійшли у березні місяці на адресу вищих органів державної влади (38 письмових та 5 усних) опрацьовано та підготовлено відповіді на них за підписом керівництва райдержадміністрації.

Організовано проведення особистих прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 10 письмових та 10 усних звернень.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 4 письмових та 6 усних звернень.

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації протягом березня місяця здійснювалась робота згідно  Положення про сектор із дотриманням вимог чинного законодавства на підставі плану роботи.

Проведений аналіз  та прогнозування розвитку суспільно – політичних процесів у районі, забезпечувалось постійне відстеження громадсько-політичних настроїв населення.

Здійснювалось інформування  облдержадміністрації про події, що носять суспільно – політичний характер і мають вплив на формування громадської думки серед населення району.

Спільно з відповідними управліннями, відділами, службами районної державної адміністрації організовано та проведено заходи, які мають загально державний або суспільно – політичний характер, а саме: відзначення  Міжнародного Дня захисту прав жінок та миру в Ямпільському районі, відзначення річниці визволення Ямпільщини від фашистських загарбників.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною та передбачуваною.

Усі події, що носять суспільно – політичний або загальнодержавний характер, діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування постійно висвітлювались на офіційному веб–сайті районної державної адміністрації,  телерадіомовним комітетом та редакцією газети “Ямпільські вісті” і були направлені на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації у березні 2019 року надавались методичні рекомендації щодо забезпечення належного стану з охорони праці та проведення польових робіт.

Організовано постійний догляд за посівами озимих культур. Розпочато догляд у весняний період з підживлення. Підживлено 11006 га.

Щомісячно проводиться аналіз витрачання  та залишку кормів в розрізі с/г підприємств з поданням звіту в Департамент АПР.

Проводився контроль за оперативною  звітністю про хід весняно-польових робіт в агроформуваннях району.

Проведено моніторинг вагового господарства, яке на 50 % підготовлено до збирання урожаю.

В агроформуваннях створені необхідні умови праці та відпочинку для працюючих.

Постійно проводиться методична допомога по посіву ярих культур.

Розроблено графік надходження приплоду в с/г підприємствах на І півріччя 2019 року, проводиться щомісячний аналіз з організації робіт по відтворенню.

Щочетверга надається Департаменту оперативна інформація по готовність техніки до весняно – польових робіт, наявності та використанню ППМ.

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району, якими за січень- березень 2019 року виготовлено продукції у фактичних цінах на 41370,4 тис. грн. (187,8%),  що на 19346,3 тис. грн. більше  у порівнянні з відповідним періодом 2018 року.

У січні-березні 2019 р. обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» –22122,5 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 16612,0 тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 1490,9 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 812,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – дане підприємство є сезонним і в березні свою діяльність не здійснювало.

– ПАТ «Ямпільський кар’єр» – 333,0 тис. грн.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо реалізації скрапленого газу ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» та ТОВ «Укрбалонпостач» для побутових потреб населення району, якого за березень 2019 року реалізовано 24171,0 кг.

Подано інформацію щодо стану запровадження в районі системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-березень 2019 року здійснено 101 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах склала 11949047,7 грн., економія – 363037,41 грн.; сума запланованих коштів по договірних торгах склала 4995371,45–  грн., економія – 113179,03 грн.

Сформовано та подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. За січень-березень 2019 року зареєстровано 41 фізична особа, а припинили господарську діяльність 41  фізична особа та 3 юридичних особи.

Сформовано та подано інформацію за січень-березень щодо кількості наданих адміністративних послуг за видами які надаються через ЦНАП:

– Соціальні послуги (соц. захист, праця) – 3755

– Паспортна система – 1849

– Реєстрація бізнесу – 35

– Реєстрація майна – 1819

– Земельні відносини – 654

– Видача довідок архівного відділу РДА – 83.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Здійснено контроль та надано допомогу в реєстрації та подачі 22 проектів від територіальних громад району на ХVІ обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.

Проводився моніторинг реалізації та використання коштів проекту «Будівництво Гальжбіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального підприємства «Ямпільський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги», що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Проводився щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Проводився моніторинг впровадження проектів, що пропонуються до фінансування в рамках реалізації Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2019 рік.

Здійснювався аналіз виконання рейсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 та враховуючи лист Мінрегіону від 23.12.2011 №7/21-18133 щодо продовження безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, місцевими радами району постійно проводяться заходи щодо  санітарного прибирання територій.

Здійснювався моніторинг стану проходження опалення бюджетних закладів району на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 9 жовтня 2018 року № 411 «Про теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери та житлового фонду району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Здійснювався контроль готовності комунальних служб до ліквідації наслідків негоди.

Здійснюється  контроль щодо кількості встановлених вузлів обліку теплової енергії в будівлях, в яких розташовані бюджетні установи (школи, дитячі садки, лікарні).

 

Фінансовим управлінням райдержадміністрації доходи загального фонду бюджету району за березень місяць 2019 року виконано на 151,9 %. При плані на місяць 3461,5 тис. грн. фактично надійшло 5258,2 тис. грн., що більше на 1796,7 тис. грн.

Протягом березня місяця отримано з державного бюджету:

– базової дотації –  1494,3 тис. грн.;

– освітньої субвенції – 5458,9 тис. грн.;

– медичної субвенції – 2256,1 тис. грн.;

– субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню на оплату енергоносіїв та придбання твердого палива  і скрапленого газу – 7383,4 тис. грн.        

Касові видатки по загальному фонду бюджету у березні місяці 2019 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 30270,8 тис. грн., що складає 93,3  % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 15,2 млн. грн., на медикаменти, продукти харчування, проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано більше 3,5 млн. грн. бюджетних коштів.

Прострочених боргів у бюджетній сфері станом на 01.04.2019 р.  немає.

За оперативною інформацією незабезпечена потреба в коштах складає 6581,4 тис. грн., із яких:

– ЗОШ – 5043,8 тис. грн.;

– ДНЗ та БДЮТ – 1537,6 тис. грн.

 

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом березня здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення Ямпільського району. За березень 2019 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 13 письмових звернень громадян.

Протягом березня 2019 року до управління з приводу державних соціальних допомог звернулись 197 осіб.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у березні 2019 року звернулись 1220 сімей.

Призначено субсидії  на житлово-комунальні послуги на суму 485,5 тис. грн. та на придбання твердого палива та скрапленого газу 983 сім’ям на суму 2960,5 тис. грн.

Заборгованість станом на 01.04.2019 р. по використаним субсидіям складає: 2953,6 тис. грн.

Станом на 01.04.2019 р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення операції об’єднаних сил, на території Ямпільського району тимчасово проживає 56 сімей (92 особи).

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення операції об’єднаних сил, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 24 сімей (в тому числі 40 членам сім’ї) на суму 36,8 тис. грн.

З метою забезпечення контролю над цільовим використанням державних коштів працівниками сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення проведено, в межах повноважень, 166 обстеження сімей з метою визначення їх права на призначення різних видів державних соціальних допомог, житлових субсидій.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебуває 1380 ветеранів війни, з них 465  – учасники бойових дій із числа учасників антитерористичної операції на сході країни, 3882 – діти війни, 3348 – ветерани праці, 129 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 69 ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів військової служби, 453 – сільські педагоги, бібліотекарі, медики, працівники культури на пенсії, 1233 – члени багатодітних сімей.  

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у березні нарахована компенсація на суму 19,1 тис. грн.

У березні 2019 року виплачено одноразову матеріальну допомогу соціально незахищеним верствам населення на суму 30 тис. грн.

За користування житлово-комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 157,6 тис. грн.  Особам, які мають право на пільги відповідно до законодавства, виплачена компенсація за придбання твердого палива та скрапленого газу на суму 835,0 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 01 квітня 2019 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Підготовлено та надано голові райдержадміністрації матеріали щодо рівня середньомісячної заробітної плати по підприємствах всіх форм власності за лютий 2019 року, що входять в основне коло звітуючих в органи статистики.

В лютому 2019 року середня номінальна заробітна плата штатного працівника району становила 6791 грн. Порівняно з січнем розмір заробітної плати зменшився на 2% (-135 грн.), а відносно лютого 2018 року зріс на 23,7% (+1303 грн.).

В лютому порівняно з січнем відбулось зростання заробітної плати у галузях економіки району: в промисловості – на 15,7% (+1261 грн.), в державному управлінні – на 22,9% (1826 грн.).

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району з питань оплати та охорони праці, укладання колективних договорів.

                                                                         

Сектором охорони здоров’я райдержадміністрації протягом березня місяця проведено роботу щодо виконання протокольних доручень голови Ямпільської райдержадміністрації.

Здійснювався фінансовий контроль закладів охорони здоров’я.

Проведено  медичну раду щодо  святкування Дня 8 Березня.

Під постійним контролем знаходиться постанова Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», за 3 місяці виписано безкоштовних рецептів 5106 на суму 225,9 тис. грн.

Під контроль взято доручення голови обласної державної адміністрації     № 01.01.-13/1203 від 27 лютого 2019 року «Про підготовку закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги до укладання угод з НСЗУ».

КНП «Ямпільська ЦРЛ» завершено тендерні процедури щодо закупівлі комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. 

Прийнято участь в черговій сесії Ямпільської районної ради. Де було внесене питання про зміни до районної програми «Майбутнє Ямпільщини в збереженні здоров’я громадян» на 2017 – 2022 роки згідно додатку №1.

Підходять до завершення ремонтні роботи хірургічного відділення при плані 1755,7 тис. грн. використано 1333,6 тис. грн. та неврологічного відділення при плані 1788,6 тис. грн. використано 347,7 тис. грн..

Змонтовано пожежну сигналізацію на суму 990,2 тис. грн. в КНП «Ямпільська ЦРЛ».

Продовжується будівництво лікарської амбулаторії в с. Гальжбіївка за кошти субвенції з державного бюджету для розвитку сільської медицини. В березні 2019 року використано 650,4 тис. грн.

На виконання доручення голови районної державної адміністрації   проводилась  робота по благоустрою прилеглих територій медичних закладів.

Продовжується реалізація 2 страхових проектів, по співпраці з компаніями «Країна» та «Провідна». За рахунок страхових компаній проліковано 350 осіб та на розвиток центральної районної лікарні отримано благодійно за 3 місяці 2019 року 54,6 тис. грн.

Сімейними лікарями амбулаторно проліковано 1334 застраховані особи.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом березня місяця 2019 року проведено:         

культурно – освітніх заходів – 62, присутніх – 7890,

концертів – 33,  присутніх – 8745,

виставок – 18, присутніх – 3565,

інших – 208, присутніх – 2776,

масових заходів – 321 і обслужено 22976 глядачів.

Основні масові заходи: Районний конкурс читців «Кобзар і Україна, Урочистості та концерти до Міжнародного жіночого дня 8-го Березня, Вечори пам’яті 75-ї річниці з Дня народження поета та композитора В.Івасюка, Мітинги-реквієми присвячені 75 річниці визволення Ямпільщини від німецько-фашистських загарбників,  молодіжні вечори та дискотеки.

Робота бібліотек Ямпільської РЦБС протягом березня місяця 2019 року  проводилась згідно планів роботи. Особливу увагу бібліотеки звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних  дат України, письменників, громадських діячів.

До 205 – ї річниці з дня народження Т. Г. Шевченка по бібліотеках району пройшов ряд цікавих та змістовних заходів:

– Березневі читання «Шевченкові слова добра й любові, як слово батьківське в душі ми збережем»;

– Літературна стежина «Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово»;

– Книжкова виставка «Твори Тараса-України гордість і окраса».

Вшановуючи пам’ять видатного українця – композитора і поета Володимира Івасюка, якому в цьому році виповнилося б70 років, бібліотеки Ямпільщини провели ряд цікавих заходів. Так, в рамках відзначення на державному рівні 70-річчя від дня народження українського композитора й поета В. Івасюка відбулись:

– Мистецька година «Митець, який надто любив Україну»;

– Музична елегія «У полоні пісень Володимира Івасюка»;

– Мистецька вітальня «Твоя пісня завжди поміж нас».

  До  Міжнародного жіночого дня   8  березня у бібліотеках РЦБС  були організовані  заходи:

– Літературо – музична композиція «Жінка. Краса. Натхнення»;

– Виставки «Видатні жінки епохи»; «Весна дарує свято».

До 75-річчя визволення Ямпільщини від німецько-фашистських загарбників  у бібліотеках району було організовано:

– Урок історії «Пам’яті минулого ріка…»;

– Книжково-ілюстративна виставка «Ямпільщина у полум’ї війни».

Бібліотеки Ямпільської РЦБС долучились до відзначення на державному рівні 380 – ти річчя від дня народження українського військового, державного діяча, гетьмана України І. С. Мазепи такими заходами:

– Історична хвилина «Людина. Політик. Легенда»;

– Виставка – персоналія «Іван Мазепа – історична постать України».

До Всесвітнього дня поезії було проведено ряд заходів:

–  Тематична полиця «Письменники нашого краю»;

– Поетичний калейдоскоп «Все, що душа довірила словам».

З нагоди свята Всесвітнього дня організована книжкова виставка «Будь сучасним! Читай українське».

До популяризації творів українських та зарубіжних письменників відбулось:

Цикл  «Бібліотечний  хіт-парад «Ювілейний  калейдоскоп березня» у Северинівській сільській філії включив такі заходи по відзначенню письменників ювілярів березня:

– Літературна хвилина до 160 – річчя  від дня народження єврейського письменника Шолом – Алейхема «Шолом – Алейхем і Україна»;

– Виставка – присвята «Кобзарева зоря»;

– Виставка-персоналія до 100 – річчя від дня народження  українського письменника, драматурга «Новаторство  О.Коломійця»;

 – Презентація творчості до 115 – річчя від дня народження українського поета М.М. Вороного «Життя та творчість М. Вороного»;

– Літературний портрет до 90 – річчя від  дня  народження українського письменника Ю.М. Мушкетика «До глибин  людського».

– Літературне знайомство з творчістю Ю. Мушкетика «Життєвий та творчий шлях Ю. Мушкетика» та бібліотечний non – stop  «Юрій Мушкетик – визнаний майстер української історичної прози».

В Ямпільському районному  музеї образотворчого мистецтва протягом березня 2019 року проводилися наступні заходи:

– «Пророк українського народу» – виставка  предметів з фондів музею присвячена Т.Шевченку.

– «Мистецтво позитивних емоцій» – виставка офортів та репродукції з фондів музею.

– «Історія Буші в світлинах» – виставка історичних  фото про Бушу.

– «Тріпільське світобачення» – кераміки ДІКЗ «Буша».

– «І ніжність серця, й жіночих рук тепло» – виставка до 8 березня в РБК фойє.

 

Відділом освіти райдержадміністрації протягом березня місяця               проведено ряд організаційних заходів.

12.03.2019 року проведено нараду керівників ДНЗ з питань:

– Про організацію та проведення педрад;

– Виконання санітарних вимог утримання ДНЗ;

– Опрацювання нормативних документів.

05.03.2019р. проведено нараду керівників навчальних закладів з питань:

– Про підсумки участі у ІІІ етапі предметних олімпіад;

– Про організацію та проведення ЗНО;

– Про організацію та проведення державної підсумкової атестації в навчальних закладах району.

Узагальнено матеріали для визначення рівня професійної майстерності вчителів, які атестуються на вищу категорію та педагогічні звання.

Здійснено контроль за підготовкою випускників шкіл району до зовнішнього незалежного оцінювання та проходження реєстрації.

Узагальнено відомості про претендентів на нагородження Золотими та Срібними медалями.

Здійснено огляд учнівської та вчительської творчості «Проліски надії».

Організовано та проведено спортивні змагання серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації проводилась робота відповідно до календарного  плану.

Спільно із відділом культури  організували та провели святкові заходи до Міжнародного жіночого дня 8 березня, заходи з нагоди дня народження Т.Г. Шевченка, спільно із відділом освіти  організовано та проведено учнівський конкурс екологічних задумів «ЕКО погляд», також проведено захід із допризовною молоддю з нагоди 75 – річчя з дня утворення Ямпільського районного військомату.

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї. Протягом  березня у відділ  надійшло 1 повідомлення  про факт насильства у сім’ї,  працівниками відділу спільно з відповідними службами  проведена  профілактична робота, складені акти.      

Ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом місяця оформлялись документи 5 батькам із багатодітних родин для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

У звітному місяці чимало відбулось змагань, зокрема: юні спортсмени  із дзюдо змагались у чемпіонаті області у м. Іллінці, вихованці спортивного клубу із кульової стрільби взяли участь у обласному чемпіонаті серед юнаків 1999 р.н. та молодші, де показали непоганий результат.

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, підготовлено  7  проектів розпоряджень голови РДА, організовано і проведено 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації де прийнято 6 рішень, взято участь у 15 судових засіданнях.

Проведено обстеження умов проживання 6 сімей в яких проживає та виховується 15 дітей.

Знято з первинного обліку 2 дітей у зв’язку із досягненням повноліття.

Службою у справах дітей надавалися консультації та методичні рекомендації сільським головам, секретарям сільських рад, окремим громадянам, службам, установам та організаціям району щодо одержання соціальних допомог, поліпшення роботи з питань ведення обліку неповнолітніх та роботи опікунських рад, призначення опіки і піклування, усиновлення та ін.

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліках Служби. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям.   

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено роботу з 166 сім’ями (в них 411 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечували своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 12 сімей, в яких виховується 30 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 3 прийомних сімей, в яких виховується 6 прийомних дітей та двох дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

Соціальними послугами було охоплено 15 вагітних жінок, а також 7 породіль, які народили дітей у березні 2019 року.

Соціальними послугами було охоплено 68 сімей учасників АТО, учасників бойових дій.

Роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 6 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

Робота центру постійно висвітлюється у засобах масової інформації.                            

          Постійно та вчасно надавалась інформація до обласного центру СССДМ відносно виконання програм та доручень.  

19-20 березня 2019 року директором центру проведено виступи на телерадіомовному комітенті на теми: «Проведена робота Ямпільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2018 році» та «Що таке “булінг” та чому про нього треба знати всім батькам?»

 Прийняли участь у районному заході із військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди 75 – ї річниці з Дня утворення Ямпільського військового комісаріату та святкуванні Міжнародного Дня прав жінок і миру.

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації протягом березня місяця 2019 року надано 6 висновків про погодження   проектів із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства та 1 будівельний паспорт.

Сектором проведено в установленому порядку розгляд заяв, звернень і скарг громадян, суб’єктів містобудування  в Ямпільському районі з питань, що належить до компетенції, та вжиті відповідні заходи у сприянні  та роз’ясненні згідно з  державними будівельними нормами та  стандартами, норм і правил фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог містобудівного законодавства.

Постійно проводится моніторинг  робіт щодо благоустрою прибудинкової території 12-ти квартирного житлового будинку по вул. Савіна 72А. Роботи планують завершити до 12 квітня.

         Сектором цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації  

11, 29 березня ініційовано та проведено засідання районної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

20 березня проведено 3 оцінки захисних споруд цивільного захисту Ямпільського району.

         26-27 березня прийнято участь у спільному штабному тренуванні з територіальної оборони.

27 березня організовано та проведено штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту на тему: «Дії органів управління та сил спеціалізованих служб цивільного захисту району при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації на гідроспорудах Новодністровської ГЕС».

27 березня проведено квартальну технічну перевірку працездатності внутрішньообласної системи централізованого оповіщення області.

   Начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації      

 

         С. МАЗУР

10.04.2019 р.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль