Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за серпень  2017 року

                 

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації в серпні 2017 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи організаційного відділу та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на вересень  2017 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– двох апаратних нарад голови райдержадміністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

– наради з міським, сільськими головами та директорами загальноосвітніх шкіл з питань організації харчування учнів в загальноосвітніх школах району, підсумків участі територіальних громад району в 14-му Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, організації призову призовників Ямпільського району на строкову військову службу до Збройних сил України, оформлення та виплати субсидій населенню району, підсумків командно-штабних навчань з цивільного захисту на території району.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на вересень та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів  відповідальних працівників райдержадміністрації у серпні.

Підготовлено 2 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 2 проектів розпоряджень.

Підготовлено 10 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів органів місцевого самоврядування, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 4 телефонограми.

Проведено огляд 20 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесено в електронну базу.

Здійснено виїзд в Русавську територіальну громаду району з наданням практичної допомоги з питань організаційної роботи .

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за липень 2017 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано консультаційну допомогу апарату Михайлівської та Русавської сільської ради з питань організації проведення загальних зборів представників громадян села.

Надано 22 усних консультації сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації кадрової роботи, ведення діловодства, організаційної роботи з забезпечення виконання повноважень органів виконавчої влади.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі в урочистій церемонії підняття  прапора України та в святкуванні 26-ої річниці Дня Незалежності України.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства в серпні місяці 2017 року  здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 245 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 2 депутатських звернення. Відіслано 152 документа.

Зареєстровано 39 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Запротокольовано 2 наради з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації. Підготовлено 3 доручення голови РДА.

Звернення громадян які надійшли у серпні місяці на адресу вищих органів  державної  влади опрацьовано та  підготовлено  відповіді  на  них  за  підписом  керівництва  райдержадміністрації – 30 письмових звернень.

Опрацьовано 10 письмових та 18 усних звернень громадян,  що  надійшли   до  районної  державної  адміністрації  (реєстрація,  подання на розгляд  керівництва, доведення до відома  виконавців  та інше).

Організовано проведення особистих  прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 2 письмових звернення та 20 усних.

Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 3 письмових та 10 усних звернень.

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації    у  серпні місяці робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв’язків із громадськими та релігійними організаціями, інформаційне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави  у регіоні, співпрацю із місцевими  засобами масової інформації в питанні забезпечення проведення державної політики у даній сфері.

Сектором спільно з відповідними управліннями, відділами, службами РДА взято безпосередню участь в організації та проведенні масових заходів які мають загальнодержавний або суспільно – політичний характер.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

Значна увага протягом місяця була приділена виконанню указів Президента України щодо  відзначення пам’ятних та ювілейних дат.

Відповідно до положення про сектор постійно відбувається інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району в межах компетенції сектору та функціонує веб – сайт адміністрації.

Робота сектору направлена на висвітлення подій, які мають важливе значення для формування громадської думки ямпільчан.

Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації підготовлено аналіз ходу робіт по штучному осіменінню корів і телиць в сільгосппідприємствах району за вісім місяців поточного року. Звіт подано до Департаменту.         

Підготовлено інформацію про виконання завдання по вирощуванню телиць в розрізі сільгосппідприємств району.

Ведеться щоденний контроль за збиранням урожаю 2017 року ранніх зернових та зернобобових культур.

Ведеться контроль за підготовкою насіння озимих культур під урожай 2018 року.  Агроформування на 100 % забезпечені насінням озимих культур під урожай 2018 року.

За серпень місяць 2017 року посіяно 2240 га озимого ріпаку, що становить 90% до плану.

Розроблено план-розрахунок матеріально-технічного забезпечення проведення комплексу осінньо-польових робіт.

Надано допомогу агроформуванням в підготовці структури посівних площ на 2018 рік.

Станом на 1.09.2017 року придбано 103 одиниці техніки на 111,3 млн. грн.

Сільськогосподарськими підприємствами району зібрано ранньої групи зернових та зернобобових культур на площі 14972 га, намолочено 74886 т зерна, із урожайністю 50,0 ц/га.

Ведеться щоденний облік виплати орендної плати. Станом на 5.09.2017 року виплачено орендної плати за земельні паї  на суму 39,5 млн. грн.

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району.

У січні – серпні 2017 р. обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» – 40773,7 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільськиймаслосирзавод» – 26455,8 тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 2204,5 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1234,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – 649,6 тис. грн.

Подано інформацію, щодо реалізації скрапленого газу ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» для побутових потреб населення району за серпень 2017 року. Так, у серпні 2017 року реалізовано 40887,0 кг. скрапленого газу.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо стану запровадження в області системи електронних закупівель Prozorro.

На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-серпень 2017 року здійснено 104 електронних торги, сума запланованих коштів по відкритих торгах та переговорних процедурах склала 9202494,36 грн., економія –838661,88 грн., сума запланованих коштів по допорогових закупівлях та звіту про укладений договір склала – 5788825,5 грн., економія – 482979,17 грн.

Сформовано та подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання.

За січень-серпень2017 року зареєстровано 6 юридичних особи і 172 фізичних особи, а припинили господарську діяльність 198 фізичних особи.

Постійно проводиться моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Проводиться щотижневий моніторинг використання коштів обласного та місцевих бюджетів на реалізацію природоохоронних заходів.

Проводиться щотижневий моніторинг стану використання коштів державного та місцевих бюджетів на реалізацію проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій та співфінансування з місцевих бюджетів.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Проводилась робота щодо благоустрою населених пунктів району, організації поводження з твердими побутовими відходами, забезпечення підготовки та здійснено належний початок до опалювального сезону бюджетних організацій та житлового фонду,  прибирання доріг, забезпечення реалізації  заходів відповідно до програми енергозбереження, тощо.

Проведена робота оновлення електронної бази даних потенційних об’єктів енергосервісу бюджетної сфери та подальшої публікації інформації щодо енергоспоживання будівель 83 бюджетних установ (потенційних об’єктів енергосервісу).

Фінансовим управлінням  райдержадміністрації за серпень місяць 2017 року доходи загального фонду бюджету району виконано на 91,6 %. При плані на місяць 11982,0 тис. грн. фактично надійшло 10979,6 тис. грн., або невиконання планового показника складає 1002,4 тис. грн.

Протягом серпня місяця отримано з державного бюджету:

базової дотації – 971,5 тис. грн.;

додаткової дотації – 797,9 тис. грн.;

освітньої субвенції – 2303,0 тис. грн.;

медичної субвенції – 2653,1 тис. грн.;

субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню – 9522,5 тис. грн.

Касові видатки у серпні місяці 2017 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 23205,3 тис. грн., що складає 99,6 % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 8273,7 тис. грн., що складає 87 % до розпису на місяць. На медикаменти, продукти харчування, проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 549,3 тис. грн. бюджетних коштів.

За оперативною інформацією прострочених боргів (за виключенням видатків із соціального захисту населення) у бюджетній сфері немає.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації протягом серпня місяця здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення, надання матеріальної  та іншої допомоги найбільш соціально незахищеним верствам населення. За серпень 2017 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 19 письмових звернень громадян.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у серпні 2017 року звернулось 355 сімей.

Станом на 01.09.2017р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 141 особа.

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 34 сім’ям (в тому числі 58 членів сімей) на суму 42,2 тис. грн.

Постійно підтримується в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги. По Ямпільському району в реєстр включено інформацію про 11586 пільговиків, яким надаються пільги відповідно до діючого законодавства.

За звітний період заповнено 62 анкети на ортопедичні вироби  та виготовлення технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням. Направлено для проходження санаторно – курортного лікування на умовах трьохстороннього договору 3 особи з інвалідністю.

Виплачено  компенсацію за тверде паливо та скраплений газ 105 пільговикам  267 тис. грн.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у серпні нарахована компенсація на суму 20,9 тис. грн.

За користування житлово – комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 145,6 тис. грн.

На виконання п.3 Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації В.Коровія від 13 квітня 2016 року № 230 «Про забезпечення пільгового проїзду окремих категорій громадян» за рахунок коштів, виділених з обласного бюджету місцевим бюджетам, відшкодовано перевізникам збитки на суму 34,3 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 1 вересня 2017 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

За даними моніторингу статистичної звітності ф.1-ПВ (місячна) рівень номінальної середньомісячної заробітної плати штатного працівника по економіці району за січень-липень 2017 року  становить 4749 грн., що становить 84,1% від середньо обласного показника заробітної плати за січень-червень (5648грн.). В порівнянні до січня-червня 2017 року (4664 грн.) заробітна плата зросла на 1,8% (+85 грн.),  до відповідного періоду минулого року – на 53,6% (+1657 грн.).

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району щодо змін в законодавстві з питань праці та державного нагляду у сфері господарської діяльності, укладання колективних договорів. Зареєстровано: колективних договорів – 2.

Відділом освіти райдержадміністрації протягом серпня 2017 року проведено ряд організаційних заходів.

Здійснювався постійний моніторинг підготовки освітніх установ до нового навчального року та осінньо-зимовий опалювальний період. Спеціально створеною комісією при районній державній адміністрації з 18.08.2017 року по 23.08.2017 року проведено об’їзди загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів з метою контролю за станом ремонтних робіт.

Делегація відділу освіти 29.08.2017 року брала участь в обласній конференції педагогічних працівників. 30.08.2017 року проведено колегію відділу освіти за участю голови та заступника голови Ямпільської районної державної адміністрації, голови Ямпільської районної ради.

Проведено засідання методичних об’єднань педагогічних працівників. Здійснено упорядкування штатними працівниками школи та ДНЗ. Оформлено ряд звітів з питань організації навчально-виховного процесу в закладах освіти та затвердження мережі шкіл та ДНЗ.

Підготовлено та подано в районну державну адміністрацію плани роботи відділу освіти на місяць та інформацію щодо виконання запланованих заходів.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації у серпні  проводилась робота відповідно до календарного плану. Було організовано та проведено спартакіаду територіальних громад району, взято участь у організації спортивного заходу «Щит і меч», який проходив на базі сільськогосподарської школи у с. Пороги.  Спільно із відділом культури організовано та  проведено святкування з нагоди Дня незалежності України.

Відділом координується робота по проведенню профілактичних заходів щодо насильства у сім’ї. Протягом  серпня  у відділ  надійшло 5 повідомлень  із Ямпільського  ВП про факти насильств у сім’ях,  всі вони зареєстровані у журналі, проведена відповідна профілактична робота, складені акти.     

Відділом ведеться реєстр багатодітних родин. Протягом  місяця оформлялись документи  2 батькам із багатодітних родин   для використання пільг, передбачених діючим законодавством.

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, підготовлено 2 проекти розпоряджень голови РДА, організовано і проведено 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації прийнято 5 рішень, взято участь у 6 судових засіданнях.

Проведено 3 профілактичних рейди «Кризова сім’я» за участю працівників ССД та працівників Ямпільського відділення поліції, під час яких обстежено умови проживання 6 сімей в яких виховуються 12 неповнолітніх дітей. З батьками дітей проведено профілактичну роботу.

Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліку ССД. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям. Служба у справах дітей співпрацює із засобами масової інформації, протягом місяця вчасно надавались в ОДА всі інформації та звіти, визначені законодавством.

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводилась робота з 159 сім’ями (в них 347 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечувалось своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 15 сімей, в яких виховується 26 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, районним центром здійснюється супровід 4 прийомних сімей, в яких виховується  9  прийомних дітей та двох дитячих будинків сімейного типу, в якому виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.  

Соціальними послугами було охоплено 15 породіль, які оформили державну соціальну допомогу у серпні 2017 року.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 11 сімей, в яких виховується 9 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

На виконання пункту 9 Плану заходів щодо соціального супроводу, організації реабілітації, надання пільг учасникам антитерористичної операції, у тому числі демобілізованим, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 19.03.2015 року №163, на постійному контролі центру перебуває проведення комплексної соціальної роботи з військовослужбовцями, призваними по мобілізації, для проведення антитерористичної операції на Сході України. Постійно ведеться облік сімей військовослужбовців, укомплектовується база даних, збирається оновлена інформація. Всього на обліку РЦСССДМ перебуває 423 мобілізованих  військовослужбовців (в них 370 дітей), з них – 269 демобілізованих (в них – 232 дітей).

Протягом серпня соціальними послугами було охоплено 51 сім’ю військовослужбовців,  яким було надано  257 соціальних послуг різного характеру. В даних сім’ях було здійснено оцінку потреб, виявлено проблеми, надано рекомендації в межах компетенції.

Сектором  охорони  здоров’я райдержадміністрації протягом серпня місяця проводилось  фінансування  матеріальних  ресурсів  закладів  охорони  здоров’я   району  та  контроль  за  їх  використанням.

Здійснено роботу щодо виконання протокольних доручень голови Ямпільської райдержадміністрації.

Проведено три наради з медичними працівниками первинної ланки, щодо підготовки до опалювального сезону сільських закладів охорони здоров’я, економії коштів на утримання мережі закладів, проаналізовано хід виконання вакцинації населення району. 

Проведено аналіз виконання Державної програми «Доступні ліки» за п’ять місяців з початку її дії.

Проведено дві медичних ради про стан надання акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому населенню та запобігання материнської та  дитячої  смертності.

Проведено нараду з медичними працівниками первинної ланки щодо підготовки до акредитації підвідомчих медичних закладів.

Прийнято активну участь в святкуванні Дня Незалежності України.

Проводиться робота щодо підготовки актів готовності котелень до опалювального сезону.

Під постійним контролем знаходиться хід виконання ремонтних робіт в дитячому відділенні Ямпільської ЦРЛ.

Розпочато проведення зовнішніх  ремонтних робіт в Безводнівському ФАПі, внутрішніх робіт в Качківській та Цекинівській лікарських  амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.

Проведено тендерні закупівлі про постачання дров Ямпільському РМЦ ПМСД.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом серпня 2017 року проведено:

       Культурно – освітні заходи – 48; присутніх – 19394.

       Концерти – 52; присутніх – 36822.

       Виставки – 20; присутніх – 18375.

       Інші – 170; присутніх – 5401 і обслужено 80492 глядачів.   

Основні масові заходи: урочистості відзначення професійного свята правоохоронних органів День поліції, закриття Всеукраїнського пленеру скульпторів-каменотесів «Подільський оберіг», святкування дня міста Ямполя, обласного фестивалю «Мамину сорочку пригорну до серця» с. Клембівка, участь у святкуванні Дня села с. Косеуць Республіка Молдова, мітинги та урочистості до святкування Дня Прапора України, урочистості та святкові концерти до 26 річниці Незалежності України, масові гуляння, виставки, вечори відпочинку,  молодіжні вечори та дискотеки.

Особливу увагу бібліотеки звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних  дат України, письменників, громадських діячів.

До відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України працівниками центральної районної та районної дитячої бібліотек було проведено:

Патріотичний марафон «Свята земля моя, велична Україна», який стартував на   площі перед бібліотекою патріотичною вікториною «Люби і знай свій рідний край»;

Літературна подорож «Я Україна – твоя Батьківщина! сонце твоє, твої луки й поля»;

Історичні вернісажі «Державність вимріяна поколіннями»;  «Є така країна – Україна»;

Книжкові виставки «Це моя Україна – це моя Батьківщина»; «Незалежна і єдина будь навіки, Україна!»;

Історико-патріотичні години  «Україна на тернистому шляху духовного відродження»; «Моя гордість – вільна, незалежна Україна»;

Патріотичні бесіди «Україна: від минувшини до майбуття»; «Безсмертна моя, золота Україна»;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Вечори державності «Наша країна незалежна і єдина…»; «З Україною у серці».

До Дня Державного прапора України в бібліотеках РЦБС відбулись:

Історичні подорожі «О,  прапору наш,  Вкраїни стяг шовковий»; «Прапор України: символіка, походження, традиції, доля»;

Перегляди літератури «Наш стяг у золоті й блакиті»; «Національна символіка України»;

Інформаційні години «Герб, прапор, гімн-державні символи України»; «Жовто – блакитне знамено України святиня народу»

19 серпня у селі Клембівка відбувся обласний фестиваль «Мамину сорочку пригорну до серця». Бібліотекарі району не залишились осторонь дійства, про що говорять заходи:

Виставка народно –прикладного мистецтва «Мамину сорочку пригорну до серця»;

Флешмоб «Українські вишиванки – наче райдуги світанки».

До 95-річчя від дня народження українського поета-гумориста П. Глазовогов бібліотеках РЦБС були організовані:

– Години сміху «Любов’ю окрилений сміх»; «Сміху іскорки ясні»;

– виставка – гумор «Радість веселих сторінок».

До 115-річчя від дня народження українського поета, романіста      Ю. Яновського в книгозбірнях Ямпільщини відбулись:

– Книжкова виставка «Найкраща книга та, котра ще не написана…»

– Літературний портрет        «Лицар української літератури».

Ямпільським районним  музеєм образотворчого мистецтва протягом серпня 2017 року проведено:

– виставки декоративно-ужиткового мистецтва «Вишнева моя Україна»;  «Подільські візерунки»; до Дня Незалежності; «І шиття як життя» з особистої колекції   Алли Болгарської;

– виставки фото світлин, інформаційних  та пізнавальних  матеріалів до Дня Незалежності «Україна незалежна – моя гордість і слава» та «Герби, що перейшли віки» до Дня Прапора.

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації надано 30 висновків про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

Розглянуто в установленому порядку заяви, звернення і скарги громадян, суб’єктів містобудування в Ямпільському районі з питань, що належить до компетенції, та вжиті відповідні заходи у сприянні  та роз’ясненні згідно з  державними будівельними нормами та стандартами, норм і правил фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог містобудівного законодавства.

Згідно регіональної цільової Програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017роки затвердженої рішенням 31 сесії Вінницької обласної Ради 5 скликання від 30.10.2010 року №1071, продовжується будівництво 16-ти квартирного житлового будинку по вул. Савіна 72А. Станом на 29.08.2017 року генеральним підрядником ПП «Оптиміст-Л» виконана цегляна кладка 1-го та 2-го поверхів і монтаж плит перекриття, закуплено частину матеріалів (цеглу, плити перекриття, перемички, арматуру).

 

 

 

 

Головний  спеціаліст відділу

організаційної роботи

апарату райдержадміністрації                                               О. ПЕТРОВА

 

 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль