Звіт про виконання планів

Звіт

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за липень  2017 року

                 

Відділом організаційної роботи апарату райдержадміністрації в липні 2017 року забезпечено проведення таких основних заходів:

Підготовлено план роботи організаційного відділу та на основі поданих структурними підрозділами райдержадміністрації пропозицій проект плану роботи райдержадміністрації на серпень 2017 року, який розміщено на веб-сайті райдержадміністрації.

Організаційно забезпечено проведення:

– апаратної наради голови райдержадмністрації з керівниками управлінь відділів, служб райдержадміністрації;

– наради з працівниками місцевих рад відповідальними за ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань організації призову призовників Ямпільського району на строкову військову службу та військовозобов’язаних на контрактну службу до Збройних сил України.

Сформовано графіки проведення засідань виконкомів та сесій міської, сільських рад на серпень та організаційно забезпечено участь в засіданнях виконкомів  відповідальних працівників райдержадміністрації у липні.

Підготовлено 3 проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, віднесених до компетенції відділу. Проведено коректування та погодження 4 проектів розпоряджень.

Підготовлено 8 довідок з питань роботи райдержадміністрації та виконкомів органів місцевого самоврядування, проведення місцевих виборів, добровільного об’єднання територіальних громад та надіслано до облдержадміністрації, передано 6 телефонограм.

Проведено огляд 22 копій протоколів засідань виконавчих комітетів міської, сільських рад та аналіз прийнятих на них рішень, що надійшли до відділу, результати якого занесено в електронну базу.

Здійснено виїзд в Северинівську територіальну громаду району з наданням практичної допомоги з питань організаційної роботи .

Надано практичну допомогу апаратам Петрашівської та Порогівської сільських рад з питань організації роботи виконавчого комітету щодо забезпечення здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Узагальнено звіти структурних підрозділів райдержадміністрації про роботу за червень 2017 року та розміщено узагальнений звіт на веб-сайті райдержадміністрації.

Надано консультаційну допомогу апарату Дзигівської сільської ради з питань організації проведення загальних зборів представників громадян сіл Дзигівки та Дзюброво. Організовано участь представників райдержадміністрації у загальних зборах.

Надано 24 усних консультацій сільським головам, секретарям місцевих рад, працівникам РДА, громадянам з питань роз’яснення законодавства, організації кадрової роботи, ведення діловодства, організаційної роботи з забезпечення виконання повноважень органів виконавчої влади.

Працівники відділу виконували інші доручення та приймали участь в організаційних заходах райдержадміністрації, в тому числі у командно-штабних навчаннях району з цивільного захисту населення.

 

Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведення діловодства в липні місяці 2017 року  здійснювалось згідно інструкції з діловодства та регламенту роботи райдержадміністрації.

Зареєстровано 230 документів, що надійшли з органів державної влади, місцевих органів державної виконавчої влади та місцевого  самоврядування, об’єднань громадян, обласних підприємств, установ та організацій, 3 депутатських звернення. Відіслано 182 документа.

Зареєстровано 68 розпоряджень голови райдержадміністрації.

Запротокольована 1 нарада з керівниками структурних підрозділів під головуванням голови райдержадміністрації. Підготовлено 3 доручення голови РДА.

Звернення громадян які надійшли у липні місяці на адресу вищих органів  державної  влади опрацьовано та  підготовлено  відповіді  на  них  за  підписом  керівництва  райдержадміністрації – 35 письмових звернень.

Опрацьовано 18 письмових та 15 усних звернень громадян,  що  надійшли   до  районної  державної  адміністрації  (реєстрація,  подання на розгляд  керівництва, доведення до відома  виконавців  та інше).

Організовано проведення особистих  прийомів громадян керівництвом  райдержадміністрації де поступило 2 письмових звернення та 12 усних.

 Виконано позапланових (термінових) доручень керівництва  райдержадміністрації щодо розгляду 3 письмових та 7 усних звернень.

Сектором внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації    у  липні місяці робота була спрямована на аналіз та прогнозування суспільно – політичних процесів у районі, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв’язків із громадськими та релігійними організаціями, інформаційне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави  у регіоні, співпрацю із місцевими  засобами масової інформації в питанні забезпечення проведення державної політики у даній сфері.

Ситуація у релігійних громадах району протягом місяця залишалась стабільною. Проблемних питань, які б вимагали негайного втручання та вирішення, у районі  на даний час немає.

 Політичні партії високої активності не проявляли, виступів партійних лідерів чи представників політичних партій у місцевих ЗМІ не простежувалось.

 Значна увага протягом місяця була приділена виконанню указів Президента України щодо  відзначення пам’ятних та ювілейних дат.

 Здійснюється інформування облдержадміністрації про події суспільно-політичного життя району в межах компетенції сектору та функціонує веб – сайт адміністрації.

Суспільно – політична та соціально – економічна ситуація у районі  є стабільною, передбачуваною і перебуває під контролем райдержадміністрації.

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації проводиться методична допомога по апробації посівів насінницьких ділянок для с/г господарств району.         

Проводиться щодобовий контроль за проведенням збору урожаю 2017 року ранніх зернобобових культур.

 Здійснюється щоденний контроль за дотриманням пожежної та технічної безпеки.

Щотижня подається звітність по придбанню техніки. Інформація висвітлюється в ЗМІ.

Управлінням АПР щоденно приймається оперативне зведення від агроформувань про збір урожаю ранніх зернобобових культур.

Спільно з головними спеціалістами на місцях проведено апробацію ремонтного поголів’я та основного стада свиноматок. Малопродуктивне поголів’я переведено на відгодівлю.

Проаналізовано хід робіт по заготівлі сіна та сінажу в розрізі с/г підприємств. Підготовлено звіт.

Разом із спеціалістами с/г підприємств розроблено план посіву озимих культур під урожай 2018 року.

Щонедільна звітність  передається Департаменту по техніці та використанню ПММ.

Проведено аналіз використання ПММ за липень  та 7 міс.

Управлінням економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації проведено аналіз виконання промислового виробництва підприємствами району.

У січні – липні 2017 р. обсяг виробленої продукції у розрізі підприємств становить:

– ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» –36661,7 тис. грн.;

– ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» – 22334,8 тис. грн.;

– СТОВ «Писарівка» – 1905,8 тис. грн.;

– СТОВ «Нива» – 1022,0 тис. грн.;

– ПП «Каменяр» – 315,0 тис. грн.

Подано інформацію, щодо реалізації скрапленого газу ДП «Пропан» ПАТ «Житомиргаз» для побутових потреб населення району, якого реалізовано за липень 2017 року 21966,0 кг.

Сформовано та подано інформацію щодо забезпечення детінізації економіки Ямпільського району.

Подано інформацію щодо стану запровадження в області системи електронних закупівель Prozorro. На сьогоднішній день всі бюджетні установи району підключені до системи електронних закупівель Prozorro. За січень-липень 2017 року здійснено 71 електронних торгів, сума запланованих коштів по тендерних торгах  склала 9508303,68 грн., економія – 921288,08 грн., сума запланованих коштів по договірних торгах склала – 1870776,71 грн., економія – 107508,61 грн.

Сформовано та подано інформацію по новостворених та припинених суб’єктах господарювання. За січень-липень 2017 року зареєстровано 6 юридичних осіб і 162 фізичних особи, а припинили господарську діяльність 183  фізичні особи.

 Постійно проводився моніторинг актуальних грантів, проектів та програм для територіальних громад району.

Висвітлені новини роботи «Ямпільського інформаційно-ресурсного центру розвитку громад» у всесвітній мережі facebook та на сайті райдержадміністрації.

Підготовлено довідку щодо соціально – економічного розвитку Дзигівської  територіальної громади.

Прийнято участь у засіданні колегії Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2017 року.

Проводилась робота щодо благоустрою населених пунктів району, організації поводження з твердими побутовими відходами, забезпечення підготовки та здійснено належний початок до опалювального сезону бюджетних організацій та житлового фонду,  прибирання доріг, забезпечення реалізації  заходів відповідно до програми енергозбереження, тощо.

Проведена робота оновлення електронної бази даних потенційних об’єктів енергосервісу бюджетної сфери та подальшої публікації інформації щодо енергоспоживання будівель 83 бюджетних установ (потенційних об’єктів енергосервісу). 

Фінансовим управлінням  райдержадміністрації за липень місяць 2017 року доходи загального фонду бюджету району виконано на 79,3 %. При плані на місяць 8910,9 тис. грн. фактично надійшло 7062,3 тис. грн., або невиконання планового показника складає 1848,6 тис. грн.

         Протягом липня місяця отримано з державного бюджету:

базової дотації – 971,5 тис. грн..;

додаткової дотації – 797,9 тис. грн.;

освітньої субвенції – 2878,7 тис. грн..;

медичної субвенції – 2667,9 тис. грн.;

субвенцій на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та  дітям – інвалідам, допомоги дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, пільг, субсидій населенню – 6876,4 тис. грн.          

Касові видатки у липні місяці 2017 року по зведеному бюджету району  проведено у сумі 20955,3 тис. грн., що складає 89,6 % до місячних асигнувань.

На виплату заробітної плати з нарахуванням витрачено 10448,8 тис. грн., що складає 89,4 % до розпису на місяць. На медикаменти, продукти харчування , проведення розрахунків за спожиті енергоносії використано 464,1 тис. грн. бюджетних коштів.

За оперативною інформацією прострочених боргів ( за виключенням видатків із соціального захисту населення) у бюджетній сфері немає.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації протягом липня місяця здійснювалась робота над вдосконаленням системи соціального захисту, поліпшенням механізмів соціальної підтримки, якості обслуговування соціально незахищених категорій населення, надання матеріальної  та іншої допомоги найбільш соціально незахищеним верствам населення. За липень 2017 року надійшло 22 письмових звернень громадян.

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та на придбання твердого палива та скрапленого газу у липні 2017 року звернулось 673 сім’ї.

Станом на 01.08.2017р., згідно реєстрації громадян, що переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на території Ямпільського району тимчасово проживає 141 особа.

Виплачено за звітний період щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг 45 сім’ям (в тому числі 64 членів сімей) на суму 68,4 тис. грн.

Постійно підтримується в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги. По Ямпільському району в реєстр включено інформацію про 11586 пільговиків, яким надаються пільги відповідно до діючого законодавства.

За звітний період заповнено 42 анкети на ортопедичні вироби  та виготовлення технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням. Видано 2 путівки інвалідам та ветеранам війни для проходження санаторно – курортного лікування.

Виплачено  компенсацію за тверде паливо та скраплений газ 167 пільговикам на суму 256,3 тис. грн.

Ліквідаторам  аварії  на ЧАЕС у липні нарахована компенсація на суму        48,6 тис. грн. Проведено розрахунок на суму 7,6 тис. грн. із санаторно – курортними закладами за оздоровлення двох громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

За користування житлово – комунальними послугами за рахунок субвенцій з державного бюджету надано пільг на суму 166,2 тис. грн.

На виконання п.3 Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації В. Коровія від 13 квітня 2016 року № 230 «Про забезпечення пільгового проїзду окремих категорій громадян» за рахунок коштів, виділених з обласного бюджету місцевим бюджетам, відшкодовано перевізникам збитки на суму 60,5 тис. грн.

Сформовано пакет документів та подано заявку для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей для виплати двом учасникам бойових дій на суму 22,3 тис. грн.

Проведено виплату матеріальної допомоги 9 військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, на суму 13,5 тис. грн.

За даними моніторингу станом на 1 серпня 2017 року в районі заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

За даними моніторингу статистичної звітності по ф.1-ПВ-місячна серед підприємств основного кола звітуючих середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника по району за січень-червень 2017 року – 4664 грн. , що становить 80,9% до середнього рівня по області за січень-травень 2017 року (5488.). В порівнянні до січня-травня 2017 року заробітна плата зросла на 2,5% (+116 грн.),  до відповідного періоду минулого року – на 55,1% (+1657 грн.).

Було підготовлено спільне засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення та районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат щодо рівня середньомісячної заробітної плати працівників, яке відбулось 31 липня 2017 року. На засіданні заслухано звіти керівників 4-х підприємств.

Надавалась інформаційно-консультативна допомога спеціалістам підприємств, організацій та установ району щодо змін в законодавстві з питань праці та державного нагляду у сфері господарської діяльності, укладання колективних договорів. Зареєстровано: колективних договорів – 1.

Відділом освіти райдержадміністрації протягом липня 2017 року виконано ряд організаційних заходів.

Підготовлено та подано в районну державну адміністрацію плани роботи відділу освіти на місяць та інформацію щодо виконання запланованих заходів.

Організовано роботу громадської приймальні відповідно Закону України «Про звернення громадян».

У навчальних закладах району проводяться капітальні та поточні ремонти приміщень, теплових мереж, поповнюється матеріальна база.

Відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації проводилась  робота по  організації оздоровлення дітей та підлітків. В районному оздоровчому таборі в першу зміну оздоровлено 103 дитини, із них 10 дітей-сиріт та 10 дітей учасників АТО. У другу оздоровчу зміну оздоровлено 124 дитини різних пільгових категорій. Надавалась постійна практична допомога оздоровчому табору “Світанок” в організації та проведенні  спортивно – масових та розважальних заходів. За межами району оздоровлено 42 дитини пільгових категорій, ще 3 дитини учасників АТО направлено на відпочинок в Чеську республіку та 2 дитини до Республіки Польща.

   До Дня молоді України проведено міжнародний молодіжний форум «Молодь України і Молдови за спільне Європейське майбутнє», за участю представників молоді всіх територіальних громад району та міжнародних організацій. Під час фестивалю також проведено спортивні змагання з пляжного футболу та пляжного волейболу.

   Надано допомогу ФК “Тірас” в організації поїздки на Всеукраїнські пошукові змагання з футболу серед сільських школярів “Хто ти, майбутній олімпієць?” на кубок “Золотий колосок – 2017”. Команда району на цих змаганнях, другий рік під ряд, стає срібним призером. В районі також проведено Олімпійський День з нагоди  річниці заснування олімпійського руху.

    Проведено семінар нараду з інструкторами по спорту територіальних громад по питанню проведення районної літньої спартакіади територіальних громад. Розпочато перший (сільський) етап районної спартакіади.

Службою у справах дітей райдержадміністрації з метою захисту законних прав та інтересів неповнолітніх, підготовлено 8 проектів розпоряджень голови РДА з різних питань, організовано і проведено 1 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації прийнято 7 рішень, взято участь у 6 судових засіданнях.

Проведено 2 профілактичних рейди «Кризова сім’я» за участю працівників ССД та працівників Ямпільського відділення поліції, під час яких обстежено умови проживання 2 сімей в яких виховуються 4 неповнолітніх дітей. З батьками дітей проведено профілактичну роботу.

 Для дітей, які оздоровлювались  в Ямпільському оздоровчому таборі «Світанок», проведено заходи з пропаганди здорового способу життя, профілактики алкоголізму тютюнопаління,  наркоманії та інших негативних явищ в дитячому середовищі. Дітям вручено подарунки та сувеніри.

 Систематично поновлюється банк даних на неповнолітніх, в ЄІАС «Діти», які перебувають на обліку ССД. Вся інформація конфіденційна та повністю відповідає офіційним паперовим носіям. Служба у справах дітей співпрацює із засобами масової інформації, протягом місяця вчасно надавались в ОДА всі інформації та звіти, визначені законодавством.

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводилась робота з 159 сім’ями (в них 346 дітей), що опинилися в складних життєвих обставинах, забезпечувалось своєчасне виявлення таких сімей та ведення їх обліку.  

 У межах служби спеціалізованої підтримки сімей здійснювався соціальний супровід 14 сімей, в яких виховується 31 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до положення про прийомну сім’ю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565, здійснюється супровід 4 прийомних сімей, в яких виховується  9 прийомних дітей та двох дитячих будинків сімейного типу, в якому виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Родинам надавався комплекс правових, психологічних, інформаційних та соціально-педагогічних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування.

Соціальними послугами було охоплено 4 вагітних жінок, а також 7 породіль, які народили дітей у липні 2017 р.

Соціальною роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 24 осіб з інвалідністю, з них – 16 дітей з обмеженими функціональними можливостями.

На виконання пункту 9 Плану заходів щодо соціального супроводу, організації реабілітації, надання пільг учасникам антитерористичної операції, у тому числі демобілізованим, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 19.03.2015 року №163, на постійному контролі центру перебуває проведення комплексної соціальної роботи з військовослужбовцями, призваними по мобілізації, для проведення антитерористичної  операції на Сході України. Постійно ведеться облік сімей військовослужбовців, укомплектовується база даних, збирається оновлена інформація. Всього на обліку РЦ СССДМ перебуває 423 мобілізованих військовослужбовців, з них – 269 демобілізованих.

 Протягом липня соціальними послугами було охоплено 92 сім’ї військовослужбовців, з них – 54 сім’ї демобілізованих учасників АТО.                  В даних сім’ях було здійснено оцінку потреб, виявлено проблеми, надано рекомендації в межах компетенції.

 Роботою фахівців із соціальної роботи було охоплено 19 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

 Сектором  охорони  здоров’я райдержадміністрації протягом липня місяця проводилось  фінансування  матеріальних  ресурсів  закладів  охорони  здоров’я   району  та  контроль  за  їх  використанням.

Здійснено роботу щодо виконання протокольних доручень голови   райдержадміністрації.

Прийнято участь в  нараді  Департаменту охорони здоров’я щодо результатів роботи закладів охорони здоров’я області за  І півріччя 2017 року.

На постійному контролі знаходиться стан виплати заробітної плати медичним працівникам .

Проведено нараду з головними лікарями Ямпільської ЦРЛ та РМЦ ПМСД щодо проведених робіт по підготовці до роботи в осінньо-зимовий  період.

Проведено нараду з медичними працівниками району по результатам роботи закладів охорони здоров’я за 6 місяців 2017 р.

 Проводилась  постійна  робота  щодо   звернень  громадян  та  розгляду   письмових  скарг  від  населення району.

 На постійному контролі знаходиться стан виконання Державної програми «Доступні ліки», результати якої висвітлюються на сайті райдержадміністрації.

 На  контролі знаходиться стан проведення ремонтних робіт дитячого відділення Ямпільської ЦРЛ. Розпочато тендерні процедури щодо проведення ремонтних робіт в хірургічному відділенні.

 Підготовлено 1 розпорядження голови районної державної адміністрації.

 Взято участь в засіданні бюджетної комісії районної ради.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації протягом липня 2017 року проведено:

       Культурно – освітні заходи – 40; присутніх – 10798.

       Концерти – 28; присутніх – 9188.

       Виставки – 4; присутніх – 1270.

       Інші – 217; присутніх – 8389 і обслужено 29645 глядачів.   

 Основні масові заходи:  театралізовані дійства до Івана Купала, святкові концерти, вечори відпочинку,  молодіжні вечори та дискотеки.

Особливу увагу бібліотеки звертали  на відзначення пам’ятних та ювілейних  дат України, письменників, громадських діячів.

7 липня відзначають Різдво Івана Предтечі і Хрестителя Господнього. А ще – свято Купала. Це найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят.

В бібліотеках району на дану тематику було проведено:

– Народознавче свято «Ніч, коли зацвітає папороть»;

– Фольклорно – книжкова скатертина «Гей на Івана, гей на Купала, красна дівчина долі шукала»; «Магія срібної купальської роси»;

– Літературні читання «Моя легенда цікавіша…»;

– Народознавча година «Ой на Івана, Ой на Купала»; «Віночки звивайте, на Купала поспішайте»; «Жива вода Купальської ночі»;

– Тематична поличка «Срібна купальська роса»; «Ой на Івана Купала»     ;

До дня Хрещення Київської Русі-України відбулися:

– Слайд – шоу «Хрещення  Київської  Русі – України»;   

– Година духовності    «Хрещення Київської Русі – поворотний момент в становленні держави».         

По популяризації творів українських письменників відбулись:

Виставка – рекомендація «Ювілейна мозаїка: липневі  зустрічі  в  бібліотеці».

До110 – річчя від дня народження українського поета, громадського діяча О.Ольжича відбулись виставка-портрет «Ми вийшли жорстоке зустріти»,  хвилинка української поезії «Олег Ольжич – поет і громадянин» та виставка – знайомство «Лицар без страху і докору».

 До 112 – річчя від дня народження О. Теліги були організовані виставка календар «Листи у вічність»,  літературний портрет «Коротке життя довжиною у вічність» та книжкова виставка «Заметемо вогнем любов і межі».

 До 215-річчя від дня народження О. Дюма організовані бібліографічний  огляд літератури «Король французького роману»  та «Він був генієм життя…».

В районній дитячій бібліотеці відбулись:

– журнальний калейдоскоп «Сторінками дитячої преси»;

– тематична полиця «Чарівна усмішка природи»; «Таємниці книжкових полиць»        

– виставка-мандрівка «Сторінками української класики».

Під час літнього відпочинку в стінах сільських бібліотек району протягом липня проводились цікаві та пізнавальні масові заходи:

-бібліофреш «Яке ж воно класне – читання позакласне»;

– Літо в бібліотеці : голосні читання «Ми читаємо та відпочиваємо»;

– Літературні гостини  «Моя родина – весела, кмітлива»;

– Виставка забутих книжок «Згадаємо давно забуте»;

– Гра – розвага «Розпочались канікули – нам сумувати ніколи».

Сучасний формат діяльності бібліотек у краєзнавчий роботі передбачає популяризацію літератури, яка висвітлює сторінки історії рідного краю, його етнічні, мовні, культурні традиції, творчість його талановитих людей, допомогає користувачам в кращому пізнаванні своїх коренів. Цьому сприяли заходи:

– Година цікавих повідомлень «Заповідні куточки Бушанської землі»;      

– Виставка-майстер-клас майстрів села «Золото рук і щирість серця –тобі мій краю»

– Літературне дослідження: письменники – земляки: А.Заєць, Г.Сіра,

Ю. Ковальський, Н. Гнатюк, В. Денисов, О. Лаврук.,  М. Вдовцов. «Письменники рідного краю, дарують нам творів розмай». 

– Бібліографічний огляд літератури «Стежиною батьківського краю».

У центральній районній бібліотеці відбулось засідання літературно-художньої вітальні «Перлина» – бібліопосиденьки «Хустка – оберіг жіночої краси».

Протягом липня місяця в районному музеї ОБМ проведено:

 «І шиття як життя» – виставка декоративно-ужиткового мистецтва  Алли Болгарської;

«Сонячна палітра» – виставка фото про навколишній світ із циклу «Стежками рідного краю»;

 Обмін досвідом у фестивалі «Народні умільці»  м. Сорока , Молдавія, виставка найкращих виробів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів Ямпільщини;

  Участь у фестивалі народних ремесел «Подільські товтри» смт. Крижопіль,  представляли лозоплетіння, ляльку – мотанку, ручне ткацтво.

Сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації надано 46 висновків про погодження технічної документації  із землеустрою на право власності, оренди на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, ведення селянського господарства.

 Розглянуто в установленому порядку заяви, звернення і скарги громадян, суб’єктів містобудування в Ямпільському районі з питань, що належить до компетенції, та вжиті відповідні заходи у сприянні  та роз’ясненні згідно з  державними будівельними нормами та стандартами, норм і правил фізичних і юридичних осіб про порушення суб’єктом містобудування вимог містобудівного законодавства.

 

 

 

 

   Начальник відділу організаційної

роботи апарату райдержадміністрації                                               С. МАЗУР

 

07.08.2017

 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль