30.01.2017

Творчі  діти  Ямпільщини

 

27  січня  2017  року  на  виконання  наказу Департаменту  освіти  і  науки  Вінницької  ОДА  № 576 від07.12.2016 року  «про  проведення  обласного  конкурсу  солістів-вокалістів  та  читців  «Зіркова  мрія» , в  приміщенні  актової  зали НВК: ЗОШ І ступеня-гімназії Ямпільського  району  відбувся  конкурс  читців  –  учнів  загальноосвітніх  закладів  Ямпільського  району, в якому  взяли  участь  більше сорока  учасників.

Оцінювало  виступи  журі, до складу якого входять: Гречанюк С.Л. – голова журі, головний спеціаліст  відділу  освіти, Пантелейчук  Н.П. – співголова  журі, завідувач  РМК відділу  освіти  та  члени  журі  Вередін Н.В. – голова  районної  організації профспілки  працівників  освіти, Пронько О.А., Кухар Л.М. – методисти  РМК, Дашкевич В.В. – культорганізатор БДЮТ.

Метою  конкурсу  є  виявлення  та  підтримка  юних  обдарувань  та  талантів, сприяння  розвитку  творчих  здібностей  дітей  та  підлітків, виховання  поваги  до  рідного  слова  та  національної  української  культури, посилення  ролі  професійного  українського  мистецтва  в  естетичному  вихованні  дітей  та  молоді.

Учні  продемонстрували  високий  рівень  виконавської  майстерності, вміння  виразно  декламувати  вірші.

Результати  конкурсу  читців

   Молодша  вікова  категорія: 

   І місце:   Жук  Ілля, учень  4  класу   НВК: ЗОШ І ст.-гімназії Ямпільського  району;

 ІІ місце:   Лаврук  Максим, учень 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гальжбіївка;

ІІІ місце:   Вдовцова  Софія, учениця 2 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Довжок;

Гицина  Вікторія, учениця 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім.І.Богуна м.Ямпіль;

Слободянюк  Олія, учениця 5  класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Качківка.

    Середня  вікова  категорія: 

    І місце:  Вінницька  Віолетта , учениця 8 класу НВК : ЗОШ І ст.-гімназії

Ямпільського району;

Криворучко Вікторія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І.Богуна

м. Ямполя;

  ІІ місце:   Ворнік Каріна , учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Качківка;

Сандул Вікторія, учениця 6 класу Ямпільської районної с\г ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Пороги;

Чернюк Сергій, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гальжбіївка;

ІІІ місце:  Мичкодан Діана, учениця 7 класу  ЗОШ І-ІІІ ст. с. Цекинівка;

Свирида Олександра, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ямполя;

Сорочан Назар, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Довжок.

Старша  вікова  категорія: 

     І місце:  Дерен Іван, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І.Богуна м. Ямполя;

ІІ місце:  Берневега Олександр, учень 10 класу  Ямпільської  районної с\г

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пороги;

  ІІІ місце:  Богуж Руслан, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гальжбіївка;

Гречанюк Владислав,  учень 11 класу НВК : ЗОШ І ст.-гімназії

Ямпільського району;

Гром Аміна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дзигівка.

Переможці  районного  етапу  конкурсу  будуть  представляти  район  9 лютого  2017  року  в  обласному  етапі  в  м. Вінниці.


Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль