«Квітневе інтермеццо»

26.04.2016

DSC_0168_Гарні започаткування мають продовження та славні відгуки в дитячих серцях, винятком не став і започаткований у минулому році конкурс інструментальної  музики під назвою «Квітневе інтермеццо».
22 квітня ц.р. оновлена Ямпільська дитяча  музична школа повнилась дзвінким дитячим сміхом та неперевершеною грою на  різноманітних музичних інструментах. Тендітні дитячі руки віртуозно та майстерно поєднувалися в світлій аурі мистецтва та видавали неймовірної природи звуки, що зачаровували слух та увагу глядачів, що  підтримували конкурсантів на сцені.
Районний інструментальний конкурс «Квітневе інтермеццо»  проходив у рамках ІІ відкритого районного інструментального конкурсу «Квітневе інтермецо – 2016». Засновниками конкурсу є відділ культури і туризму Ямпільської РДА, Дирекція Ямпільської дитячої музичної школи. Співорганізаторами є відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та  спорту Ямпільської райдержадміністрації, саме за їх ініціативності сотні творчих діток Поділля мали можливість насолодитись мистецтвом інструментальної музики.
Організатори конкурсу найперше поставили собі за мету об’єднати талановитих дітей, допомогти продемонструвати їх творчі досягнення, виявити нові імена, сприяти культурному та естетичному  вихованню учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.
-Ми намагалися створити атмосферу дружби і гармонії між усіма учасниками конкурсу, розвинути серед молоді любов до інструментального мистецтва  та виявити нові юні таланти, яким потрібна підтримка та допомога старших досвідчених вчителів-наставників, – говорить директор Ямпільської дитячої музичної школи Ольга Самойлюк.
На конкурс «Квітневе інтермеццо» до Ямполя з’їхалися діти зі всього Поділля, а саме з Немирова, Могилів-Подільська, Мурованих Курилівців та Піщанки, аби дарувати всім свої вміння, хороший настрій та позитивні емоції.
Перед початком конкурсу  слово мав начальник відділу культури й туризму Ямпільської райдержадміністрації Віктор Замишляєв, який побажав усім учасникам перемог  та гарного настрою від участі в мистецькій події.
Розпочався конкурс о 10-ій ранку, конкурсанти були поділені на три вікових групи: старша, середня та молодша. За положенням конкурсу найкращі учасники були допущенні до гала-концерту, що розпочався о 16 годині. Там же талановитих діток нагороджували дипломами та цінними подарунками.
За результатами конкурсу, що був схожий та чарівний день слухання музичний інструментів, мелодику їх звучання було відібрано здібних діток, що зайняли призові місця. Журі конкурсу розумно та безпринципно  оцінило всіх учасників не залишивши поза увагою жодну дитину, яка демонструвала свої вміння. Ямпільчани-господарі конкурсу  не залишилися без нагород, так гран-прі конкурсу та особливий подарунок від начальника відділу культури і туризму Віктора Замишляєва отримав славний гітарист Владислав Андрійцов.  У старшій вікові категорії два перших місяця зайняли ямпільські баяністи Ольга Хоптяна та Володимир Висоцький.  Вихованка музичної школи Ангеліна Корінець так майстерно зіграла на фортепіано, що виборола першість у середній групі учасників. Кращими у молодшій групі конкурсантів були теж форте піаністи Дарина Ковальчук та Аліна Кенан.
Всім учасникам та переможцям конкурсу було вручено дипломи та цінні призи –  розписані глиняні статуетки та тарілки-сувеніри з логотипом конкурсу.  Всі призи були спеціально замовлені у подружжя народних майстрів Василя Рижого та Наталії Лавренчук з м. Ладижина.  Сам логотип конкурсу «Квітневе інтермецо»  також був спеціально розроблений молодим архітектором Оленою Самойлюк – це Лісова Муза, яка грає на чарівній арфі.
Захід залишив по собі позитивні емоції та хороший настрій, учасники роз’їхалися по домівках, але їх мистецтво та граційність ще довго витатиме коридорами школи до наспаного квітня, та наступного  «Квітневего інтермеццо», яке має всі шанси вийти на міжнародний рівень, бо ми тоді варті.

DSC_0019_

DSC_0027_

DSC_0029_

DSC_0036_

DSC_0042_

DSC_0047_

DSC_0049_

DSC_0062_

DSC_0067_

DSC_0096_

DSC_0098_

DSC_0122_

DSC_0145_

DSC_0168_

DSC_0172_

DSC_0173_

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль