03.12.2019

ОРГАНІЗОВАНА РОБОТА ПУНКТІВ ОБІГРІВУ ГРОМАДЯН

Шановні мешканці району!

В зв’язку з настанням зими та пониженням температури повітря, в Ямпільському районі розгортають свою роботу пункти обігріву громадян.

В кожній сільській громаді жителі можуть звернутися за допомогою до місцевих амбулаторій ЗПСМ, ФАП та ФП (перелік додається). Тут удень можна зігрітися, випити чаю, отримати долікарську допомогу. 

         Також в місті Ямполі працюватимуть заклади, де надаватимуть допомогу населенню, в першу чергу соціально-незахищеним категоріям. Це – Товариство Червоного Хреста (вул. Замкова, 90), Ямпільський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян (вул. Б.Хмельницького, 74),  куди небайдужих просимо приносити теплий одяг — светри, штани, куртки та взуття, білизну, шкарпетки тощо.

Під час різких знижень температури, з метою попередження випадків переохолодження та обмороження, цілодобово працюватиме пункт обігріву в приймальному відділенні Ямпільської центральної районної лікарні за адресою: м.Ямпіль, вул. Пирогова,1.

В разі виникнення надзвичайної ситуації або події Ви можете звернутись за допомогою по номеру: (04336) 2-14-63 – черговий райдержадміністрацій, 2-13-44 –оперативний черговий Ямпільського відділення поліції, 2-23-90 – оперативний черговий Державної пожежно-рятувальної частини – 35 м. Ямпіль.

 

Сектор цивільного захисту та взаємодії

 з правоохоронними органами і оборонної

 роботи райдержадміністрації

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль