02.12.2019

Підсумовано роботу та окреслено заходи на найближчий період

02 грудня 2019 року в приміщенні Ямпільської районної державної адміністрації відбулася розширена апаратна нарада, яку провела перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Майорова за участю заступника голови, керівників установ, структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу та проблеми, що виникають в ході їх виконання. Так, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Р. Ільніцький проінформував про стан проведення збору кукурудзи сільськогосподарськими підприємствами району.

Керівники медичних установ ознайомили про стан справ в галузі.

Особлила увага першого заступника сьогодні була акцентована на розробці Програми соціально-економічного розвитку Ямпільського району на 2020 рік. Людмила Олександрівна  зазначила, що залишилося небагато часу до чергової сесії районної ради, на якій розглядатиметься дане питання. Тому  необхідно детально вивчити усі пріоритетні напрямки розвитку і включити їх до Програми.

Також, були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги, це: своєчасне освоєння бюджетних коштів, дотримання температурного режиму у загальноосвітніх навчальних, медичних закладах району та інші.

За результатами апаратної наради керівник району дала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та установ району, а їх виконання взяла  на особистий контроль.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль