02.12.2019

Державну програму підтримки розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах нашого району у 2019 році виконано 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 107 від 07 лютого 2018 року (із змінами) завершився третій період прийняття документів на нарахування дотації фізичним особам за утримання молодняку ВРХ, який народився від  власних корів та набутий шляхом переміщення від інших власників.

         Правом на отримання дотації з державного бюджету України скористалось 715  власників особистих селянських господарств, якими оформлено документи на 1248 голів молодняку ВРХ, що народився від  власних корів та утримувався ними до тринадцяти місячного віку. Крім того 22 фізичні особи оформили дотацію на 29 голів молодняку ВРХ  набутого шляхом переміщення від інших власників для вирощування у власному господарстві. Всім суб’єктам господарювання, що являються фізичними особами нараховано згідно затвердженої даною постановою  державної програми підтримки розвитку тваринництва в особистих селянських господарствах нашого району 2120400 гривень грошових коштів.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль