29.11.2019

Підведено підсумки перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у готелях міста Ямполя та в Ямпільському оздоровчому таборі «Світанок»

29 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Майорової відбулася нарада по підсумках перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у місцях дозвілля людей, передусім у готелях та закладах відпочинку і оздоровлення.

На виконання доручень Прем’єр-міністра України та голови облдержадміністрації, з метою забезпечення додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, протягом вересня-жовтня поточного року провідним фахівцем Ямпільського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Синюком Я.М. та інспектором ГОЗ НЗ та ЗЦЗ ДПРЧ-35 м.Ямпіль Собком Д.А. були проведені позапланові перевірки стану дотримання техногенної та пожежної безпеки у готелях м.Ямполя та в Ямпільському оздоровчому таборі «Світанок».

За результатами перевірок керівникам закладів було вручено Акти та приписи. На сьогоднішній день недоліки усунено на 60%.

Керівництво районної державної адміністрації та районної ради обговорили можливі шляхи усунення основних порушень, виявлених під час перевірки вищезазначених закладів, що потребують значних фінансових затрат.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль