28.11.2019

РОЛЬ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ В РОЗВИТКУ

ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ УЧНІВ

22 листопада 2019 р. на базі ОНЗ ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Довжок відбувся семінар-практикум  «Бібліо-фолк-паті» шкільних бібліотекарів  навчальних закладів Ямпільського району за темою: «Роль шкільної бібліотеки в розвитку творчої особистості учнів».

Шкільна родина гостинно зустріла учасників семінару. Із вітальним словом до присутніх звернулась директор ОНЗ ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Довжок Андрущенко А.П. та ознайомила присутніх з основними напрямками роботи педагогічного та учнівського колективу закладу.

У ході семінару-практикуму бібліотекарі побували на екскурсії в етнографічному музеї “Світлиця”, відвідали захід «Кетроському роду нема переводу», який провела педагог-організатор ОНЗ ЗЗСО  І-ІІІ ст. с. Довжок Ясько Т. Г.  У музеї зберігаються матеріали з історії, культури та побуту села, зібрані краєзнавцем Зозулею Ю. П.

Зворушила серця присутніх пісня «Довжани» у виконанні шкільного вокального ансамблю під керівництвом вчителя музики Кожухаря Василя Івановича та інсценізація вірша Віктора Дячка « Верстат».

Цікаво та змістовно пройшов тренінг «Розвиток креативності шкільних бібліотекарів», який провела бібліотекар даного закладу Княгніцька О.В. Шкільні бібліотекарі працювали у групах, виконували вправи, створювали власні історії та приємно вразили своєю оригінальністю.

Учасники семінару побували на літературно-мистецькому святі «І мову рідну будем шанувати, як найбагатше надбання своє» , підготовлене бібліотекарем Княгніцька О.В., яка зачарувала  колег піснею про рідну мову . Гості поринули в атмосферу милозвучності, краси і багатства рідної мови.

Заключна частина семінару « паті», тобто « гра», « розвага», де учасники семінару співали разом із шкільним хором українські народні пісні, водили хоровод.

У ході заняття було обговорено питання щодо організації та проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека-2020».   

Методист РМК відділу освіти Ямпільської райдержадміністрації Марікуца Л.В.   звернула увагу учасників семінару на необхідність застосування в бібліотечній роботі інформаційно-комунікативних технологій, що сприятимуть  не тільки оновленню форм і методів роботи, а й створюватимуть новий позитивний імідж шкільної бібліотеки.  

Шкільні бібліотекарі поповнили свою «методичну валізу» новими ідеями та цікавими інноваційними формами роботи. Переконалися, що без постійного саморозвитку та самовдосконалення неможливе реформування шкільної бібліотеки в сучасний інформаційний центр, який відіграє важливу роль у впровадженні інноваційних процесів в освіті. 

Захід надихнув шкільних бібліотекарів по-новому поглянути на бібліотечну роботу та згодом втілити ідеї та вміння у своїй роботі.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль