11.10.2019

В районі відзначили День захисника України

У м. Ямпіль відбулися районні  урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України. Це свято, згідно указу Президента України, щороку 14 жовтня відзначають у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва.

11 жовтня однією з яскравих подій стало відзначення 20 річниці створеня юнацько – патріотичної організації « Подільська Січ». У рамках діяльності шкільної дитячої організації  відбулось  посвята в козачата учнів ОНЗ І-ІІІ ст.. ім. І. Богуна м. Ямпіль.  На прикладах патріотизму сучасників Богдана Хмельницького, Івана Богуна, Данила Нечая на базі навчального закладу у підростаючого покоління виховують почуття національної самоповаги, любові до рідного краю.

В цей день керівники району,  представники громадськості згодом зібрались у приміщенні районного Будинку культури щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям. Тим, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, відстоює спокій України, захищає територіальну цілісність та незалежність. 

До присутніх військовослужбовців у залі звернулися  голова Ямпільської районної ради Сергій Гаджук, заступника голови районної державної адміністрації Михайло Труба.  Посадовці  дякували захисникам України за мужність, силу, патріотичне ставлення до Батьківщини та побажали  міцного здоров’я, злагоди, родинного тепла та миру.

Почесними грамотами Ямпільської РДА та районної ради за патріотизм, особисту мужність, відвагу та самовідданість були нагороджені учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, працівники Збройних сил України.

Хвилиною мовчання  присутні вшановали пам’ять Героїв  Вітчизни. Святкову концертну програму подарували глядачам працівники районного будинку культури та аматори сцени.

Відзначення Дня захисника України пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль