11.10.2019

Проведено штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Ямпільського району

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік», затвердженого розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації від 17 січня 2019 р. № 40 10 жовтня 2019 року проведено штабне тренування органів управління та сил цивільного захисту Ямпільської районної ланки Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту району при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації в складних умовах осінньо-зимового періоду». 

В ході тренування були відпрацьовані навчальні цілі:

вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації в складних умовах осінньо-зимового періоду;

підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;

практичне відпрацювання заходів з оповіщення.

Районна комісія з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови районної комісії – першого заступника голови райдержадміністрації  Майорової Людмили Олександрівни розпочала свою роботу вчасно у встановленні терміни.

В ході засідання була доведена обстановка на території району по тренуванню. Начальники районних спеціалізованих служб довели свої розрахунки та пропозиції.

Протягом тренування було відмічено достатній рівень організації взаємодії між спеціалізованими службами цивільного захисту району. Інформація по тренуванню своєчасно поступала до керівництва району.

Організовано цілодобову роботу районного оперативного штабу, утвореного на випадок спільних дій при виникненні надзвичайних ситуацій протягом осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

При підведенні підсумків було відмічено роботу окремих керівників спеціалізованих служб, які показали достатній рівень знань щодо готовності до проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення і об’єктів економіки, сталої роботи об’єктів соціальної сфери.

Основна мета штабного тренування щодо вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі органів управління та сил цивільного захисту з питань організації виконання заходів по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків досягнута.

 

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль