12.09.2019

Чергова 36 сесія районної ради

10 вересня 2019 року  під головуванням голови районної ради Сергія Гаджука відбулася чергова 36 сесія районної ради сьомого скликання.

Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

В роботі пленарного засідання окрім 22 депутатів районної ради взяли участь заступник голови районної ради О.Савчинський, заступник керівника виконавчого апарату І.Савицька, перший заступник голови райдержадміністрації Л.Майорова, заступник голови райдержадміністрації М.Труба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості, сільські та селищні голови, представники ЗМІ.

Перед початком роботи сесії депутат районної ради Мілентьєв В.Д. запропонував секретарем чергової сесії обрати Урсол М.М.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного голова районної ради вніс пропозицію запросити до президії першого заступника голови РДА Людмилу Майорову.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії.

Одним із перших народні обранці за пропозицією голови районної ради погодили звіт начальника фінансового управління Козюк С.В. про виконання бюджету району у поточному році та затвердили звіт про виконання районного бюджету у І півріччі 2019 року.

Наступним питанням порядку денного розглядалось питання про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 324 “Про районний бюджет на 2019 рік”. З інформацією перед депутатами виступила також Козюк С.В. Вона детально зупинилась по кожній статті дохідної частини бюджету та видатковій частині, зокрема повідомила присутніх на які цілі направляються ті чи інші суми.

Жваву дискусію викликало питання з приводу погашення заборгованості за надані послуги по пільговому перевезенню пасажирів Ямпільського району.

Під час засідання сесії було обговорено наступні питання :

Депутати розглянули та затвердили Програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у м. Ямпіль та Ямпільському районі на 2019-2020 роки. Начальник Ямпільського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Бажура О.А. ознайомив депутатів та присутніх з специфікою роботи сектору, місцем знаходження та на які цілі потрібні кошти згідно з даною програмою.

Про внесення змін до районної цільової програми надання грошової допомоги соціально незахищеним верствам населення Ямпільського району на 2016-2020 роки. По даному питанню депутати прийняли одноголосне рішення так як мова йшла про збільшення асигнувань на надання одноразової матеріальної допомоги онкохворим мешканцям району.

Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Ямпільського району витрат, понесених КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» під час зведення житлового будинку у м.Ямпіль по вул. Савіна 72-А депутати проголосували одноголосно.

Про передачу транспортниї засобів доповів заступник голова районної ради О.Савчинський. Планується передати транспортні засоби бувшої Порогівської сільськогосподарської школи на баланс Ямпільського райсільгоспкомунгоспу. А саме грейдер, трактори та вантажні автомобілі. За наданими до районної ради клопотаннями Гальжбіївської та Порогівської сільської ради передати у власність автомобіль ГАЗ-53 та трактор МТЗ-82 відповідно.

До порядку денного чергової 36 сесії районної ради також було включено ще ряд питань, а саме про передачу катера Обласному фонду сприяння інвестиціям та будівництву для подальшого ремонту та чистку річок буг та Дністер, про виділення коштів трьом спортивним клубам для проведення змагань та участі наших вихованців у змаганнях за кордоном та придбання кімоно, про присвоєння ОНЗ № 1 імені Тараса Шевченка. Пожвавлено в залі пленарного засідання сприйняли інформацію про придбання книги В.Кізки, депутата районної ради, для бібліотек району. Проте в ході обговорення даного питання Кізка В.В. зняв свою пропозицію з порядку денного.

У «Різному» депутати розглянули доповідь військового комісара Ямпільського районного комісаріату Понкрашова В. Про передачу приміщення на баланс Міністерства оборони України. Інформацію вирішили взяти до відома та розглянути на засіданні постійної комісії.

Депутати оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки. В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями. 

Ямпільська районна рада

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль