09.09.2019

  На Ямпільщині вперше відкрили сучасну амбулаторії загальної практики-сімейної медицини

8 вересня, за роки незалежності України, для надання якісних медичних послуг в сільській місцевості, в районі вперше відкрито новозбудовану лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Медичні послуги у новій сучасній лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини віднині отримуватимуть жителі Гальжбіївської сільської ради.    

 Це перший заклад, що збудований у рамках програми «Доступна медицина».

На захід приїхали голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, голова районної ради Сергій Гаджук, депутати обласної ради Михайло Вдовцов та Микола Копачевський, представники профільних департаментів Вінницької ОДА.

Звертаючись до мешканців, Валерій Вікторович зокрема зазначив, що медицина стає дійсно ближчою до людей.  Подякував усім, хто брав участь у реалізації проекту.

– Впевнений, що люди будуть задоволені якістю надання медичних послуг у цій амбулаторії, де створені всі належні умови і для пацієнтів, і для медичного персоналу, – наголосив очільник області і побажав жителям села все ж таки менше хворіти.

Сергій Гаджук нагородив Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради  Михайла Михайловича Вдовцова, Миколу Анатолійовича Копачевського та підрядну організацію.

       Після урочистого відкриття закладу жителі населеного пункту пройшлися приміщенням амбулаторії і не приховували емоцій від побаченого.

Медичний заклад обслуговуватиме пацієнтів із сіл Гальжбіївка, Біла, Оксанівка, Ульянівка. Наявне населення громади становить 2158 осіб, з яких 1539 – уклали декларації з сімейним лікарем.

Гальжбіївська амбулаторія загальної практики сімейної медицини забезпечена  всім необхідним обладнанням згідно табеля оснащення в тому числі і телемедициною та надаватиме повний перелік послуг для повноцінного медичного обслуговування, а також новим автомобілем «Рено Дастер», яким користуватимуться сімейні лікарі для обслуговування пацієнтів. Цей позашляховик вартістю близько 500 тисяч гривень придбано в травні поточного року. 

Забезпечувати медичними послугами в лікарському закладі будуть: один лікар ЗПМС, три середніх медичних працівники, водій санітарного автомобіля та одна молодша медична сестра.

        Загальна вартість реалізації проекту «Будівництво Гальжбіївської АЗПСМ КП «Ямпільський РМЦ ПМ СД» Ямпільської районної ради по вул.Урсола в с.Гальжбіївка» становить 8,022 млн.грн.

        Будівельні роботи на об’єкті виконувало ТОВ «Подільські будови», з якими було укладено договір за  результатами проведених тендерних торгів в системі електронних закупівель Прозоро.

Нагадаємо, що будівництво лікарської амбулаторії розпочато 19 лютого поточного року  відповідно до плану виконання робіт та завершено 1 вересня 2019 року.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль