29.08.2019

ПАМ’ЯТЬ ПРО ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ЖИТИМЕ В НАШИХ СЕРЦЯХ

29 серпня 2019 року біля пам’ятного знака загиблим воїнам АТО в м.Ямполі, як і по всій Україні, відбувся мітинг-реквієм, приурочений Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Це свято встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського.

Відзначатиметься воно у цей день щорічно.
Біля пам’ятного знака зібралися військовослужбовці, учасники добровольчих формувань, АТОвці, волонтери, представники влади та трудових колективів, щоб вшанувати пам’ять героїв, які полягли за Україну. Ми віддаємо глибоку шану, бо подвиг їхній величний і святий. Поетичними словами про криваве обличчя війни і жертовність наших воїнів розпочали мітинг-реквієм ведучі Андрій Левицький та Вікторія Алєксандрова, відзначивши, що ніхто не вправі забути морозні дні 2013-2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, а далі була анексія Криму, запеклі бої в Іловайському котлі. 242 дні захищали нашу незалежність кіборги в Доне-цькому аеропорту. Після того, як захисники залишили зруйнований Донецький аеропорт, масштабні бойові дії в зоні конфлікту поновилися в січні 2015 року в районі Дебальцевого. І сьогодні гинуть наші захисники від ворожих куль в Щасливому, Мар’янці, Пісках, Станиці Луганській,Слов’янську, Краматорську та ін.
Прозвучав Гімн України, після чого до слова було запрошено голову районної ради Сергія Гаджука та військового комісара Ямпільського райвійськкомату підполковника Віктора Понкрашова.
З уст ведучих прозвучали прізвища загиблих на Сході України наших Героїв-земляків: Сергія Камінського, Василя Івкуна, Сергія Дерена, Олександра Перепелиці, Бориса Мар’яновича, Олександра Кудими, Василя Віняра, Ігоря Джигринюка. Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували їх світлу пам’ять.
Аби упокоїлися душі полеглих на небесах, знайшовши вічний спокій, за всіх загиблих захисників України панахиду відправив священик Православної церкви України з с.Гальжбїївки отець Ігор.
До пам’ятного знака загиблим воїнам АТО лягли живі квіти: червоні і жовто-блакитні гвоздики, наче знамено, орошене кров’ю героїв. Нехай тріпочуть в наших серцях пелюстки пам’яті про їхній подвиг, бо ціною їхнього життя ми живі!
Дякуємо, що ви за нас стояли! Вибачте, що вас не вберегли! Вічна пам’ять Героям!

Джерело: Ямпільська районна газета “Ямпільські вісті”

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль