27.08.2019

Засідання районної комісії з розгляду питань призначення різних видів соціальної допомоги та надання пільг населенню

27 серпня 2019 року о 11.30 годині в приміщені Ямпільської районної державної адміністрації відбулося засідання районної комісії з розгляду питань призначення різних видів соціальної допомоги та надання пільг населенню. На комісії були присутні: голова комісії Труба М.Г., секретар комісії – Боднар Я.А.  та члени комісії а також громадяни які подали заяви та відповідні документи на розгляд комісії.

      Відповідно до розпорядження голови Ямпільської РДА від 17.05.2016 року № 204 створено комісію з розгляду питань призначення різних видів соціальної допомоги та надання пільг населенню,  голова комісії – Михайло Труба.

– У своїй діяльності Комісія керується Законами України та Постановами Кабінету Міністрів України, що регулюють вирішення даних питань.

 – Комісія оперативно та об’єктивно, по кожному конкретному випадку, розглядає спірні питання, що виникають при призначення різних видів соціальної допомоги, надання субсидій та пільг населенню. Рішення приймається в присутності  осіб, заяви яких розглядаються.

На засіданні  комісії було розглянуто 13 заяв, з яких 12 заяв задоволено, 1 заявнику відмовлено у надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль