10.07.2019

Шановна ямпільська громадо!

9 липня 2019 року розпорядженням Президента України №88/2019 я Вдовцов Михайло Михайлович, звільнений з посади голови Ямпільської районної державної адміністрації, у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України. 
П’ять років на цій посаді не пройшли для мене безслідно. Я прийняв рішення балотуватися у народні депутати України по одномандатному округу №16 від політичної партії «Європейська солідарність». Не так багато пройде часу, 21 липня ви зробите свій вибір і він буде саме ваш. Кого ви оберете, які покладаєте надії на того чи іншого кандидата, вирішуєте ви.
За час перебування на посаді вдалося багато чого досягти. В район залучено мільйонні кошти на покращення соціальної сфери, розбудови усіх ланок господарської діяльності.
Оптимізації, реконструкції, капітального ремонту та модернізації зазнала освітня галузь.
В клінічних відділеннях лікарні проведено капітальні ремонти, придбано сучасні спеціальні обладнання, медтехніку та меблі. Проведено ремонти у сільських амбулаторіях.
Побудовано 12-квартирий будинок, 10 квартир у якому стануть службовими для молодих вчителів і лікарів.
Нам вдалось завершити будівельні роботи по довгобуду – Дорошівському дитячому садочку, і сьогодні дітки мають прекрасний заклад.
Водогони, скважини, вуличне освітлення…..
Надзвичайні ситуації…
Усі ці роки прикладалися зусилля на покращення соціальної, культурної, житлово-комунальної сферів району.
Були налагоджені ділові та дружні стосунки з Молдовою та Польщею.
Часто приходилося іти на непопулярні кроки і це викликало певне незадоволення окремих категорій, особливо тих, кого це стосувалося напряму. Але реформи та зміни, які ідуть за ними, ніколи не проходять безболісно.
Я хочу подякувати усім, хто п’ять років був поряд зі мною. Це були п’ять продуктивних років, які ми пройшли разом за для вирішення спільних справ. Було все: перемоги і поразки, образи і радості, помилки і шляхи їх вирішення. Я дякую вам за те, що були поруч у скрутні хвилини, допомагали, підтримували словом і ділом.
Я висловлюю глибоку вдячність колективу райдержадмінстрації, його структурним підрозділам, керівникам підприємств, органам місцевого самоврядування за самовідданість, старання, наполегливість і прагнення до успіху. Дякую за вашу працелюбність. Бажаю, щоб кожен з вас був щасливим, щоб робота приносила радість, щоб вдалим і незабутнім був кожен день життя.

Михайло ВДОВЦОВ

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль