26.06.2019

Відбулися загальні збори громадян села Довжок

25 червня  2019 року о 10-00 в будинку культури під головуванням сільського голови Бажури І.Г. відбулися загальні збори громадян села Довжок на які були запрошені голова районної державної адміністрації Вдовцов М.М., начальник відділу Держгеокадастру у Ямпільському районі Бартко О.Ф., завідувач сектором охорони

здоров’я райдержадміністрації Колюшко Г.А. відповідальний за Довжоцьку громаду,  заступник директора по соціально економічних питання ПрАТ ПК»Поділля» Рибак С.М. ,директор ТОВ «Передовик» Горобець В.Д.  На розгляд громади було винесене питання «Про виникнення конфліктної ситуації із землями запасу Довжоцької сільської ради  Ямпільського району Вінницької області».

Сільський голова Бажура І.Г. в своєму виступі  довів жителям села причину виникнення даної конфліктної ситуації.

Бартко О.Ф. роз’яснила діюче земельне законодавство щодо порядку виділення земельних ділянок для різних категорій громадян.

Вдовцов М.М. закликав всіх присутніх діяти в межах чинного законодавства та знайти точки дотику для компромісу в вирішенні піднятих на зборах питань.

Загальні збори вирішили: створити ініціативну групу по вирішенню конфліктної ситуації та підготувати пакет документів для звернення з позовом у Вінницький адміністративний суд, про скасування наказу на виділення у власність земельних ділянок Держгеокадастром із земель запасу Довжоцької сільської ради.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль