15.05.2019

ГАЛЬЖБІЇВСЬКІЙ АМБУЛАТОРІІ ВРУЧЕНО АВТОМОБІЛЬ

14 травня 2019 року на Ямпільщині сталася гарна подія – амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Гальжбїївки отримала автомобіль «Рено Дастер», яким користуватимуться сімейні лікарі  для обслуговування пацієнтів. Цей позашляховик вартістю близько 500 тисяч гривень придбано завдяки Програмі Президента України, затвердженої Кабінетом міністрів України, щодо розбудови сільської медицини. 

На урочисту церемонію вручення в с. Гальжбїївку прибули директор Департаменту фінансів Вінницької ОДА, депутат обласної ради Микола Копачевський, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Майорова, сільський голова Гальжбїївської територіальної громади Андрій Лаврук, головний лікар КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямпільської районної ради Галина Плахотна. 

Микола Копачевський щиро привітав гальжбїївчан з таким потрібним для людей подарунком від влади і урочисто вручив ключі від новенького автомобіля сімейному лікарю Тетяні Осадчук та водію Валерію Венгеру.

Захід відбувся на території, де будується приміщення сучасної амбулаторії ЗПСМ села Гальжбїївки також в  рамках вищезгаданої урядової  програми.

Розпочато будівництво амбулаторії в грудні 2018 року і досить швидкими темпами проходить її  спорудження, приміщення вже збудовано, а  також вже є котельня і гараж, на черзі внутрішні опоряджувальні роботи. Планується здати в експлуатацію новобудову вже у вересні цього року. Тут буде встановлено сучасне обладнання і для телемедицини, завдяки чому лікарі зможуть консультуватися на вторинному третинному рівнях та ін., а також будуть створені всі умови для надання якісної медичної допомоги, комфортні зони очікування, ліжка денного стаціонару. Вже уклали угоди з сімейними лікарями 1600 жителів Гальжбїївської громади. Їх обслуговують два сімейних лікаря Тетяна Осадчук та Галина Романюк.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль