25.04.2019

КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ВРУЧИЛИ ВЕЛИКОДНІ ПОДАРУНКИ

Вже стало доброю традицією в нашому районі напередодні Великодня вітати зі святом дітей пільгових категорій, аби принести у їхнє життя побільше добра і радості, а також відчуття захищеності.

У Чистий червер, 25 квітня, у залі засідань адмінбудівлі пасхальні подарунки вручили дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з особливими потребами та багатодітним родинам. Загалом – солодкі паски та коробки цукерок отримали 117 юних ямпільчан.
З Великоднем дітей та їхніх батьків і опікунів привітали заступник голови райдержадміністрації Михайло Труба та заступник голови районної ради Олександр Савчинський. 
– Хочу передати усім вам вітання від голови РДА Михайла Вдовцова, його щирі вітання і щирі побажання добра і благополуччя кожному, сказав у своєму вітальному слові Михайло Труба. – Святий Великдень спонукає кожного із нас ще раз замислитись над духовними та моральними цінностями, втілити свої думки та відчуття в добрі, щирі справи, розділити радість пасхальних днів з тими, хто знаходиться в непростій життєвій ситуації. Саме такі моральні цінності сповідує наша велика ямпільська родина.
Олександр Савчинський, вітаючи присутніх із прийдешнім святом, наголосив: «У житті кожного українця Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що це свято добра, любові, милосердя. Отож віри, надії і любові кожному з вас!»
Посадовці побажали усім здоров’я, щастя благополуччя, миру і злагоди та здійснення дитячих мрій. 
Пакунки з Великодніми солодощами вручили дітям Михайло Труба, Олександр Савчинський, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Леся Віт та спеціалісти служби у справах дітей РДА Олег Ільїн та Олена Бугова. 
Після вручення солодощів усі учасники заходу сфотографувались на добру згадку про приємну подію у їхньому житті.

Джерело: Ямпільська районна газета “Ямпільські вісті”

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль