23.04.2019

Розглянули ряд важливих питань на апаратній нараді

У понеділок, 22 квітня, відбулася апаратна нарада голови райдержадміністрації Михайла Вдовцова з заступниками, керівником апарату, окремих структурних підрозділів РДА, служб, установ та організацій району.

Під час засідання керівники структурних підрозділів райдержадміністрації прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

Михайло Михайлович висловив слова вдячності усім громадянам Ямпільщини, які взяли участь у виборчому процесі, зазначивши, що вибори Президента України були проведені чесно і вільно.

У ході засідання обговорено низку актуальних питань. Серед них – впровадження  освітньої програми “Нова українська школа” у навчальних закладах району, роботу з електронними рецептами та завершення ремонтних робіт у закладах соціальної сфери.  Йшлося також про підтримку спортивних клубів району, проведення та відзначення   Великодніх свят, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Наголошено на неухильному дотриманні виконавської дисципліни.

За результатами наради були надані відповідні доручення. 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль