11.04.2019

 Питання благоустрою, санітарного стану перебуває на постійному контролі райдержадміністрації

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 01 лютого  2019 року №30 «Про впровадження двомісячника благоустрою населених пунктів Ямпільського району» впроваджено двомісячник благоустрою населених пунктів району 1 лютого 2019 року по 1 квітня 2019 року.

Розпорядженням передбачено виконання місцевими радами заходів з приведення в належний санітарний стан власних, прилеглих та закріплених територій, виконання робіт з впорядкування кладовищ, меморіалів, комунальних та територіальних доріг, місць громадського користування, облаштування зон відпочинку, тощо  до чого залучались підприємства, в тому числі сільськогосподарські, організації, установи, суб’єкти підприємницької діяльності.

Станом на 04.04.2019 порядковано та прибрано територію  32 меморіалів і пам’ятників, 16 братських могил, 56,2 га парків і скверів,  інших місць благоустрою, висаджено 1,2 тис. саджанців дерев та 950 кущів, ліквідовано 36 стихійне сміттєзвалище, з яких вивезено 69 м3 сміття тощо. До заходів з благоустрою залучено біля 1000 осіб.

Учнями шкіл  району проведена практична природоохоронна робота, а саме :

акції : «Первоцвіт», «Ліси для нащадків», «Посади дерево» ;

рейди : «Моя вулиця», «Моя криниця» тощо.

Проводиться  підгортання та пересипка грунтом складованих твердих побутових відходів, прибирання прилеглих територій 18 паспортизованих сміттєзвалищ.

На заходи з благоустрою з бюджетів використано 1009,5 тис. грн.

Відділ ЖКГ та інфраструктури управління економічного розвитку, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль