01.04.2019

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В березневі дні, під час весняних канікул, по всій Україні пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання. І це зрозуміло, адже її величність Книга супроводжує людину протягом усього життя. Книга  – мудрий друг, який не вміючи говорити розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

Нерідко книга, прочитана в дитинстві, залишається у пам’яті на все життя. Тиждень дитячого читання з успіхом пройшов і у бібліотеках Ямпільської районної централізованої бібліотечної системи.

В Ямпільській районній бібліотеці для дітей Тиждень дитячого читання розпочався літературним фуршетом «У пошуках чарівного Книгограду». Продовжився Тиждень дитячого читання різноманітними заходами, на які завітали наші читачі. Учні 5-А класу ЗОШ №2 ім.І.Богуна завітали на бібліогостини «У книжковому садку ми вітаєм дітвору». Під час свята діти брали участь у вікторинах «Загадки», «Юний ерудит», «Будь уважний», відгадували ребуси, продовжували приказки та прислів’я.

Учні 3-А класу НВК: ЗОШ І ст. – гімназії взяли участь у книжковій тусівці «Читаю – про все знаю».  Під час свята діти за уривками казок відгадували їх назви, пригадували літературні твори та їх авторів, відповідали на запитання літературних вікторин: «Чи знаєте ви казки?», «Впізнай героя», «Казковий лабіринт». Наприкінці свята діти отримали в подарунок книжкові закладки. В бібліотеці оформлено виставку-рекомендацію «Саквояж цікавих книг».

Відвідувачі Северинівської сільської бібліотеки-філії взяли участь у годині спілкування “Книга – дивовижний сад, будинок життя та мудрості”, під час якої переглянули мультфільм “Зачарований хлопчик” , смакували солодощі.

У Качківській сільській бібліотеці-філії проведено бібліотечний урок «Книжка – велике диво». До Тижня дитячого читання в бібліотеці організовано книжкову виставку «Через маленьку книгу у великий світ».

У Тростянецькій сільській бібліотеці-філії діти взяли участь у вікторині “Чи знаєте ви казки та їх героїв?”, за кожну правильну відповідь отримували солодку винагороду. Під час свята присутні читали улюблені книги, а на кінець подивилися мультик. У бібліотеці оформлено книжкову виставку “Ми читаємо завзято, а читати нам-це свято”.

На інформаційну хвилинку «Цікаві факти про книги» завітали читачі до Петрашівської сільської бібліотеки-філії, під час якої проявили свої знання з літератури,  розповідали про свої улюблені книжечки. 

В Русавську сільську бібліотеку-філію юні прихильники читання завітали на ”День ерудита”. Для них бібліотекар презентувала виставку – огляд енциклопедій ”Супутники допитливих”. Діти приймали активну участь в проведенні конкурсу загадок та ребусів, у літературній головоломці ”Розпізнай, хто я?”, а також провели ерудит-гру ”Найрозумніший”. А ще юні читачі розповідали про свої домашні бібліотеки, про прочитані книги, та ділилися враженнями про проведений час в бібліотеці.

В рамках Тижня дитячого читання, у Клембівській сільській бібліотеці-філії пройшло свято книги «Диво поряд – ось воно, Книгою звемо його». На цікавому та пізнавальному святі діти слухали розповіді про створення книги, брали участь у казковій вікторині , декламували вірші, вітали книжечку.

Літературна гра-вікторина “Зустріч на перехресті казок”, проведена в Добрянецькій бібліотеці-філії, залишила приємні враження у юних відвідувачів. Діти пройшли стежинками літературних та мовних завдань, проявили кмітливість у відгадуванні “каверзних” загадок, успішно виконали тестові завдання, вивели заблукалих звірів із лабіринту, проявили акторські здібності, змінюючи сюжети знайомих казок.

Читачі Бушанської сільської бібліотеки-філії  взяли участь в літературній  вікторині «Веселі Всезнайки». Захід пройшов в атмосфері спілкування, пізнання, радісних посмішок. Маленькі читачі показали вміння, спритність і ерудованість у цікавих конкурсах, розвагах.

         У Дзигівській сільській бібліотеці-філії пройшла бесіда – роздум «Диво, ім’я якому – Книга». Бібліотекар розповіла дітям, як правильно користуватися книгою, як зберігати її, як допомагати вилікуватись «хворим та покаліченим» книжкам за допомогою бібліотечної «книжкової лікарні».

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль