15.03.2019

Україна – це країна успіху!

Саме так, сьогодні звернулась до жителів Ямпільщини Народний депутат України Оксана Білозір.

У районному Будинку культури на народного обранця чекала переповнена зала людей, які хотіли почути відому особистість.

Під час зустрічі із громадськістю народна обраниця наголосила, що Україна – держава  європейська, і обраний шлях п’ять років тому потрібно завершити. «Цей процес незворотній і потрібний усім нам», – сказала Оксана Володимирівна.

У розмові з ямпільчанами багато йшлося про армію та майбутнє України. Пригадала обраниця  якою була українська армія у 2014 році. Зазначила, що  у той час воювали зброєю, якій місце в музеї. Один бронежилет був на чотирьох бійців. А  сьогодні – професійна, навчена, споряджена для війни, вона, на думку авторитетних міжнародних фахівців, входить в десятку найбільш боєздатних армій Європи.

Зупинилась на загальнополітичних моментах і майбутніх президентських виборах.  Кваліфіковано і професійно розповіла про досягнення та наміри діючої влади, підкресливши майбутні переваги членства в НАТО для українського народу. 

Закликала присутніх до майбутнього мудрого вибору, в основі якого має стати гірка пам’ять про минуле.

Для довідки:  Білозір Оксана Володимирівна – громадський і політичний діяч, Народна артистка України; Народний депутат України IV, VI, VIII скликань, Міністр культури і мистецтв України, голова Всеукраїнської громадської організації «Українська взаємодопомога», голова Всеукраїнського об’єднання «Жінок-депутатів», заступник голови Національної комісії з питань закордонних українців.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль