12.03.2019

Діяльність Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області по статутних напрямках за  2018 рік

Фонд соціального страхування України реалізує державну політику у сферах соціального страхування в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності. Фонд здійснює соціальний захист застрахованих осіб, тих хто працює на виробництві, в установах, організаціях, проводить підприємницьку чи незалежну професійну діяльність та сплачує єдиний соціальний внесок.

          Послугами Фонду на Вінниччині в 2018 році скористались близько 80 тисяч осіб на загальну суму 468,2 млн. грн.

          В 2018 році в області сталося 205 нещасних випадків, з них 9 – смертельних та 4 випадки професійного захворювання.   Ямпільським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Вінницькій області на території Ямпільського району зареєстровано 8 нещасних випадків на виробництві, що на 5 випадків більше, ніж в 2017 році.   

           Якщо коротко проаналізувати травматизм на виробництві, то найчастіше  за видом події – це падіння потерпілого, ушкодження внаслідок контакту з тваринами, ДТП.

            Щодо причин нещасних випадків, то на першому місці – невиконання потерпілим інструкції з охорони праці, незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, будівель, споруд, засобів виробництва, транспортних засобів.

             Станом на 1 січня 2019 року на обліку у Ямпільському відділенні перебувають 239 потерпілих та 14 утриманців, які проживають на території Ямпільського району, з них інвалідів І групи – 9 чол., інвалідів ІІ групи – 28 чол., інвалідів ІІІ групи -144 чол., 57 потерпілих, яким не встановлено групу інвалідності. Усі вони в повному обсязі  отримують належні страхові виплати, також медичну та соціальну реабілітацію, визначену довідкою МСЕК.

           За   2018 рік  здійснено виплат потерпілим, які перебувають на обліку у відділенні на суму  6 507,5 тис. грн , в т. ч: допомога в зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності  або встановлення інвалідності – 55,6 тис. грн., одноразова допомога  потерпілому  в разі стійкої  втрати професійної працездатності – 18,0 тис. грн., щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує  відповідну частину втраченого заробітку потерпілого – 6260,3 тис. грн.,  щомісячні  страхові  виплати  особам,  які мають на це право в разі втрати годувальника – 169,3 тис. грн.

           Витрати на медичну, професійну та соціальну реабілітацію за 2018 рік складають  684,4тис. грн., в т.ч. витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію – 33,9 тис. грн., виплата на спеціальний медичний догляд спинальнику – 38,8 тис. грн.  виплата на постійний сторонній догляд – 127,2 тис. грн., виплата на побутове обслуговування167,6 тис. грн., компенсація виплат на бензин6,0тис. грн. Протезами та протезними виробами забезпечено 9 потерпілих  на суму  143,3 тис. грн., медикаментами – 9 потерпілих – на суму 19,4 тис. грн. Путівками на санаторно-курортне лікування забезпечено 10 осіб з інвалідністю з оплатою проїзду до місця лікування на суму 148,2 тис. грн.

          

   

 Протягом 2018 року Ямпільським відділенням прийнято 1182 заяви – розрахунки, профінансовано 8 213,29тис. грн., в т.ч. – допомога по тимчасовій непрацездатності – 5 168,04тис. грн., допомога по вагітності та пологах – 2 849,85тис. грн., допомога на поховання – 57,40тис. грн., оплата лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесеного захворювання – 138,0тис. грн. Лікуванням в реабілітаційних  відділеннях санаторно-курортних закладах після перенесених захворювань в 2018 році забезпечено 10 застрахованих осіб.

Начальник Ямпільського відділення управління

ВД ФСС України у Вінницькій області                                  Є.Волошина               

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль