28.02.2019

Легендарна Буша  тепло зустріла представників районної влади

Історичними пам’яттю та надбаннями зустрічає кожного подорожнього Бушанська громада. 28 лютого відбулася зустріч голови райдержадміністрації Михайла Вдовцова із представниками сільської влади та жителями с. Буша.

На зустріч були запрошені : начальник УПСЗН РДА Олег Івасенко, начальник відділу освіти РДА Олександр Кульбаба, головний лікар КП «Ямпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямпільської районної ради Галина Плахотна та працівники ЗМІ району.
Михайло Вдовцов підбив підсумки роботи районної влади у минулому році та представив план перспективного розвитку району у 2019-2021 роках.
Голова райдержадміністрації наголосив, що «за ці роки зроблено чимало, районна влада докладала максимум зусиль аби покращити соціальні, економічні та культурні стандарти життя кожного громадянина».
За останні п’ять років змінено підхід до освоєння інвестицій на території району, залучено грантові кошти на розвиток громад, налагоджено міжнародну співпрацю.
Усе це стало можливим завдяки взаєморозуміння виконавчої влади з кожним очільником сільської громади.
У своєму виступі голова товариства СТОВ « Буша», депутат районної ради Михайло Гнидюк підтримав діяльність районного керівництва. За сприяння держави та райдержадміністрації було замінено систему опалення в філії ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ім. Івана Богуна м. Ямпіль «ЗЗСО І-ІІ ст. с. Буша», завершено будівництво приміщення дошкільної установи.
Думку Михайла Феодосійовича продовжив колишній директор заповідника « Буша» Олександр Пірняк який підтримав політичний курс Президента України Петра Порошенка.
Очільник району запевнив учасників зустрічі в тому, що історичне надбання громади буде збережено за будь – яких умов та обставин.
Також під час зустрічі із громадянами с. Буші були розглянуті питання соціального та побутового характеру, зокрема проблема сплати за водопостачання, стану та ремонту доріг на території села, забезпечення бушанців якісним інтернетом.
Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері конструктивного діалогу між представниками влади та жителями села.

 

 

 

 

 

 

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль