27.02.2019

Проведено чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

27 лютого під головуванням голови райдержадміністрації Михайла ВДОВЦОВА відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Участь у засіданні взяли:  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, спеціалізованих служб цивільного захисту.

На порядок денний засідання було винесено два питання:

  1. Про стан утримання захисних споруд цивільного захисту, розташованих на території району, та проведення їх технічної інвентаризації.
  1. Про запобігання виникнення пожеж та загибелі на них людей.

           

            За результатами розгляду першого питання Ямпільському районному сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області (Соловей О.В.) та сектору цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи райдержадміністрації (Гурська А.І.) доручено:

  • протягом 2019 року завершити заходи з проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, в першу чергу комунальної форми власності;
  • організувати проведення до 31 жовтня 2019 року оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту та виявлення недоліків у стані їх утримання та експлуатації;

        – передбачити заходи щодо приведення захисних споруд в готовність до використання за призначенням.

        За результатами розгляду другого питання Михайло ВДОВЦОВ доручив активізувати роботу консультаційних пунктів при сільських радах та посилити на територіях громад профілактичну роботу серед населення щодо правил пожежної безпеки.         

          Також було вирішено Ямпільському районному сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області (Соловей О.В.) організувати заходи з пожежної безпеки для попередження виникнення пожеж в населених пунктах Ямпільського району та залучати підрозділ ДПРЧ-35 м.Ямпіль для проведення роз’яснювальної роботи в територіальних громадах.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль