26.02.2019

Відвідано сільську громаду

с. Михайлівка

Голова районної державної адміністрації  Михайло Вдовцов  ознайомився  із  організацією  і  формами  роботи керівника Михайлівської територіальної громади  Миколи  Мельника здійснивши поїздку до  села 26 лютого 2019 року. 

Користуючись нагодою,  очільник громади провів зустріч з жителями з метою вирішенням  проблем життєзабезпечення мешканців, та поцікавився діяльністю  депутатського  корпусу.

Атуальними для громади питаннями стали  відновлення доріг, оплата за надання електроенергії, забезпечення зручного графіку перевезення населення до міста Ямпіль, наближення банківських послуг, з метою здійснення абонентської плати.

Михайло Михайлович ознайомив із ходом реформування  медичної галузі селян та впровадженням програми  «Безкоштовні ліки». Рекомендував долучитися до проекту «страхова медицина». У вирішені наболілого питання: про сплату за спожиту електроенергію – радив перевіряти платіжні документи і здійснювати розрахунок за фактично надані послуги.

Не менш важливим для громади села Михайлівки стало питання цільового використання матеріальної допомоги для багатодітних родин. Посадовець висловив думку про те, що він незацікавлений у вилученні дітей із родини. Але кошти, надані державою, у таких сім’ях мають використовуватися за призначенням. Михайло Михайлович обіцяв посприяти в організації моніторингу цільового використання даних коштів.

Оскільки с. Михайлівка знаходиться на кордоні з Молдовою то Михайло Вдовцов та Микола Мельник обговорили питання щодо  відкриття нового  прикордонного підрозділу « Михайлівка».

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль