12.02.2019

     Розвиток спорту – запорука здоров’я нації

Одним з важливих напрямків роботи органів  виконавчої влади є сприяння розвитку фізичної культури і спорту.

Пропаганда здорового способу життя, залучення сільських громад, зокрема дітей і молоді, до занять фізкультурою і спортом, змістовного дозвілля є надзвичайно корисною і потрібною справою. Це дієвий засіб відволікти підростаюче покоління від небажаного впливу вулиці, кафе, барів, від надмірної прив’язаності до комп’ютерів та задіяти його фізичну активність на користь громади. В кінцевому результаті спорт – здоров’я нації, а значить це її майбутнє.

В нашому районі є хороші приклади того, як потрібно дбати про розвиток сільського спорту. Нещодавно в с. Северинівка інструктором  по спорту  Притулою Валентиною Олександрівною    було організовано та проведено  змагання  з волейболу, турнір пам’яті  воїна -Афганця О. Кудими, в якому взяли участь команди з волейболу із с. Северинівка та с. Придністрянське. Перемогу здобула  команда із  с. Северинівки . По завершенню   всі учасники змагань були відзначені грамотами, а переможці отримали  кубок  та подарунок .  

У  с. Михайлівка 9 лютого відбулися змагання із шахів та шашок  серед учнівської молоді  громади.  Інструктор по спорту  Рябенький Валерій Євгелінович  у приміщенні сільського Будинку культури  зібрав чимало  учнів  для проведення змагань. Діти завзято грали в теніс, шашки, шахи, адже  ця дивовижна, найдавніша гра особливо багато радості і задоволення приносить дітям. Гра в шахи розширює їх кругозір, вчить думати, бути уважним, запам’ятовувати, порівнювати, узагальнювати, передбачати, розвиває винахідливість і логічне мислення.

По завершеню ігор  всі учасники були відзначені подяками та грамотами .

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль