11.02.2019

Підсумки та нові завдання

11 лютого голова районної державної адміністрації за участю заступників провів чергову апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів, секторів районної державної адміністрації. Михайло Вдовцов акцентував увагу присутніх на реалізації в районі завдань Президента України Петра Порошенка щодо підвищення соціального захисту населення.

Про хід справ в підвідомчій галузі звітував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Івасенко. Керівник доповів про ряд запланованих подій на поточний рік, однією із яких є створення філії територіального центру соціального обслуговування населення в с. Цекинівка. Висловив намір впровадження нововведень та розповів про можливості щодо реалізації запланованого.

Віктор Замишляєв, начальник відділу культури районної державної адміністрації доповів про заходи, що відбулися в районі та будуть проведені до річниці відзначення виведення радянських військ з Афганістану.

Про роботу закладів освіти щодо організації зайнятості учнів та дітей дошкільного віку доповів начальник відділу освіти Олександр Кульбаба. Завідувач сектором юридичного забезпечення апарату районної державної адміністрації Сергій Стариш ознайомив учасників зі змінами в законодавстві України.

Під час робочої наради також було розглянуто низку інших важливих питань для району.

З обговорених питань голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов надав конкретні доручення, призначив виконавців та визначив терміни їх виконання.

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль