05.02.2019

Як змінити свої персональні дані в Реєстрі виборців

Відповідно до статті 20 Закону України „Про Державний реєстр виборців,” кожен виборець у разі зміни його персональних даних, може особисто звернутися до органу ведення Реєстру відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін щодо його персональних даних у Реєстрі. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру.

Виборець, який постійно не здатний  пересуватися самостійно, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

Виборець, який проживає чи перебуває за межами України, звертається із заявою до відповідної закордонної дипломатичної установи України, яка невідкладно передає заяву разом з документами (їх копіями), що додаються до неї, органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

У разі звернення щодо зміни виборчої адреси виборець подає органу ведення Реєстру за новою виборчою адресою заяву, до якої додаються документи (копії документів), що підтверджують зміну виборчої адреси виборця.

Форми заяви виборця щодо зміни його ідентифікаційних персональних даних, заяви виборця, який проживає на території України, щодо зміни його виборчої адреси та заяви виборця, який проживає чи перебуває за межами України, щодо зміни його виборчої адреси надаються органом ведення Державного реєстру виборців.

Для отримання консультації з питань, пов’язаних з Державним реєстром виборців звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації за телефоном: 2-25-02, або за адресою: вул. Свободи, 132,  4-й поверх

Ми працюємо:

Понеділок- п’ятниця з 9:00 до 18:00

Перерва                       з 13:00 до 14:00.

 

Вихідні дні:  субота, неділя та святкові дні.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль