04.02.2019

Нарада з керівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації

Сьогодні голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівниками організацій та установ району.

У ході наради було розглянуто низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, сталого функціонування закладів соціальної сфери, проведення моніторингу стану будівельних робіт багатоквартирного будинку по вул. Савіна 72, тощо.

Особливу увагу керівник району акцентував на потребі залучення усіх можливостей з метою збереження експериментальних маршрутів перевезення пасажирів, що розпочали свою роботу 29 січня поточного року. Також увагу було приділено питанням контролю за температурним режимом та епідемічної ситуації у зв’язку з поширенням захворювань на грипп в закладах соціальної сфери.

Начальник відділу освіти Олександр Кульбаба повідомив про кількість відсутніх учнів у загальноосвітніх закладах району, станом на 4 лютого він становить 193 учня від загальної кількості 3418. Це нормальний показник для осінньо-зимового періоду навчання.

За результатами порушених питань у ході апаратної наради Михайло Михайлович дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ. Подякував всім за роботу та побажав вдалого робочого тижня.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль