29.01.2019

План розвитку на 2019-2020 роки обговорила громада села Ратуш

28 січня в обговоренні взяли участь заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення Рузяк Тетяна Миколаївна, депутат районної ради Миронишин Сергій Миколайович, депутати та члени виконкому Ратуської сільської ради, мешканці села. Сільський голова Сергій Борсуковський  підсумував попередньо проведену роботу із впровадження інвестиційних проектів, акцентував увагу на тому, що протягом даного періоду проводилася цілеспрямована робота, направлена на вирішення проблемних питань в усіх галузях громади.

 Ратуш  має позитивний досвід написання проектів та участі у обласному  конкурсі розвитку територіальної громади. За рахунок коштів яких  реалізовано проекти: Заміна вікон в навчально – виховному комплексі І – ІІ ступенів, екологічний проект «Збережемо село для майбутніх поколінь». Проведено розчистку нової паркової зони відпочинку, висаджено зелені насадження, придбано контейнери для сортування сміття.

У Ратуській  громаді визначилися із запланованими до реалізації проектами та ініціативами на найближчі роки. Перспективним планом розвитку громади на 2019 – 2021 роки передбачається провести  освітлення вулиць: Мічуріна, Шевченка, Макаренка; облаштування території кладовища; зовнішній ремонт будівлі фельдшерського пункту; проведення ремонтних робіт вулиць: Макаренка, Гагаріна та Шевченка; облаштування паркової зони; написання проекту розчищення русла річки Яланка у межах населеного пункту села (розчищення ставка); заміна вікон на енергозберігаючі другого поверху в приміщенні НВК та будинку культури , заміна котла опалення.

 Після обговорення було прийнято рішення про схвалення плану перспективного розвитку Ратуської територіальної  громади. Такі ініціативи у територіальних громадах стали можливими завдяки  втіленню реформи децентралізації, що сприяє ефективній реалізації необхідних заходів в Ратуській територіальній громаді.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль