28.01.2019

У Ямпільській райдержадміністрації робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Майорова, заступник голови РДА Михайло Труба, керівник апарату адміністрації Микола Колодніцький, керівники установ, організацій та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Традиційно голова районної державної адміністрації Михайло Михайлович Вдовцов розпочав нараду з підбиття підсумків за минулий тиждень, окресливши подальший тижневий план роботи.

Одним з найважливіших питань під час зібрання був стан доріг в районі, про який доповів начальник відділу ЖКГ, управління економічного розвитку РДА  Роман Натальчук та завідувач сектором цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи Алла Гурська. Посадовці повідомили про тісну співпрацю з дорожніми службами в період негоди.

Головний лікар КУ районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» поінформувала про хід справ у підпорядкованій галузі. Разом з тим, Галина Пилипівна  у своїй промові зазначила, що виконання районних та державних  програм на селі потребує вдосконалення якості надання інтернет-послуг.

Окрім того, на нараді були заслухані питання виконавської дисципліни, нарахування виплат, надходження та використання коштів районного бюджету, ходу опалювального періоду в закладах освіти та охорони здоров’я  тощо.

Заслухавши звіти всіх керівників і начальників установ, за проведену роботу, піднято ряд важливих питань та дано відповідні доручення.  

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль