24.01.2019

Підсумки соціально-економічного розвитку району підведено на засіданні колегії райдержадміністрації

Сьогодні під головуванням очільника районної державної адміністрації Михайла Вдовцова, в присутності  заступника голови обласної державної адміністрації Василя Броварника,  голови районної ради  Сергія Гаджука, директора департаменту фінансів ОДА, депутата обласної ради Миколи Копачевського відбулася колегія райдержадміністрації.

У роботі колегії взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники силових структур, установ, служб та організацій району, а також міський та сільські голови, представники ЗМІ.

 Свою роботу учасники колегії розпочали з перегляду відеоролика «Вінниччина -2018. Є що сказати». На порядку денному засідання колегії виносилося 1 питання .

Про підсумки  соціально – економічного розвитку району в 2018 році та основні завдання щодо виконання показників на 2019 рік проінформував присутніх голова РДА Михайло ВДОВЦОВ.

У доповіді посадовця зазначено, що уподовж звітнього періоду у різних сферах району досягнуто позитивних тенденцій зростання показників.

В обговоренні питання взяли участь головний лікар  Комунальної установи «Ямпільський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Галина Плахотна та Центральної районної лікарні Костянтин Ліваковський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Кульбаба, та Віктор Замишляєв начальник відділу культури та туризму,  які проінформували присутніх про підсумки діяльності галузей та реформування освітньої і медичної галузі.

У свою чергу заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник зазначив, що всі ці зусилля спрямовані на позитивні зміни у державі. І Ямпільський район є одним із лідерів у прагненні до кращого.   

Підсумовуючи зібрання, Михайло Михайлович і Микола Анатолійович висловили побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, міською та сільськими радами, депутатським корпусом і надалі, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль