11.01.2019

 “КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ”

10 січня 2019 року заступник начальника відділу адміністрування, супроводу інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформаціі Ямпільського об’єднаного управління Пенсійного фонду Украіни Леся Катрук познайомила з роботою нового сервісу веб -порталу “Кабінет роботодавця” бухгалтерів Фінансового управління та Управління агропромислового розвитку Ямпільської райдержадміністрації.
Роботодавець може увійти до кабінету за допомогою електронного цифрового підпису.
Нагадуємо, що у кабінеті можна переглянути інформацію про сплату єдиного соціального внеску. Зокрема, заборгованість підприємства з цього виду платежу до Фонду.

У кабінеті, якщо права працівників порушенні, відобразиться інформація, скільки застрахованих осіб з вини роботодавця не отримали зарахування певного періоду до страхового стажу.

До того ж, у кабінеті містяться відомості про звітність по сплаті єдиного соціального внеску. Роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації усунення неточностей.

Окрім того, роботодавець у своєму кабінеті може отримати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). 
Отож, відтепер процедура отримання потрібних відомостей стає легшою. 

Джерело : Ямпільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль