04.01.2019

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ, ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!

Шановні жителі Ямпільського району!
Щиросердно вітаємо вас з великим християнським святом – Різдвом Ісуса Христа – Спасителя світу.
Різдво Христове – це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: людини, сім’ї, нації, держави. Різдво Христове закликає нас шанувати всі творіння Божі, зберігати природу – ріки, поля, ліси, тваринний світ, охороняти їх від винищення й забруднення.
У світлі Різдва Христового ми повинні прагнути очиститися від скверни, відродити наші душі й серця у покаянні, любові і всепрощенні. Різдво Христове – як нове очищення, воно виводить нас з темряви до світла, зцілює духовно, об’єднуючи в єдину могутню християнську родину.


У цей надзвичайно складний час народження справді незалежної, суверенної, єдиної держави – України, ми всі повинні пройнятися духом різдвяної любові й будувати нове життя у світлі Христових заповідей і моралі. І нехай оцей всемогутній, преображаючий дух світлого Народження Христового запанує в наших серцях, а Ісус Христос подарує нам мир, злагоду, достаток і добробут та щасливе майбутнє для нашої держави. Тож нехай Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей. Щиро зичимо, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи задля розвитку та процвітання нашого краю. Хай в кожній родині панують мир і спокій, а усіх нас об’єднує прекрасна Батьківщина, якою ми можемо пишатися.
Христос народився! Славімо його!

Михайло ВДОВЦОВ,
голова райдержадміністрації. 

Сергій ГАДЖУК,
голова районної ради.

Дорогі брати і сестри!
В цю святкову урочисту мить, коли народжується Христос-Спаситель світу, душа наповнюється особливим трепетом, адже із спалахом Віфлеємської зірки на Землю прийшло спасіння, життя отримало перемогу над смертю, для людства відкрилися двері в благодатний світ вічності, де мешкають ангели і святі. І гріх тепер не матиме влади над нами. Разом з народженням Христа засіялись в ниву людських душ зерна любові до ближнього, доброти, милосердя, жертовності. Тож наше завдання озброїтися цими якостями в боротьбі проти всякого зла. Любов перемагає все негативне, тож наповнюймо свої душі любов’ю до ближнього, творімо добро, нехай кожен змінюється на краще, вдосконалюється в своєму душевному зростанні. Нехай народжений Христос об’-єднає душі всіх людей в устремлінні до всього чистого, доброго, мудрого і нетлінного, вгамує біль і залікує рани закривавленої України, хай скінчиться війна і настануть мир і злагода між народами, хай Божа любов керує нашими думками і вчинками!
Дорогі брати і сестри і всі православні християни!
Вітаю всіх вас з Новим Роком і Різдвом Христовим! Бажаю духовного росту, здоров’я душі і тіла, смирення і терпіння в подоланні життєвих труднощів, радості життя в Ісусі Христі! Хай загоряться різдвяними свічками в людських серцях вогники святої любові! Христос народжується, славімо його!

Отець Богдан ХОПТЯНИЙ,
настоятель храмів святого великомученика Пантелеймона в м.Ямполі та св.Дмитрія Солунського с.Безводного Православної церкви України.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль