29.12.2018

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ !

 Гортаємо останні сторінки календаря 2018 року.

 І обмірковуємо, аналізуємо зроблене. Рік, що минає, був сповнений творчого пошуку, активної діяльності, упровадження та виконання реформ. Важливі зміни відбуваються у нашій державі і на Ямпільщині зокрема.

Одним із головних досягнень влади у цьому році стало народження автокефальної Православної Церкви України. Сьогодні можна пишатися довірою до української армії. Її обороноздатність відома у всьому світі.

Рік був не простий, але ми зробили все для того, щоб виконати поставлені перед собою завдання. В скарбницю досягнень ямпільчан додали зібраний у складних погодніх умовах урожай сільськогосподарської продукції, досягли результатів у прибутковій частині бюджету, стали переможцями у спорті та музичному мистецтві на міждержавному рівні.

Сподіваємося , що і в прийдешньому році ці надбання примножаться.

Особлива увага  у 2018 році приділялася розвитку соціальної сфери. Оновлювалися та переобладнувалися медичні заклади району, засновувалася нова українська школа, оптимізувалися заклади освіти, модернізовуються дозвільні комплекси.

Рік 2019-ий – це пора волевиявлення кожного українця. Тож треба працювати на те, щоб  країна ставала кращою, гідною європейського рівня. Шлях обраний чотири роки тому, є незворотнім.

На порозі новоріччя я щиро вітаю вас, мої земляки, зі славним , теплим, затишним святом. Нехай ароматна ялинкова глиця нагадує вам родину, дитинство, навіює приємні спогади.    Новий рік – це здійснення бажань та мрій. Тож нехай на вашому життєвому шляху зустрічаються вершини, які будуть легко підкорені. Вірних і щедрих вам друзів. Нехай 2019 – ий подарує всім нам мир, щастя та злагоду!

З Новим роком та Різдвом Христовим! 

 

 

З повагою до вас,

Михайло Вдовцов

        

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль