26.12.2018

З ТУРБОТОЮ ПРО ЛЮДЕЙ

До Нового року подарунок для лікарні
Сучасне медичне обладнання на суму 2 мільйони 700 тисяч гривень отримала КУ «Ямпільська ЦРЛ» 
Це 4 апарати штучної вентиляції легенів українського виробництва, монітори, які дозволять слідкувати за станом пацієнта, електровідсмоктувачі, нові сучасні кардіографи з можливістю дистанційної передачі даних. Це потрібне і вкрай необхідне обладнання, яке замінить застаріле, відкриває більше можливостей для надання допомоги хворим, порятунку їхнього життя. 


Відбулась ця чергова приємна подія у відділення анестезіології та інтенсивної терапії 26 грудня ц. р., до якого завітали голова райдержадміністрації Михайло Вдовцов та голова районної ради Сергій Гаджук для урочистої передачі обладнання. З радістю приймали сучасну апаратуру, яка рятуватиме хворим життя, головний лікар КУ «Ямпільської ЦРЛ» Костянтин Ліваковський, завідуючий та медперсонал відділення.
Михайло Вдовцов відзначив:
– Наш обов’язок турбуватися про збереження здоров’я людей. Ця добра справа зроблена завдяки зусиллям усіх гілок влади – Президента України Петра Порошенка, Кабінету міністрів України, народного депутата, облдержадміністрації, районної державної адміністрації і районної ради. Приймаються програми, які дозволяють не лише покращувати матеріальний стан закладів охорони здоров’я, освіти, культури району, а й задовольнити всі потреби медичної галузі згідно вимог часу. Проводяться ремонти, відділення змінюють своє обличчя завдяки Фонду регіонального розвитку, співфінансування з районного бюджету. І надалі докладатимемо зусиль, щоб район розвивався, – сказав Михайло Михайлович.
Головний лікар Ямпільської ЦРЛ Костянтин Ліваковський з вдячністю розповідає:
– Ця великої ваги справа відбулася за сприяння Ямпільської райдержадміністрації та районної рад, завдяки чому з державного бюджету урядом було виділено 4,7 мільйона гривень на придбання медичного обладнання для Ямпільської ЦРЛ. Перша частина коштів освоєна в поточному році, а на початку 2019 року очікуємо поставку обладнання для хірургічного відділення на суму ще 2 мільйони гривень. Нове обладнання дасть можливість створити сучасне відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Отож, користуючись нагодою, хочу висловити щиру вдячність уряду України на чолі з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та районній владі за таку турботу про здоров”я ямпільчан, – сказав Костянтин Сергійович.
Ця подія стала черговою цеглинкою, закладеною владою та керівництвом лікарні для того, щоб цей надання якісної медичної допомоги ямпільчанам вийшло на новий сучасний рівень, заклад осучаснився, був забезпечений новою апаратурою. Привабливим тепер виглядає оновлений зовні корпус, в якому розташовані відділення анестезіології та інтенсивної терапії, хірургічне та терапевтичне відділення, а тепер приміщення стає кращим і всередині. Нині тривають ремонти на другому поверсі корпусу в хірургічному відділенні. Очільники району відвідали цей об’єкт, оглянули, як проходять ремонтні роботи. Головний лікар ЦРЛ Костянтин Ліваковський розповів про те, що реконструкція відділення дасть можливість значно покращити умови лікування хворих, роботи лікарів. У відділенні буде обладнано три операційних, лабораторія, хол для очікування та ін.

Джерело : Ямпільська районна газета “Ямпільські вісті”

 

 

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль