21.12.2018

Служба у справах дітей Ямпільської РДА інформує

21 грудня 2018 року службою у справах дітей Ямпільської районної державної адміністрації, організовано та проведено робочу нараду із прийомними батьками та батьками-вихователям. В місті Ямполі та Ямпільському районі функціонує три прийомних сім’ї та два дитячих будинки сімейного типу, в яких проживає та виховується шість та одинадцять дітей відповідно. В нараді взяли участь спеціалісти із структур дотичних до захисту прав дитинства: районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Ямпільського відділення поліції; управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

На порядок денний винесено ряд питань щодо виконання обовязків з виховання та утримання дітей в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Присутніх ознайомлено із змінами та доповненнями в нормативно-правових документах, надано рекоментації з їх виконання. Переглянуто особові справи прийомних дітей та дітей-вихованців які зберігаються за місцем їх проживання щодо наповнення достовірною та оновленою інформацією; наголошено про терміни які необхідно дотримуватись для вчасного отримання соціальної допомоги на дітей та грошового забезпечення; для самоосвіти, батькам надано перелік рекомендованої літератури щодо сексуального та фізіологічного розвитку дітей різного віку; особливу увагу звернуто на недопущення протиправної поведінки дітей в будь-якому місці перебування та про відповідальність батьків за порушення прав дітей.

Обговорено ряд проблемних питань та винайдено шляхи ї вирішення. Прийомні батьки та батьки-вихователі отримали відповіді на всі свої питання, поділились один з одним власним досвідом з виховання і спілкування із своїми вихованціми  та спільного проживання.

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль