30.11.2018

Захист людей з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання 

За традицією 3-го грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Це вияв гуманності, знак уваги і турботи про людей з вадами здоров’я.

Життя людини з інвалідністю дуже складне, обтяжене постійними проблемами і тому одним із основних напрямів роботи Фонду соціального страхування України є турбота про тих людей, які мають інвалідність в результаті отриманих на виробництві травм або професійних захворювань.

Станом на 1 листопада 2018 року на обліку у Ямпільському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області перебувають 241 потерпілий та 14 утриманців, з них інвалідів І групи – 10 чол., інвалідів ІІ групи – 29 чол., інвалідів ІІІ групи -144 чол., 58 потерпілих, яким не встановлено групу інвалідності. Усі вони в повному обсязі отримують належні страхові виплати, а також медичну і соціальну реабілітацію. За 10 місяців 2018 року здійснено виплат на суму 5392,00 тис. грн., в т. ч: допомога в зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 48,78 тис. грн., одноразова допомога потерпілому в разі стійкої втрати професійної працездатності – 17,97тис. грн., щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого – 5174,16тис.грн., щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право в разі втрати годувальника – 150,99 тис. грн.

Потерпілим надано медико-соціальні послуги, в т. ч.: виплата на спеціальний медичний догляд – 31,32 тис. грн., постійний сторонній догляд – 104,82 тис. грн., виплата на побутове обслуговування – 139,68 тис. грн., компенсація виплат на бензин – 6,04 тис. грн. Протезами та протезними виробами забезпечено 6 потерпілих на суму 117,73 тис. грн. Медикаментами – 7 потерпілих – на суму 15,36 тис. грн. Путівки на санаторно-курортне лікування з оплатою проїзду до місця лікування отримали 9 інвалідів на суму 134,15 тис. грн. Дев’ять страхувальників забезпечені реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду на суму 127,20 тис. грн.

Не залишилися наодинці зі своїми проблемами і потерпілі, які вимушено переїхали на територію нашого відділення з Луганської та Донецької областей. На 01 листопада 2018 року у відділенні отримують виплати 18 вимушених переселенців, яким продовжено страхові виплати.

Користуючись нагодою, щиро бажаємо всім людям з інвалідністю міцного здоров’я, оптимізму, родинного затишку, шанобливого й поважного ставлення. Нехай на Вашому життєвому шляху зустрічаються лише добрі люди, які допоможуть Вам саме у ту мить, коли це найбільше потрібно.

         

Колектив Ямпільського відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України

у Вінницькій області           

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль