28.11.2018

Керівники організацій та громад  району взяли участь у нараді з питань введення військового стану

Голова районної державної адміністрації Михайло Вдовцов провів розширену нараду з керівництвом районної ради, керівниками структурних підрозділів РДА та району, міським, сільськими головами, керівниками бюджетних установ територіальних громад.       

 Під час зустрічі Михайло Михайлович доповів про порядок дій у зв’язку із введенням воєнного стану на території нашого району.  Посадовець, підтримуючи Президента України Петра Порошенка, зазначив, що жодних обмежень щодо Конституційних прав громадян не застосовуватиметься, якщо не виникне потреба.  

Також очільник району наголосив, що наразі жодним чином не змінюється робота медичних, освітніх та інших закладів. Рекомендував  зважено підходити до проведення масово – культурних заходів на місцях та в обов’язковому порядку повідомляти органи національної поліції про місце і час запланованих подій з метою створення безпеки громадян. Також в районі розпочнуть роботу посиленні пункти пропуску (блокпост) цивільного контролю. 

       Про формування проекту районного бюджету на 2019 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Козюк.

     Підсумовуючи  нараду  голова закликав усіх присутніх до єдності та зважених дій заради безпеки країни. Михайло Михайлович Вдовцов привітав присутнього на нараді Федора Яковича Маркітана,  голову Тростянецької громади, з ювілейним днем народження.

 

Поділись з ближнім:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація пароль